BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 9 miesiąc temu #906768 przez envelop
Z mężem próbowaliśmy jakiś czas, ale nic się działo. Na chwilę obecną troszkę rzuciliśmy na luz.
emilia1410 trzymam po cichutku kciuki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906987 przez JoanaG
29 u nas godzina zero jak nie dostane @ to bedzie chyba najpiekniejszy prezent urodzinowy jaki moglam sobie wymarzyc.... ok ale nie podniecam sie bo bedzie klops :/
A tymczasem jestesmy w moim raju na ziemii pochwale sie Wam tymi porannymi widokami :) chwilo trwaj!





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907068 przez Karolincia
Emciu Nasza - trzymam za Ciebie kciukasy :**

Asiu - trzymam kciuki aby miesiaczka nie przyszla :** Bylby super prezent na Twoje urodzinki :**

Ja Dzjewczyny Wam powiem ze dostalam zastrzyk po 9 w piatek i od 17 godz w piatek sie przytulalismy z Miskiem moim :) w sumie 9 razy :) myslicie ze bedzie dobrze? Bardzo bym chciala aby tak bylo :( Staram sie o tym nie myslec szukam sobie zajec roznych aby nie myslec tak o tym :( Bedzie co ma byc :( Moj N wierzy w to iz teraz to Nasz czas na dzidzie :) Ja tez tak czuje ale nie chce zapeszac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907138 przez kasia085
Witam kochane panie:-) Wróciliśmy cali i zdrowi:-) Jaś - dziecko przekochane. Witam nową forumowiczkę:-) Trzymam za Was kciuki i odezwe się jak juz ogarnę się z tym całym bałaganem po wczasach:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907159 przez Karolincia
Kasieńko !!: * Witam Cię Kochana moja !!: *
Jak urlopik minął, musisz wszystko dokladnie Nam tu opowiedzieć :) Z tego c czytałam z Jasiulka kochany Dziec, więc chyba wypoczełaś z Meżem i nacieszyłaś się Nim :) :)
Poczytaj sobie wszystko dokładnie, bo masz dużo do nadrabiania. U mnie dużo się dzieje :(

Pozdrawiam :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907187 przez emilia1410
A mo wszystko objawy przeszly wiec raczej lipa;((
Teraz zaczelam brac duphaston zobaczymy co bedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907206 przez Karolincia
Emilciu moja Kochana :* Zobaczysz że wszystko będzie dobrze :* Nawet jeśli nie teraz to doczekasz sie dzidziulka :* Ja sie staram nie nakręcac żeby nie było potem ewentualnego rozczarowania :* Będzie co ma być :*
Podziękowania: emilia1410

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907284 przez emilia1410
No niby tak ale jak widze takie dzieci, to od razu mi smutno, ze inni moga a nie ja:(
a jak tam u ciebie karolincia kiedy testowanie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907285 przez Karolincia
Emilciu wiem doskonale Cie rozumiem :*
U mnie wypada testowanie na 8 sierpnia - 15 dni po pregnylu. :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907327 przez aknytram
Joanno- nie wiedziałam nawet o takich badaniach, muszę popytać... :)
Wczoraj dowiedziałam się zę moja koleżanka która 3 razy straciła dzidzię jest w 5 miesiącu wyniki ma ok i czuje się dobrze. Z tego co mówiła po prostu juz z mężem zrezygnowali pogodzili się ze nie dane im mieć dzidzi i nagle ciąza i wszystko sie dobrze układa.... Macie racje trzeba wrzucić na luz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907384 przez kasia085
Karolinka jeszcze wczoraj wszystko wyczytalam bo ciekawilo mnie co u Was sie dzieje. No narobilo sie niezle. :-( Ale wszystko bedzie dobrze dziewczynki, nie martwcie sie. Jestescie pod dobra opieka i napewno bedziecie wkrotce mamusiami. trzeba tylko poprawic cosik i bedzie wszystko good. :-)Karolcia Ty masz jeszcze duza szanse na dzidzi:-)
Aknytram główka do góry. Masz już jedno dziecko wiec napewno mozesz byc mama. po prostu tak się nieszczesliwie składa narazie w Twoim życiu. ale zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze. wrzuc troszke na luz . ja o małego staralam sie 3 lata, dodam ze byly to usilne strania. chcialabym drugie dziecko ale jesli do 35 roku zycia nie uda mi sie drugi raz zostac mama to chyba juz nie bede miec sil zeby dalej tak walczyć. mam już jedno szczescie i dla niego zyje.
mialam Wam opisac jak wyjazd ale mje dziecko nauczylo sie wolac mama i niestety ale powtarza to wkolko. ide nim sie zajac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907454 przez Karolincia
Ksieńko czemu mam dużą szansę na dzidzię? :)
Jasne rozumiem Cie, nadrobisz zaległości w opowiadaniu :) Oo..no proszę postępy Jasiulka - ale to musi cieszyc jak dziecko mówi do Ciebie mama :) Wzruszyłaś sie pewnie co? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907518 przez emilia1410
Kasienka to super jak mowi mama:) I super ze wyjazd sie udał:)
No ja lece na duphastoniem, a moj maz bierze kwas foliowy i taka ma ochote po tym zeby mogl wkołko, a ja juz sily nie mam :):)
Teraz myslkalam ze w ciazy jestem bo mialam lekkie objawy, ale juz mi przeszlo:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907560 przez kasia085
pierwsze mama ucieszylo mnie bardzo. bylam wzruszona i dumna ale teraz jak slysze to tysiac razy dziennnie to juz ne jest takie slodkie. mama jak jest glodny, jak mu zle, jak chce sie spac, jak sie nudzi itd.
Karolcia wzielas pregnyl i dzialaliscie. jesli chodzi o ten wiekszy pecherzyk to jemu nie ufam ale ten mniejszy byl akurat. wec szansa jest duza.
Emilka spoko loko bedzie dobrze. napewno bedziesz w ciazy ani sie nie obejrzysz. duphaston C wszystko wynormuje a przede wszstkim wzrosnie progesteron.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907580 przez Karolincia
Kasienko Ty mnie zawsze podnosisz na duchu :* Nie szaleje jak w zeszłym miesiącu, że musi się na 100% udać, żeby się nie rozczarować i nie kupuje żadnych ubranek itp ...później nadrobię jak już będę wiedzieć w 100 & że Dzidzia we ,mnie rośnie :) Narazie życie pędzi dalej , podświadomość i tak sprowadza moje myśli na tor ciążowy ale nie nakręcam się :) Spokój i jeszcze raz spokój...
Moja mama w szpitalu od wczoraj leży, w czwartek będzie mieć operację - wymianę stawu kolanowego :( Boje się o nią, jak to pójdzie wszystko :(
Ja w pracy całe dnie siedze :( Od 8 do 17,30 lub 18 ;( Będe padnięta w piątek :)

Emilciu nie martw się , bierzesz leki które podnosza Progesteron :) Tak jak Kasiula mówi :) Będzie dobrze :* Musi być !! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl