BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 2 tygodni temu #1033832 przez nati.olsztyn
pumcia Brawo Mamusia! Mały prześliczy:) Gratuluję z całego serca!!!:) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033833 przez Miluniaa
Aggo normalnie Cie kocham !!!! Zajelas miejsce Pumci ufffff
Pumcia gratulacje mamuska Szymek jest idealny !!!!!
No i odpisze wiecej pozniej bo pisanie z telefonu to nie dla mnie ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033834 przez brown24
Pumciak GRATULUJE :kiss: Maly jest boski, zdrowka i samych przespanych nocy :evil: :kiss:
Aggi słodkiego masz synka.Działaj!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033835 przez Miluniaa
Jak to dzialaj ? To nie ciazowy ? Kuzwa !!! Brown zepsulas mi humor dzis juz 2 raz !!! :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033836 przez Nefri
Pumcia GRATULACJE!!!!!!!!!! Szymus śliczny. Też byłam mega głodna po ccm zwłaszcza, że ja miałam planowana wiec nic nie jadłem dzień przed od 22. Następnego dnia po cc od 6 rano chodziłam i pytalam, kiedy będzie śniadanie a na śniadanie kleik i sucharek :laugh: ale wtedy to smakowalo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033838 przez aggi
milunia hahahaha ale walnęłaś :evil: u mnie kochana dopiero 18dc :evil: to u CIEBIE już tuż tuż termin testowania hcg :whistle: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033843 przez nati.olsztyn
aggi Nasze suwaczki są dokładnie takie jak my;) Przystojniak z Twojego synka! Ale nabralas milunie tym testem - malinki pierwsza klasa:)

brown Życzę Ci bys jak najszybciej wróciła do nas z dobrymi wiadomościami.

cornick Zapomnialas mi podać adres;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033844 przez niagara
Pumcia super, gratulacje :woohoo: :laugh: Szymuś jest cudowny :laugh: :kiss: Zdrówka dla Was, trzymaj się mamuśka :laugh: ;) :kiss:

Aggi hahaha działajcie :laugh: Ja w pierwszej chwili miałam zawahanie czy to test ciążowy czy owu :woohoo: :silly: :laugh: Kibicuję Wam :P :laugh:

A ja dobrze się czuję, mdlości praktycznie już mi odpuściły, piersi tylko dają o sobie znać nooo i brzuch rośnie :P Wizytę mam w poniedziałek, już nie mogę się doczekać, tak dawno nie widziałam groszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033848 przez majka1987gnoWlkp
puma gratuluję!!! szymon boski :kiss:
natB dasz rade- może jeszcze boleć ale złap położna sprawdźcie czy nie ma Helenka pleśniawek i Ty wietrz dużo cycki.. moja misia miała pleśniawki a ja złapałam grzyba od niej.. kp to była mordownia wtedy.... oby wszystko co niefajne Was ominęło :kiss:

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu - 8 lata 2 tygodni temu #1033854 przez aggi
Witam się :-)

nati otóż to :blush:

niagara :woohoo: peeewnie że owu :-) dobrze że go zrobiłam , tak mnie coś tknelo, nie spodziewałam się :evil: daj znać koniecznie po wizycie :kiss:

To która teraz w kolejce na porodowke??? pati ?? Czy miśka????? Czy ktoś inny :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033856 przez magmus88
Hej hej :)

Puma - przecudowny księciunio!!!! Gratulacje!!! Dochodźcie do siebie szybko i cieszcie się sobą ile wejdzie!! :)

Aggi - przeznaczenie?? Taki test, w taki dzień :PP

Brown, doskonale Cię rozumiem.... Ale jednak smutniej tu będzie bez Ciebie nasza ponczoszanko :( Trzymam kciuki za pracę!!! Buziaki id o usłyszenia :)

Cornick, sadziłam w rękawiczkach :D

Nat - no to ładnie przybiera.... gdzieś ostatnio czytałam, ze na dzień to tak ok 20g dziecko powinno przybierać w tym pierwszym czasie

To takie opóźnione odpowiedzi.... Miałam je wysłać już wczoraj ale jak wyszłam koło południa z domu tak wróciłam koło 23.

Byłam wczoraj u dietetyczki w związku z ułożeniem diety pod cukrzycę.... Powiem Wam, ze kobieta nie wywarła na mnie dobrego wrażenia....
Szczególnie po pytaniu: Czy ja w ogóle chcę utrzymać ciąże??.... a Pytanie nastąpiło po mojej odpowiedzi, co jadłam (już nie pamiętam) ale chyba na 2 śniadanie.... i powiedziałam, ze 2 kiwi :blink: Powiedzcie mi... czy, któraś z Was słyszała, ze kiwi w ciązy jest zabronione?? hehehe Tzn dopuszczalne tylko w ilości 1 sztuki ... Tym bardziej, ze mi jeszcze tyle zostało bo mam rodzić dopiero na koniec lipca.... wszystko w tym czasie się może zdarzyć....

Po prostu wyszłam stamtąd.... jakby mi ktoś dał plaskacza w twarz... Najgorsze jest to, ze jeszcze nie raz się z nią spotkam....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033857 przez Patikierc
PUMA GRATKI!! Super ze poszło wszystko sprawnie,szkoda ze CC ale całkiem bezboleśnie!
Zdrówka dla was!
Agii-teraz Miska ja potem :) ale nie wiadomo bo moja córka juz się pcha ostro na świat. :P




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033858 przez Miluniaa
magmus wspolczuje cukrzycy tez przez to przechodziłam i już po porodzie wiem, ze tym tez nie trzeba przesadzac, owszem pilnowac trzeba zeby cukier nie skakal ale tez przekroczenie normy Pl to smiech, bo ponoc koncern jakis wielki zaplacil i zmienil wytyczne strasznie obnizyli teraz prog... a wszystko idzie o pieniadze im wiecej cukrzyc tym wiecej zarobku....
Ja na poczatku pilnowalam sie rygorystycznie a pozniej pozwalalam sobie na grzeszki, przekroczenia mialam ale wazne oby nie przekroczyc 180 bo wtedy juz mozna szkodzic ponizej nie popadajmy w paranoje ;p
A jak chcesz sie uspokoic zrob sobie to badanie z krwi srednia cukrow chyba z miesiaca i zobaczysz jak wychodzi :)
Moja urodzila sie po porodzie sladu zadnej cukrzycy u niej nie zauwazono ;)

A jeszcze nie wiem czy slyszalyscie zmienila sie norma podawania wit K... A wiecie dlaczego? Pediatra mi mowil ze to podejrzana sprawa, bo po zmianie od razu w aptece pojawil sie suplement ze zwiekszona dawka... czyli znow idzie o kase .... zaplacili, zwiekszyli dawke i jako jedyni sprzedaja z odpowiednia dawka czyli kazda mamusia kupi ich produkt... Tylko, ze ja przy nastepnym poddam stara dawke bo za duzo wit K tez jest niebezpieczne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033860 przez magmus88
Milunia... tylko póki co, moje największe cukry to były 137 .... więc nawet tego nie skomentuje. A powiedz mi mIla, brałaś insuline?? Bo mi już o tym wpominali... i diabetyk i ta dietetyczka.... Podobno w 3 trymestrze cukry się automatycznie zwiększają... więc ciekawa jestem jakie będę miała wyniki. Bo teraz to mam przeważającą większość w normie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033862 przez Miluniaa
magmus nie bralam insuliny, jesli mialabym bardzo wysokie to bym brala ale nie w takim wypadku... moj najwiekszy cukier z calej ciazy to 140...
Nie daj tak szybko wrobic sie w insuline i najwazniejsze nie panikuj bo stres bardzo podnosi cukier ! WYpracuj sobie produkty ktore CI nie podnosza u mnie np na sniadanie super sie spisywaly paroweczki sokoliki (one sa w biedronce za 2,70)
W 3 trymestrze nic mi sie nie zwiekszylo ;p Zwiekszalo sie wtedy kiedy np zjadlam frytki to skutki odczuwalam na nastepny dzien bo np na czczo przekroczylam o 1 -2 ... Takze mowie CI nie paniku na spokojnie i urodzisz zdrowiutkiego bobaska ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl