BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 3 tygodni temu #1033954 przez Julka1987
Ziaa i ja bym chciała Cię chętnie poznać na fb ;P
Co tam u Was dziewczynki? który dzień cyklu? testujecie, oczekujecie na owulacje, @? ja testuje w sobotę dopiero, ale wewnętrznie czuję, że nici z tego w tym cyklu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033957 przez Pumcia
Jestem na chwilę ;)
Dziewczynki wybaczcie ze tylko o sobie ale nie mam chwilowo czasu :whistle:
Szymus ok Ryłko tylko na drugą dobre schudl nam do 2800 i kazali mi domarmiac. Wczoraj w domu miałam tylko Babilon peptie 1 dba. Dostałam ją. Ale Kurde chyba je zmienię bo mały jak zje, id razu się wyproznia i za chwilę jest znów głodny :( mleko te jest lekkostrawne niestety a my takiego nie potrzebujemy :)
Jakie mleko polecacie- Kurde bo ja wczesniej nie sprawdzałam :/
A co u was+ cały czas czytam-gorzej z odpisyeanuem bo kilka razy zjadlo posta a ja się denerwowalam że hooo hooo :evil: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033958 przez niagara
Pumcia moja piła mm Hipp BIO Combiotik

Ziaaa ale żeś wymyśliła :laugh: :P c

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033959 przez niagara
Hahahaha Ziaaaaa mam Cię :P :laugh: Trudno nie było :P :laugh: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033960 przez Miluniaa
nati co 31 dni... ale bywalo i dluzej ale Wam powiem ze ja i tak nie wierze wiec jakos isc po ten test mi nie po drodze ;) moze jeszcze cos sie nie przestawilo po ciazy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu - 8 lata 3 tygodni temu #1033962 przez nati.olsztyn
pumcia Moj Dawid jadl NAN i Bebilon a Mary podawalam trochę Nan H.A. bo ona skazowiec od początku. Zresztą nie bardzo chciała to jesc wiec w zasadzie karmilam tylko piersią. Pozyczylam wagę i wazylam ją przed i po karmieniu zeby sprawdzac ile zjadla.

Ile on ważył jak się urodził?
A juz sprawdziłam. Spadek masy o 10% wagi urodzeniowej jest normą:) także spokojnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033964 przez Sandruska1995
pumcia ja na moim małym chyba wszystko musiałam przetestować bo żadne nie pasowało
. Od NAN dostał straszna alergie , pił Babilon.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033967 przez aggi
Witam się poweekendowo B) kurka znów się miesiąc kończy, masakra ! Czas tak przelewa się przez palce, że aż trudno uwierzyć... zaraz maj za pasem ! szok..

sandra super wyglądasz :)

nat a jak Władziu przywitał siostrę? :) I jak ogólnie się miewa Helenka? :)

ziaa ale się namęczysz :(

milunia testuj :whistle: :whistle: my Ci ładnie pokibicujemy, obiecuję :whistle: :whistle:

ooo widzę że dubluję trochę, aaaaa bo wcześniej pisałam z tabletu i mnie wywaliło znów :dry:

cornick a kochana comiesięczne Maksowe zakupy :) kaszki, chusteczki, soczki itd czyli wszystko co potrzebuję na cały miesiąc dla niego :) wolę tak niż co trzeci dzień do sklepu jeździć, bo czegoś braknie :)

ziaa no nooo mnie to przeraża... Maksior zaraz 2 lata kończy !? kiedy ja się pytam?! szok. A nasze zdrowie ODPUKAĆ ok :)

pumcia Maks w szpitalu dostawał enfamil i mi nim rzygał :S a potem daliśmy nan pro 1 ha :) to było ok. potem nan pro 2, a teraz '3' dostaje. Także u nas się nan sprawdził :)

nati dobrze gadasz. 10% prawie zawsze dziecko spada z wagi :) i to jest norma fizjologiczna :)
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu - 8 lata 3 tygodni temu #1033971 przez magmus88
Hej hej :)

Cornick z tym kiwi chodzi o to, ze 2 sztuki to za dużo witaminy C na dzięń....

Kurcze Aggi,,,, wszyscy o Twoim małym mówią... chyba gdzieś przegapiłam zdjęcie!! A wszystko przez Pumę i Szymusia :PP

ziaa - uwierz :D na samym początku, gdyby nie test to tez bym w zyciu nie pomyślała, ze jestem w ciąży :PP ŻADNYCH objawów..... w sumie do teraz... gdyby nie kopniaki :PP

Przyszła dzisiaj do mnie paczuszka :) zamawiałam na necie 3 szt ubrań dla małego :) Pokazę Wam później, muszę im zrobić fotę heheh

Aggi znazłam!!! Ale śliczny! :) A czas faktycznie zap*eprza.... Widzę to po moim siostrzeńcu.... dopeiro co się urodził a on już ma 2 i pół roku....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033974 przez aggi
magmus haha . To teraz szukaj, nie ma zmiłuj :p dziękuję w imieniu Maksa :-) koniecznie pochwal się ciuszkami :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033976 przez ziaa
EEE Magmus, ja pamiętam jak Cię suty bolały jak jasny gwint! To jednak objaw był! :D :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033979 przez magmus88
No to jest jedyny objaw, który niestety towarzyszy mi do dzisiaj.... i to tyle. A tak to wszystko po staremu :D ale niektóre przechodzą ciąże bezobjawowo - np. moja siorka hehehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033982 przez natB
Aggia dzięki, że pytasz :D.. powiem Wam tak dobrze, że wcześniej nie zdecydowałam się na drugiego malucha... na prawdę bywa ciężko, ale no właśnie ALE moje szkraby są najukochańsze, więc dobrze, że jest jak jest :).. a teraz zmiany, jakie zauważyłam u Włada to to, że chce na siebie bardzo zwrócić uwagę głośnym zachowaniem itp. w ogóle ostatnio nie potrafi skupić uwagi na 5 min. na czymkolwiek... ale tak jest pomocny i grzeczny, nie bije, nie ma w sobie agresji ani do małej ani do mnie do nikogo :)... śpi tak, jak spał wszystko w sumie toczy się tak jak dawniej :)... ale teraz z małym ssakiem przy cycku :)...
Mała pięknie przybiera na wadze, dziś już ważyła 3850 gr :)

pumcia tak, jak Nati pisze 10% lekko może dziecko zejść z wagi... ja szczerze nie kumam podejścia trochę tych położnych, idą na łatwiznę i siup butla... no, ale nic... ja już inaczej podchodzę do tematu teraz i dla mnie karmienie to oprócz oczywiście powiedzmy jakiegoś tam ,,uwiązania" do dziecka/domu to czysta przyjemność :)... liczę, że i Wy zaraz się dotrzecie :D... czekamy na zdjęcia :D

magmus poka poka co kupiłaś :)

niagaraa co Ty za Helenkę masz na fb w znajomych B) B) B) :D czyżby moja już dorwała laptopa haha :D

cornick jaką chustę kupiłaś?.. kurczę też muszę się za to wziąć czegoś poszukać i kupić... ale totalnie nie wiem z której strony ugryźć ten temat chust

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033985 przez nati.olsztyn
A propos uciekajacego czasu i rosnacych dzieci...moja Mary jutro kończy 2 lata!!! :woohoo: Ja się pytam: kiedy ona tak urosła?????;) Właśnie robię torcik. Postanowiliśmy że jutro z tej okazji zrobimy sobie piknik w ogrodzie a w niedzielę zapraszamy gości i jedziemy do mini zoo;)

Załącznik nie został znaleziony




nat Jako że chustotemat jest mi baaaardzo bliski chętnie pomogę Ci to "ugryźć";)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033988 przez magmus88
Chwalę się zakupami :PP








Nat, cieszę się, że jesteście w domku i Wład tak dobrze przyjął siostrę :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl