BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 3 tygodni temu #1033863 przez Miluniaa
Jak masz w miare dobre cukry nie baw sie w insuline bo lekarze lubia ja dawac ale pozniej dziecko jest 3 lata pod kontrola diabetologa i ma badania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033864 przez magmus88
Tzn ja jakoś bardzo sie tym nie stresuje.... bo mierzę cukier teraz 6 razy dziennie.... i póki co raczej wszystko w normie. To raczej Ci lekarze mnie stresują hehehe. Bo ja szłam na wizytę, ze tak powiem na lajcie :D że wszystko jest ok... a tu takie wiadomości ;/
Nie omieszkam podpytać mojego ginekologa jak będę u niego na wizycie co on o tym myśli.
Bo ja mam takie wrażenie, że trochę przesadzają :D chyba, że faktycznie, przy takim jedzeniu jakie jem teraz, cukry by były o wiele wyższe no to już inna sprawa.... Nie będę ryzykować. No ale zobaczymy jak się samo wszystko potoczy. Jakby nie patrzeć w 3 trymestr wchodzę za tydzień także luzik....

Słyszeliście, że zezłej nocy urodziło się dziecko gigant?? Prawie 6 kg!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033865 przez aggi
magmus nooo oby owocny oby ooooby :) zobaczymy ;) weź nie chodź do tej kobiety :pinch: przecież to jakaś dziwna stara baba ! Znajdź innego dietetyka mówię Ci bo tylko się nastresujesz, a babka widać ma nierówno pod sufitem :blink: .... cukrzycę ciążową chyba jak dobrze pamiętam to moofka miała, bij do niej z pytaniami, ona obeznana, a Zośka cała i zdrowa :)

pati noooo to zobaczymy :D wszystko gotowe na przyjście malucha? :D melduj co i jak oczywiście :D nie zapomnij o nas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu - 8 lata 3 tygodni temu #1033880 przez Julka1987
Ciężko nadrobić wszystko :)
Aggi być Inofolic zdziała cuda :)
Pumcia cudoooooo :kiss:
Ziaa jednak jesteś, a coś czytałam, że na chwilę znikasz :)
Nowa, a co z Tobą? @ przyszła????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033881 przez Sandruska1995
magmus czytałam i oglądam filmik o tym dziecku . Taki duży :woohoo:

My dziś od rana zakupy przed Polska a na 20sta idę robić paznokcie:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033884 przez Nowa...
Hej po pierwsze PUMCIA- GRATULACJE JAKI MAŁY KOCHANY SŁODZIAK. BUZIAKA ŚLE MAŁEMU SZKRABIKOWI :kiss:
A co u mnie - no coż bez zmian.
Brown- a tak chciałam żeby Ci sie udało. Nie ma co się załamywać, będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033885 przez natB
A ja mam ziaaaa w znajomych na fejsie :P.. haha B) B) B)

Kochane me maluchy dały mamie pospać 2 h :)... ja już się obudziłam, a one dalej kimają... także, jak tak dalej ma wyglądać to trzecie będzie BANKOWO :P

PuuuumaaaAAAAAAAAAAA gratuluję :D :D :D :D :D :D szybko, sprawnie i bezboleśnie :D... prosimy więcej fot Szyma, ale już zacisza domowego :D... gdybyś potrzebowała rad świeżo upieczonej mamy wal śmiało :)

majkaeeee pleśniawki? nie, nie zauważyłam u małej... a to ma coś wspólnego z bolącymi cyckami przy karmieniu?... mała po prostu źle chwyta... próbuję ją tego oduczyć, bo ona sama chce mi się zaciągnąć, ale może to wędzidełko zbyt krótkie jest przyczyną...

magmusyhhh a możesz zmienić tą dietetyczkę? ,,dziwna" kobieta :unsure: :unsure:

patikierca Ty jak Filip z konopi... czytasz i nie grzmisz... no weź rozwiń myśl, co tam u Was, jak się czujecie etc :P

milunia kutwa! przypomniałaś mi, że miałam dziś kupić małej wit K!!!!! a apteki wszystkie są pozamykane :/

aggi Maks rośnie, jak na drożdżach... ja już nie poznaję tych naszych małych chłopców... Wład to jest już taaaki duży... samodzielny... czasem człowiek tęskni za takim pociesznym, siedzącym bobasem :)

sandruskaa u Was lepsze już samopoczucie?... masz w PL jakiegoś gin w razie ,,WU" oczywiście mam nadzieję i liczę na to, że nie będziesz musiała z niego korzystać...

A my mamy pełno ogarniania... lekarzy, urzędy, położna, ja muszę iść do gin :/ (
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
... Chrzest, chrzestnych (to jest kolejny mega problem :P)... Zresztą lekarz w Rabce kazał mi jeszcze skontrolować zeza Heleny... bo jedno oczko mocno jej ucieka, a po drugie leżała w inkubatorze i powinien ją okulista, jak się okazuje zbadać, a jej nie badał.. więc mamy zalecone badanie dna oka eh... także kolejne kilka tygodni dostarczy nam ,,full wrażeń"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033886 przez Sandruska1995
natB w razie cos pójdę prywatnie do ginekologa. A jak nie to do szpitala pojadę , moje ubezpieczenie tu pokrywa także w Polsce w razie cos wszystko. :)
Dobrze , że już w domku, sporo jeszcze przed Wami ale teraz może być już tylko lepiej. :)

Przymierzam sukienkę na ślub i szczerze? Wyglądam już jak słoń :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033895 przez Miluniaa
Sandra nie przesadzaj kochana zeby kazda kobieta wygladala w ciazy jak Ty :D :) Fajna kieca, ja szukalam na wesele w ciazy strasznie ciezko bylo cos dostac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033904 przez nati.olsztyn
Sandra Chyba troszkę przesadzasz;) Nie jedna kobieta chciałaby tak wyglądać tak jak Ty.

pumcia Jak się czujecie?:)

nat Jak sobie radzicie w domku?:)

magmus Tej dietetyczce pewnie o to chodziło żeby wzbudzić w Tobie poczucie winy zebys poczula się nie ok i robiła tak jak ona powie. Moze spróbuj ją zmienić? A jak nie to następnym razem powiedz że moze byc spokojna że Ty dobrze wiesz co jest dobre dla Twojego dziecka.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033905 przez magmus88
Hej :)

Nie wiem już czy Wam mówiłam czy nie, ale wczoraj byłam na warstzatach Planeta Dziecko. Jeden z wykładów prowadziła Super Niania :) Fajna babka :D Jakbyście miały kiedyś okazje uczestniczyć w jej wykładach gorąco polecam :)

Później byliśmy w 6 osób w escape roomie. Pierwszy raz byliśmy. Fajna zabawa :D

Co do dietetyczki.... niestety w tej przychodni jest tylko ona jedyna... We wtorek mam diabetologa i zapytam ją o te kiwi....Powiem jej, ze nie spodobało mi się to co powiedziała. Poza tym w piątek znowu mam się widzieć z tą dietetyczką... zobaczymy co wtedy będzie mówić.... I kiedy znowu będę musiała się z nią widziec... Mam nadzieję, ze nie tak często jak z diabetologiem ... ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033913 przez Sandruska1995
Możliwe że tak .

Ja wczoraj byłam robić paznokcie i umieralam z bólu bo obgryzlam aż do skóry i ciężko było przedłużyć. Wyszło fajnie ale bolą mnie strasznie teraz.

Dziś mamy 5 rocznicę związku a mój się wczoraj napil u sąsiadów godzina 13 i śpi ale jestem zła i jest mi przykro. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033914 przez nati.olsztyn
Sandrus Kochana, szkoda Twoich nerwów. Zrob cos dla siebie i synka. Idźcie na spacer, zrobcie jakieś ciacho...nie wiem co lubicie i zupełnie się nie przejmuj facetem;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033916 przez Miluniaa
Sandra a to Wasz cywilny bedzie czy mamy ?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033917 przez nati.olsztyn
Milunia Jak tam u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl