BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 9 miesiąc temu #909087 przez kasia085
Karolinka ten bol to bardzo dobry znak. trzymam kciuki. zob prezent cioci Kasi na urodznki 6 sierpnia napisz ze sa 2 keseczki:-)
Kurcze dziewczynki ja to tak troszke glupio tu sie czuje. strasznie Was ''pokochalam'' miloscia internetowa ale troszke tu nie pasuje bo ja poki co nie stam sie o dzidziusia. moze za jakies 2 latka. mam nadzieje ze mimo wszystko moge dalej Wam kibicowac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909115 przez JoanaG
Kasiu jesli o mnie chodzi to uwazam, ze im wieksza grupa wsparcia tym latwiej poradzic sobie z problemami ;) wspaniale ze tu jestes ;)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909194 przez Karolincia
Kasiulka moja :* Twoja obecność dodaje mi skrzydeł i wiary w to wszystko, że ten CUD nastapi i zajde w ciążę :* Wspierasz mnie i nie jedną z forumowiczek tutaj :* :) Nie odchodz od Nas i zostań z Nami !!: ) ja Ciebie też pokochałam :*
Kochana ale tak szybko moga piersi boleć? Nigdy tak nie miałam i mi urosły piersi :// są jakieś dziwne ;) przy sutkach bolą
Bardzo bym chciała Naszej Cioci Kasiuni zrobić takowy prezencik na urodzinki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909213 przez JoanaG
Buuuuuu beta ponizej 1 :( smuteczek :( nic z tego nie rozumiem, dostalam przed momentem plamienia ale nie taki typowy okres tylko taki brazowy sluz....





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909225 przez Karolincia
Joaśka może jeszcze za wcześnie i b. wczesna ciąża jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909231 przez aknytram
Joana - tak mi przykro kochana :( bardzo ci współczuję i rozumiem, ale musimy wrzucić na luz naprawdę. Będzie dobrze, trzymaj się.
Karolincia - ja z moim meżem tez się poprztykałam w sumie to w drugim dniu starań, powiedzial ze on tak nie chce z kaelndarzem i zegarkiem na ręku, ja chyba jestem zbyt wymagajaca co do niego teraz bo, oczekuje zeby to on zawsze zaczynał przytulanko a ja jestem skupiona na przeliczaniu ... po tej klotni wiele zrozumialam i napawde wczorajszy wieczor spedzilismy bardzo milo :)
Po ovitrelle pobolewa mnie brzuch, i jestem jakas taka senna, czego nigdy w dzien nie mialam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909233 przez Karolincia
Aknytram - ojj bo to stresujące jest dla Par , to staranie się szczególnie jak maja problemy z zajściem w ciążę :( Rozumiem Ciebie ale dobrze, że wszystko się wyjaśniło :) :) I czekam na efekty tego miłego wieczorku :)
No wlaśnie mnie też pobolewa podbrzusze od dziś, a ja od wczoraj czuje ból piersi bardziej boli mnie prawa, są wieksze. Jestem tez senna i jakaś taka zmęczona się czuję :. Boje sie ze znow sie nie uda :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909240 przez kasia085
kochane jestescie;-**********
Joanna moze to implementacja zarodka nastapila. wtedy pojawaja sie plamienia. poczekaj jeszcze kilka dni i jak dalej nie bedzie to zrob zwykly test.
aknytram ja tez czekam na owoc tego wieczorku.
Karola mnie tez bardzo szybko bolaly piersi. wlasie sutkow to normalnie dotknac nie moglam. tak jakby szczypaly.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909290 przez Karolincia
Kasieńka ogólnie mnie bolą raz mniej raz bvardziej np. wczoraj przed snem to myślałam ze zwariuje i dlatego poszłam spać wcześniej dużio, a z kolei rano jak sie obudziłam to po boku mnie bolą pod pacha jakby . Sa takie jakby poobijane ? taki typ bólu dziwne to ://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909316 przez Sophie25
Jioana ja tez miałam takie plamienie w pierwszej ciązy i to oznaczało implantcje zarodka wiec poczekaj jeszcze i pojdz za 2 dni :*
Kochana mam nadzieje i 3mam kciuki :*

Dziekuje skarby za przywitanie czuje sie ok od 2 mies sie staramy narazie czekam na okres wole sie nie cieszyc jeszcze bo roznie bywa :(

Wsparcie jest potrzebne jak WODA! Wiec Kasia pisz smiało ! :)
Synka masz przeuroczekgo!!!!!!!!!!!!!!! :) :*

A my dis z mezusiem palimy ognisko nie pamietam kiedy bylismy chyba z 4 lata temu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909356 przez emilia1410
Na bete narazie nie ide bo za wczesnie jeszcze jest. No juz polowa opakowania duphastonu wiec juz niebawem koniec;) a pozniej tak mysle ze moze na badania sir wybiore:)
No im wiecej nas tym razniej;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909368 przez aknytram
Karolincia - moja dawka ovitrelle to 250 nie wiem czy to duzo czy mało, ale czuje się dziwnie taka zmeczona, boli mnie brzuch promieniując na kregoslup- poprostu nie mam siły na nic. I jescze jedno pytanie czy po staraniach 3 dniowych po ovitrelle zaprzestać je? Bo o to nie dopytalismy lekarza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909388 przez Karolincia
Sophie - oo to ladnie w sumie niedlugo sie staracie :) ale oby Wam szybko poszlo :)

Asiu moze faktycznie wczesna ciaA :)

Emi - to tak jakby plamiebie implanktacyjne :) 3mam kciukasy mocno :*

Aknytram -Powiedz mi bo ja dostalam zastrzyk w posladek a Ty? Aha to inne dawki sa :) U mnie przy pregnylu sa dawki albo jeden zastrzyk 5 tys m.j. albo 10 tys m j. Ale to wtedy 2 zastrzyki sie bierze. Ja na razie jade jednym . Fatalnie sie tez czuje pobolewa mnie podbrzusze mam humorki jestem placzliwa wybuchowa :( denerwuje mnie ta zmiennosc nastroju ze wszystkimi sie kloce :( do tego bol piersi :( cale mnie bola :( boje sie ze sie nie udalo i dostane @ i nici :((

Dziewczyny jak Wam dzionek mija? Ja jade z psem wlasnie pociagiem do mojego N na dzis i jutro o 20 z powrotem do domu. Moj pies pierwszy ra w zyciu pociagiem jedzie. Za tydzien w piatek zaczynam urlopik ktory potrwa do 8 wrzesnia :)

Moze ktoras sie zna na usg jak oceniacie moje endometrium ? To w zeszly piatek mialan robione i potem podany zastrzyk. Usg wyszlo jasne takie jakby biale plamy sa .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909390 przez Sophie25
Karolincia nie boj sie na zapas bd dobrze! musi!

U mnie jest tak goraco ze sie leje ze mnie a cora ma mokre włosy :( Chyba na basen ja zabiore :)

Karolincia i jak psiak podroż znosi ? Ja z moja jeszcze nigdy nie jechałam :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909394 przez Karolincia
Sophie boje sie ze znow sie nie uda :( skad te objawy czyzbym okres dostac miala wczesniej :( przerazona jestem :(
Psiak dobrze lezy :) gorzej jak ktos cos je to zaraz przy nim i chce zjesc to papu hihi maly zarlok z niego :)
Ojj upal okropny :(( Tu tez u Nas :( ale dzielnie znosze :) oo basen !! Fajna sprawa !! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl