BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1034837 przez niagara
Cornik Targi Mamaville, ogólnodostępne, wstęp bezpłatny ;)

Ja też nie jestem za przegrzewaniem dzieci, nie mam tylko doświadczenia z noworodkiem w upałach, bo jak Julka się urodziła to upałów już nie było więc krótkie rękawy odpadały ;)
Podziękowania: Cornick

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034843 przez magmus88
Hej :)

Trochę rozwiałyście moje wątpliwości co do ubierania maluszków :) bo pytałam już o to któregoś dnia... z jednej strony rozumiem, że będzie mu ciepło... jednak z drugiej tak myślę, czy ja ubiorę noworodka na krótki rękaw :D ale jak widać - można hehehe

Dziewczyny pytanie organizacyjne :) Czy ktoś z Was kupował te pieluchy z lidla? Jak się sprawdzają?? Macie może porównanie z Dadą?? :) Bo tak sie ostatnio reklamują :D heheh

Ja mam dziś wizytę.... ale dopeiro po południu będę w domu więc dam znać co i jak :)

Miłęgo dnia :)

Ach jeszcze pytał ktoś o wyniki.... jedynie mogłam sobie sprawdzić w necie te, które robiłam na dziś - to są OK :) morfologia mi się nawet poprawiła - wszystką za sprawą herbaty z pokrzywy ehheheheh. A reszte wyników dowiem się na wizytach czyli jutro u diabetologa (mam tez jutro dietetyka.... neizmiernie się cieszę) i w poneidziałek u endokrynologa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034846 przez natB
magmus ja korzystam teraz przy Helence pieluch z lidla i jestem na prawdę bardzo zadowolona :).. Nawet calonocne siku nie przecieknie, no i nie mamy problemu z odparzeniami itp :).. Co do dady tez polecam, używałam przy Władku ;).. Ale cenowo chyba teraz taniej wypadają te z lidla :).. Chusteczki do pupy używam z biedronki ;).. Kup i,, wypróbuj,, na dziecku, bo wiadomo każde inaczej reaguje ;).. Ja polecam :)

niagara 3mam kciuki, żeby biznes się rozkrecil :)..

nati jakie szczęśliwe maluchy :) cudownie :).. A dziękuję, na razie łamie chustę i ja wypralam dziś znowu próbujemy :).. Chyba zamówię sobie jakiegoś doradcę do domu :) żeby mi pokazała co i jak :)
Wstępny nasz wyjazd na operację to 6 czerwca :)...
28 maja mamy Chrzest Święty Heleny :)

ziaa no cóż lata lecą kochana :D sto lat sto lat :D..spełnienia wszystkiego, o czym marzysz :).. :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: cmok cmok cmok!!!
Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034849 przez Miluniaa
Oj Pumcia biedaku a na dlugo pojechal ?
Ja w sumie to podziwiam jak ktos tak na odleglosc daje rade ja wiem, ze nie bylabym tak silna bym siedziala cale dnie beczala :laugh: dla mnie jak rodzilam to noce bez meza byly ciezkie juz chyba taka jestem i strasznie tesknie... teraz to samo mam z mala chwila i zaraz mi teskno ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034850 przez Miluniaa
Co do pieluch u mnie dady sie sprawdzaja , teraz uzywam happy i tez sa super :) chusteczki uzywam kindii cleanic niebieskie i sa fajne fioletowych nie polecam bo jakies suche sa albo mi sie takie trafily ;) niebieskie i rozowe super z tym ze niebieskie maja lepszy sklad :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034851 przez natB
pumcia a Szym daje Ci popalić, że dostajesz kota?.. Będzie co raz lepiej pamiętaj ;).. My się dotarlysmy juz z Helena :).. Nocki super, w dzień tez ładnie funkcjonujemy.. Są oczywiście gorsze dni, ale ogólnie fajnie nam się żyje... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034855 przez Pumcia
Milunia mąż wraca dopiero w połowie czerwca, uwierz mi ze nam też nie jest łatwo tak na odległość, zwłaszcza teraz przy dziecku. No ale tego Nie przeskoczymy. Mąż w Niemczech wynajął mieszkanie ale cały czas je remontuje - a wiadomo remontuje po pracy, a czasem po pracy ma jeszcze szkołę bo na niemiecki się zapisał więc wszystko wolno idzie. A poza tym ja chcę wyjechać dopiero po chrzcinach czyli lipiec - sierpień.

Nat- tak dostaje kota bo Mały w nocy od 1 do 3 lub 4 nie śpi. Nie chcę mu się. nie powiem, nie daje mi jakoś za mocno w kość ale na rękach go trzeba nosić. Strasznie jestem zmęczona bo karmienie to też średnio co 2 godziny- karmię tylko piersią. Nie mogę się doczekać aż bedzie ladnie i dłużej spał w nocy. Fajnie że Wam się z Helenka ułożyło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1034857 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034858 przez aggi
Dzień dobry czy ktoś mnie tu pamięta? ;) obiecuję że wieczorem do Was zajrze nadrobić. Jakoś weny nie mam by cokolwiek pisać, a uzalac się nad sobą to nic to nie zmieni ;) życzę pięknego dnia! Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034859 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1034862 przez ziaa
Cześć Pięknozje! :)
U Was też taka piękna, optymistyczna pogoda? :)

Człowiek raz nad fejbukiem nie zapanuje i już w świat idą takie poufne informację ;) Dziękuje bardzo NatB! :) Lata lecą, nie ma co!
Pumcia tęskniłam! Wiem, wiem zastąpiłaś mnie na lepszy model, ale pisz czasem co u Was, ja czekam! :woohoo:
Magmus, bawi mnie Twoja radość na spotkanie z dietetykiem :evil: :evil: :evil: :whistle: wiem, że Tobei do śmiechu nie jest!
Aggi! Nie rycz mała! wiosna, rower, maksio, optymizm energia! :D Ale jak musisz to z siebie wyrzucić to dawaj! Wezmę to na moją dawno niećwiczoną klatę! :woohoo:
Miłego dnia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034863 przez natB
cornick
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

pumcia powiem Ci, że dzieci na piersi hmm rzadko kiedy chyba przesypiaja noc, nie żebym chciała Ciebie załamać, ale pokarm w nocy jest najbardziej treściwy no i mleko to i pokarm i picie, żeby zaspokoić pragnienie, a myślę, że latem będą częściej nam wisieć na cyckach.. Odpukać w niemalowane Helena daje ni pospać, bo dziś obudziła się 2 razy w nocy, ale to pewnie dlatego, że leżała obok mnie..lubi mnie czuć.. Ozesz kurna Włada chowalam na zasadzie,, dziecko w łóżku NIGDY,, a przy Helenie pełen chill :P dziecko w łóżku,, spoko,, :D..
Liczę, że i Wy zaraz się dotrzecie :).. Zresztą ja juz inaczej podchodzę do macierzyństwa, nie docenialam ze miałam jedno dziecko :P..A teraz dwójką, trzeba się rozdwoic a czasem roztroic bo jest jeszcze mąż :D hah

Co dziś macie na obiad? Ja mam duszony schab z marchewka, pora i cebulką do tego ryż i brokuły mniam :D..apetyt mnie nie opuszcza :P...

A w niedziele zarezerwowalam stolik na obiad :D mamy rodzinny wypad z maluchami do pałacu niedaleko nas :).. Duży teren, piękny pałac, mini zoo :) no i pyszne jedzenie :).. A to z okazji imienin męża i moich urodzin:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034864 przez natB
aggi poświęć się Maksowi w 100%!! Póki możesz.. Uwierz mi, wiem co mówię.. róbcie wszystko na co macie ochotę :).. Jedzcie na basen, rower, na wycieczkę do zoo... Będzie kiedyś drugie to wtedy będziesz musiała trochę przystopować... A teraz nie ograniczaj się! Cyc do góry, uśmiech na twarzy poproszę i ciesz się piękna pogoda, zdrowiem wszystkim! :) czekamy na jakieś optymistyczne foty Maksa w plenerze :D
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034865 przez ziaa
natB gdzie, gdzie, gdzie ten pałac??! :)
Niagara a Wy gdzie wtedy z menszem dotarliście na randkową kolację? Jakieś fajne nowe miejsce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034868 przez Sandruska1995
pumcia mi było ciężko na odległość. Chociaż mój wyjechał jak dowiedzieliśmy się o ciąży i przyjechał miesiąc przed porodem a potem już razem pojechaliśmy jak mały miał 6 miesięcy. Ale ty masz lepiej bo już na swoje a my musieliśmy mieszkać u M siostry i szukaliśmy mieszkania.
Aaaaa przyjeżdżaj byle po moim porodzie żeby na spacery było z kim chodzić :laugh:

Mój M od wczoraj zrobił postanowienie że rzuca palenie i powiem Ci ze mu to wychodzi. Ma motywację bo chcemy kupić auto większe ;)

Za tydzień dzwonię robić termin do szpitala na wizytę, będą mnie badać czy będzie cesarka i jeśli tak to już będę miała termin wyznaczony :woohoo:

A i kupiłam małej pake ciuchów. W końcu tyle czekalam na to :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl