BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 11 miesiąc temu #1034877 przez Pumcia
ZIAJEK KOCHANA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN, DUZO MILOSCI I SPELNIENIA MARZEŃ :kiss:

Cornik - he he lepiej żebym ja wam nie doradzala :)

Nat- domyślam się ze przy cycu nie ma szans na przesłana noc ale modyfikowwnego Noe chce na siłę dawać. Mam pokarm więc muszę to wykorzystać. Haaaaaa ja też czasem małego biorę do łóżka bo nie chce mi się wstawać do łóżeczka - czyste lenistwo :P coraz fajniejszy ten mój Synek i dopiero zaczynam cieszyć się z macierzyństwa-może to smutne ale tak jest w moim przypadku.
Patrzę ze nieźle menu masz, ja właśnie robię żeberka, młode ziemniaczki i surówkę :)
Nat a Ty kiedy masz urodzinki ? :-)

*Aggi wredotko jasne że o Tobie nie da się zapomnieć :evil:
O Brown Cizi też :woohoo:

Sandrusia to długo Twego nie było, mój co kilka tyg przyjeżdża ale wiadomo teraz przy dziecku to żadne pocieszenie. Czekaj czekaj . . . Ja też poczekam aż urodzisz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034878 przez Sandruska1995
pumcia zostało 92 dni :P .
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034880 przez dodi
Przed chwilą ziółka dotarły ...jak je pijecie do owulacji czy cały cykl?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034881 przez niagara
Cześć Laski :laugh:

Ziajka Zajkeczko jeszcze raz wszystkiego co sobie wymarzysz :kiss:

Co do kolacji hmmmm, godzina nam nie pasowała wiec zjedliśmy na szybko po drodze, a po teatrze poszliśmy na desery do Lavendy ;) mhmmm uwielbiam ich kruszankę z owocami i lodami :laugh:

Podziwiam związki utrzymujące się na odległość, ja bardzo nie lubię rozłąki. Nawet jak mąż w nocy do pracy jedzie to mnie denerwuje ;) Nie wytrzymałabym tak ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034884 przez nati.olsztyn
Ziaa Kochana, wszystkiego naj naj naj, spełnienia najskrytszych marzeń!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034886 przez Julka1987
Ziaa najlepsiejszegooooooooooooo Ci życzę i ja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1034887 przez ziaa
yyyyy.... Dziewczynki dziękuję bardzo! :blush: :woohoo:

Edit! Kontrolne badania wykazały podwyższony poziom hormonu tarczycy i doktorek stwierdził, że to to może być blokadą cyklu. Zwiększam dawkę i czekam na efekty w postaci @. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034888 przez Sandruska1995
niagara Ja też się podziwiam że dałam radę bo teraz mnie denerwuje nawet jak wychodzi na 5 minut :laugh: A od czasu ciąży jestem w ogóle jakaś dziwna ale zrzucam to na hormony bo czasem jak rano wychodzi do pracy to ja stoję i płacze :laugh: ( pewnie myśli że trafił na nie normalna ) hehe :laugh:

Oo. Taka miałam ochotę na owoc . Kupiłam truskawki i arbuza. Zjadłam połowę arbuza po czym zobaczyłam że jest zepsuty tak się zatrułam że z łóżka nie wstanę dziś już :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034891 przez Miluniaa
ziajeczko ma zycze Ci sto lat w zdrowiu i oby wszystko sie ulozyło no i żebys za rok trzymała na rekach swoja pocieche . Buziaczki 102 :kiss: :kiss:


Pumcia wspolczuje musi byc Ciezko szczegolnie teraz heh a jak maz teraz znosi rozlaki ? pewnie jeszcze gorzej, bo jest baczek i podwojnie teskno ;/ ech zycze abys jak najszybciej znalazla sie u meza juz nawet nie patrze na siebie, ze mi ziecia zabierasz :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034893 przez Sandruska1995
Rośniemy + 5 kg . :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1034895 przez nati.olsztyn
SandraPiękny brzusio!:)
cornick Ja trochę używałam wielorazówek.:)
milunia Jak kubeczek?:)
ziaa Oby to bylo "to"! A tak swoją drogą słyszałaś o leczeniu tarczycy preparatami z jodem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034896 przez magmus88
Hej hej :)

Ziaaa co ja widzę :PP 100 lat :) żebyś na następne urodziny tuliła w rękach największy skarb!!!

Ja po wizycie... wszystko ok. Następna wizyta ostatniego maja - łącznie z USG.

Sandra - pięknie wyglądacie :)

Ja jutro musze rano skoczyć do ZUSu, na pocztę, potem mam dwóch lekarzy i później wyjazd.... jedziemy na wieś bo przyjechał brat mojej mamy z zona, któzy nie byli w polsce kupe lat... ja przy okazji odwiedzę kumpelę do której co prawda z atydzień jedziemy na komunię :D heheh . W sobotę wracamy :) a w niedziele kolejna bibka heheh... urodziny szwagierki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1034897 przez aggi
Dobry wieczór, obiecalam więc jestem ;) nadrobie zaległości, póki S jeszcze nie ma. :-)

magmus masz rację samo w sobie pyszne :-) zawalilam no bo nie miałam kakao. Resztke tylko ;) pieluchy z lidla kupiłam i jakościowo tak samo jak dady, żadnych zastrzeżeń nie miałam :-)

sandra Maks z 6.08 :-) najbardziej przydały mi się body z długim, polspiochy, pajacyki :-) na 62 już potem szalalam z spodniami bluzkami z długim koszulkami :-) jednak niby ciepło ale takiego noworodka jednak w krótki rękaw bym nie ubrala, no chyba że dowaliloby 36st jak rok temu. Wiadomo że warto mieć chociaż po jednej sztuce każdego ciuszka bo nigdy nie wiadomo jak będzie :-) pochwal się ciuszkami potem :-) mega brzucholek masz :-)

niagara słodkości ten twój najmłodszy :-)

dodi jakbyś chciała zioła to pisz, ja mam na zbyciu :-) o widzę że już kupilas:-)

brown wiesz że ja jakoś przeczuwam że będziemy walczyć razem i pisany nam będzie wspólny wątek? O tak na przemyślenia mnie wzięło :-)

nat Helena przesłodka :kiss: dzięki za dobre słowa :-) wiesz jakoś nie mam ostatnio weny by tu pisać, kompletnie ..

nati ale masz szczęśliwe dzieci ! :-)

cornick spoko, my musieliśmy w końcu łóżko kupić bo nasza wersaleczka to nam dechy już w plecy wbija :p

ziaa nie rycze :-) ale jakoś ostatnio nie umiem się zebrać by tu pisać ;) wszystkiego najlepsiejszego ! Bliźniaków! Za te wszystkie twoje zmartwienia :-)

Ojjj nadrobilam. :-) a co u mnie? Jestem na pełnych obrotach od rana do wieczora z Maksem. S robi nadgodziny i jeszcze dodatkową sobie załatwił. Więc wychodzi przed 6 a wraca po 21.. poza tym nic nowego u mnie. Nie wiem który mam dc i dobrze mi z tym. Kupiłam castagnus i od następnego cyklu będę brała. Nie mam weny by pisać po 10x na dzień jak dotychczas. Chyba się coś we mnie wykruszylo ;) no nic, czekam na lepsze dni :-) mam ambitny plan w końcu coś robić, handmade sobie wymyśliłam, tak bardziej dla rozrywki niż wielkich zarobków. zakupilam już pierwsze potrzebne rzeczy i zacznę działać, szczerze to nie umiem się doczekać już co z tego wyjdzie :-) trzymajcie kciuki :-) pozdrawiam buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034898 przez Sandruska1995
aggi mam cześć zdjęć ciuszków :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034902 przez magmus88
Aggi... co to za użalanie się hehehe. Ty to jesteś tu na forum naszą dobrą duszą :D nie no żartuje... użalaj się ile wlezie :PP Od tego jesteśmy :) A tym kakaem się tak nie przejmuj hehehe

Sandra - ale fajne ciuszki :)

Ja w ciuszkach, które kupowałam muszę zrobić porządek.... i posegregować rozmiarami, zeby faktycznie wiedzieć co mam a co jeszcze muszę kupić :)

Zamówiłam wczoraj poduszeczkę i kocyk do wózka. Wersję letnią :PP hehehe. Pościel do łóżeczka chyba jeszcze musi zaczekać hehe

Lecę się szykować i zmykam do ZUSu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl