BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 4 tygodni temu #1033741 przez nati.olsztyn
Nat
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033742 przez nati.olsztyn
Nat
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033744 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033745 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033749 przez Nefri
Nat słusznie, nie ma co się wkurzac, najważniejsze, ze za chwile będziecie wszyscy w domu. Ciekawe jak Wlad zareaguje, bo chyba jeszcze nie widział Helenki?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033751 przez Nowa...
Hej dziewczyny :) ale fotki super :)
U mnie niestety bez zmian... i nawet nie czuje żeby @ miała przyjść w najbliższym czasie :evil:
Ja już się na nic nie nastawiam, czekam na @ i co ma być to będzie :) Zazwyczaj tak jest, że gdy się czegoś pragnie to tego nie można mieć...
Nat- ja doskonale to rozumiem, że bardzo chcesz do domku :) :) Ja po urodzeniu synka, 5 tygodni byliśmy w szpitalu- wszystkiego miałam dosyć. A na temat karmienia nie wypowiem się, bo nawet raz go nie karmiłam :( nawet nie wiem jakie to uczucie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033752 przez Miluniaa
Pumcia znajome kąty ! mam nadzieje, ze kiedys tam jeszcze wroce... ale nie za 9 miesecy.. :laugh:
natB nabierzecie troche sily malutka podrosnie i bedzie dobrze :kiss:
Gdzie kupowalas ta kaszke holle ? W Piotrze i Pawle nie bylo ;/ W aptece mozna kupic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033758 przez magmus88
Hej hej :)

Cornick... rozwiliłaś system hahahha Selfi pierwsza klasa hahahaha. No i brzuś cudowny!!!

Ja dziś byłam na kawce z dwoma koleżankami ze studiów. Jedna rodzi końcem maja a druga się stara powoli o drugiego malucha.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jutro mają nam w końcu przywieźć płyty na szafę , potem jadę do dietetyka a później do taty... także znowu cały dzień zaplanowany.

Dziś posadziłam sobie kwiatki na balkonie :)

Powiedzcie mi jeszcze czy którać z Was ma może te świecące kulki co są teraz w biedronce?? Ta taka ozdoba na baterie....
Podziękowania: Cornick

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033763 przez Miluniaa
magmus ja kiedys chcialam je kupic strasznie napalilam sie ale poznie doszlam do wniosku, ze zbedny zbieracz kurzu ;p i tak wlaczac mi by sie nie chcialo ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1033764 przez magmus88
Tzn pytam bo chciałam kupić do pokoju małego zeby dać na parapet.... ale dziś je dotykałam... i mam wrażenie, ze masakrycznie będą zbierać kurz a ciężko je wytrzeć bo są jakby z kordonka.... i myślałam, ze ktoś je ma i mi powie jak w praktyce się sprawdzają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033768 przez nati.olsztyn
nowa A może warto betę powtórzyć?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033769 przez brown24
Dostałam wczoraj wieczorem @, także Nowa chociaż Ty musisz zająć wolne miejsce.Moze powtórz badanie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033770 przez Nefri
Brown kurka a juz mialam nadzieje... mam nadzieje, ze nie porzucasz castagnusa w zwiazku z tym? skoro masz owulacje, plodny sluz, piekny progesteron to moze czas sprawdzic meza i w ogole udac sie do gin, zeby cos doradzil, bo w sumie starania trwaja juz chyba ponad rok? trzymam kciuki za kolejny cyk, bo mam takie wrazenie jednak, ze blokada gdzies w glowie u Was siedzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033773 przez Miluniaa
Brown zrobcie koniecznie badanie meza bo moze to on cos powinien sie podleczyc...
A u mnie chyba jakis skok rozwojowy, bo w nocy spi strasznie niespokojnie budzi sie chce smoka co w nocy ona smoka nigdy nie chciala i nie dostawala jadla 2 razy co zawsze je tylko raz i tak sie krecila, ze co godzine musialam ja ulkadac bo sie znajdowala w poprzek łózeczka... ech oby szybko sie skonczyl,bo ja zasypiam na stojaco...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033775 przez brown24

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl