BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 3 tygodni temu #1033776 przez natB
milunia w aptece Gemini internetowej :)

brown
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No Helenka od wtorku Przybrała 90 gr na masie to chyba ładnie co?
Podziękowania: Miluniaa, brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu - 8 lata 3 tygodni temu #1033778 przez brown24
:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu - 8 lata 3 tygodni temu #1033779 przez brown24
Ii
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Milunia a Ty macierzynstwem :* przesadzilas z tymi emotkami :laugh: Buziaki dla malej:)

P.S Wrócę tu z pozytywnymi wieściami! :evil:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033780 przez Miluniaa
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( brown !!!!!!!!!!!!!!!! nie odchodz !!!!!!!!!!!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033782 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033783 przez ziaa
Brown! Do zobaczenia wkrótce w takim razie!!!!! :D :silly: :whistle:
NatB super, że wracacie do domku! :) Nacieszycie się weekendem w pełnym składzie, później wspaniałymi tygodniami :) Ekstra!
Puma - co tam jak tam? :D

Ja wczoraj rozmawiałam z doktorkiem i stwierdził, że mam sobie teraz na ta majówkę wyjechać i czekać na @. a jak nie przyjdzie to widzimy sie po moim powrocie i pomyślimy. Bo podanie mi czegoś na wywołanie nie jest żadnym rozwiązaniem, bo badania wtedy nie mają sensu.
No więc czekam. Wczoraj był koleny wieczór w który byłam pewna, że rano @ będzie... Oszaleć można!
Podziękowania: Pumcia, brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033789 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu - 8 lata 3 tygodni temu #1033791 przez ziaa
Cornik no u mnie tak to nie działa, niestety :( Już nawet się zastanawiałam czy to właśnie przez wysiłek się nie zatrzymało, ale tak jak piszesz ja w sumie zawsze byłam aktywna. Mimo intensywnego biegania i siłowni nie schudłam, trzymam wagę więc to też nie od tego. Ta tarczyca pewnie dokłada swoje...
Najbardziej mnie wkurza, ze nie mam co miesiąc szansy na nowy cykl starań, bo tak rzadko mam @ :( no to, że kolejny raz czuje się zupełnie jak na okres, juz witam się z "gąską" a tu podbrzusze boli, a jednak cisza :( A lekarz idealny! Oddzwonił pamiętał wizytę sprzed prawie miesiąca, uspokoił, ideał!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033793 przez niagara
Brown smutno tu będzie bez Ciebie, ale oczywiście rozumiem. Trzymaj się Kochana :kiss: Z całych sił Ci kibicuję, żeby w końcu te Wasze trudy zostały nagrodzone i żebyś całkiem niedługo wróciła tu z super wieściami :kiss:
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033796 przez Pumcia
Wody mi odeszły, jestem w klinice i niestety cesarska - odezwę się później :pinch:
Podziękowania: Sandruska1995, ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu - 8 lata 3 tygodni temu #1033798 przez Sandruska1995
pumcia zanim zobaczyłam twoj post tylko widziałam że ostatni i od Ciebie to odrazu pomyślałam że wody Ci odeszły. Także trzymam kciuki! Cesarka nie jest taka zła . :kiss:

Mnie od wczoraj głowa boli i to bardzo. Wstaje tylko do łazienki, w nocy nie mogę spać . Tabletki nie pomagają :sick:

Aaaaa pokaże wam mojego eleganta na ślub gotowy . :) ( tylko spodnie czarne będzie miał muszę kupić o rozmiar mniejsze ,bo te jeszcze za duże się okazały)
Załączniki:
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033799 przez Miluniaa
pumcia to juz nie wazne najwazniejsze teraz zeby Szymek sie szczesliwie urodzil!trzymam kciuki!
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033800 przez Pinezka
Cornick - wymiatasz z tym selfie :woohoo: ale sie usmialam :D

Nat - super, ze bedziecie niedlugo w domku :) A Helenka sliczna i jaka ma czuprynke :) Niedlugo warkoczyki bedziesz zaplatac :)

Brown - szkoda, ze cie przez jakis czas nie bedzie, ale to zrozumiale, ze czasem trzeba troche od tematu odpoczac

Puma - nawet ci relaksujacy film o delfinach puscili? :lol: O kurde, doczytalam, cesarka bedzie? Trzymamy kciuki

Aggi - jak tam ta wysypka Maksa? Wciaz wraca?
Podziękowania: Pumcia, brown24, Cornick

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033801 przez ziaa
Pumciu, Pumciuleńko, Pumciusiu!! Trzymam kciuki! Dobrze będzie!! :*
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033802 przez nati.olsztyn
Puma Kciuki trzymam!!!
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl