BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 11 miesiąc temu #1034932 przez natkka
Miluniaa chodziło mi o kolanka wyżej a nie o całe dziecię :) tak jak natibaby napisała :) tutaj masz zdjęcie od przodu juz z większą Tosia :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034933 przez Miluniaa
Sprawdze przy nastepnej okazji dzisiaj mam juz dosc :whistle:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1034934 przez nati.olsztyn
natka milunia nat Jak ja Wam zazdroszczę że macie kogo nosić w chustach. U nas czasem mąż jeszcze starszaka nosi a młoda od paru miesięcy odmawia chustowania. Teraz chusta przydaje się inaczej.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034935 przez aggi
niagara ja czegoś takiego nie potrzebowalam, ale koleżanki chwalą więc posylam opinię dalej, może którejś się przyda :-)

nati o jacie ale pomyslowo hehe :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034936 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034937 przez Nowa...
Aggi - to powodzenia u gina :laugh:
Mam takie pytanko, bo jak wy miałyście, macie z testami owu. Chodzi o to, że od dnia którego robicie te testy macie 2 kreski - w tym 1 jasną, czy tą drugą wcale lub prawie niewidoczną, a nagle np na następny dzień jest test owu pozytywny? Bo zauważyłam taką zmianę u mnie. Zawsze miałam 2 kreski nawet po @- tylko wiadomo że testowa jasna, ale była. Teraz testowej nie było, a dziś taka bardzo jaśniutka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034938 przez Paula1704
Nowa a stosujesz cały czas te same testy? Bo ja w jednych miałam tak, że od początku była druga kreska i ciemniała bliżej owu, a drugie miałam takie te cały czas była jedną kreska, a druga pojawiała się dopiero dzień-dwa przed owu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034939 przez nati.olsztyn

Nowa... napisał: Aggi - to powodzenia u gina :laugh:
Mam takie pytanko, bo jak wy miałyście, macie z testami owu. Chodzi o to, że od dnia którego robicie te testy macie 2 kreski - w tym 1 jasną, czy tą drugą wcale lub prawie niewidoczną, a nagle np na następny dzień jest test owu pozytywny? Bo zauważyłam taką zmianę u mnie. Zawsze miałam 2 kreski nawet po @- tylko wiadomo że testowa jasna, ale była. Teraz testowej nie było, a dziś taka bardzo jaśniutka.


Ja miewam raz tak raz tak. Chyba nawet częściej są dwie. Jednak pamiętaj- dopóki nie są takie same lub testowa ciemniejsza to mamy negatyw.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034945 przez Nowa...
Dzięki dziewczyny :)
Pierwszy raz mam tak, że od 7dc nie było wcale kreski tesowej tylko kontrolna a dziś taka bardzo jaśniutka. Oby był niedługo pozytyw :) i jeszcze gdyby tempka skoczyła :)
Paula- zazwyczaj mam te same testy owu, raz miałam inne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1034947 przez brown24
Aggi no w końcu! Daj znać jak po wizycie :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:)
U Was też tak parno dzis? Normalnie nie ma czym oddychać.
Milunia nie zalapalam sie na fotkę nalego Adhadowca buuu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034948 przez Nefri
Nati ale super patent. Tymek też jezdzi na podstawce, ale by się zajaral, jakbym mu taki hamak zrobila ;)
Pumcia Tymek odkąd skończył 3 miesiace, przesypial na samym cycu od 20 do 4 bez pobudki, Eryk też chodzi spać o 20 i spi do 2, ale potem budzi się tylko ma jedzenie i dalej spi do 6. Super, że karmisz tylko piersią, pewnie, że nie ma sensu dokarmiac jak masz pokarm a jaka to wygoda w nocy, że nie musisz tej butli robić.
Milunia ja kaszke podawalam od 6 miesiąca skończonego i faktycznie po takiej kolacji, popitej jeszcze cycem, spal cala noc. Teraz Erykowi wprowadziłam już marchewke, dynie i ziemniaka a kaszki też dopiero od 6 miesiąca.
Nattka piękna masz porcie i w ogóle ładnie razem wygładzanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1034954 przez aggi
Witam się ;)

nati apteka 6km od domu, a jak w końcu po leki byłam wieczorem to i tak zapomnialam.. a clotrimazolum to zawsze mój przyjaciel był bo niesamowicie łagodzi... muszę dziś koniecznie kupić bo zwariuje :pinch:

nowa u mnie zanim pojawią się dwie identyczne krechy to z dwa dni prędzej minimalnie widać drugą kreskę, a tak to nic. Ale pamiętaj to nie ma znaczenia. I tak dopóki nie ma identycznych kresek to test jest negatywem.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034956 przez majka1987gnoWlkp
Hej... Wy to macie..... Tyle drukować!!!! :-D
Ja nadal 2w1....

Widziałam indio aurore.. Moje DISO... Ehh ale ceny zabijają... :-(
Fajnie ze temat chustonoszenia tak pięknie tu rozkwita :-)
Co do kp to moje piły raz... Koło 1 i spaly dalej więc się z teorią o długich i wielokrotnych kamieniach nie zgadzam :-)
Coś jeszcze chciałam ale zapomniałam...
A zdjęć połowy nie widziałam bo wrzycacie na chwilę.. :-( wsio mnie omija...

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1034958 przez niagara
Milunia rozmiarówka od 80-86 do 128-134

Nowa u mnie na kilka dni przed owu pojawiała się druga kreska, która stopniowo ciemniała. W ostatnim cyklu testowa była nieco jaśniejsza niż kontrolna, a mimo to był pozytyw, bo następnego dnia już bladzioch ;)

Nati ja bym się bała że ta chusta nie wytrzyma hihi :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034959 przez nati.olsztyn
aggi Szybko udało Ci się tego gina odwiedzić. Najważniejsze że sytuacja opanowana. Mam nadzieję że leki zadziałają raz-dwa i poczujesz ulgę.

nefri Kiedys na grupie chustowej ktos pokazal taki sposob i od tamtej pory stosujemy.. :-)Juz starszaka tak wozilam jak Mary byla mała. Oboje bardzo to lubią. Ostatnio D chce siedziec w wózku ( swoją drogą śmiesznie wyglada taki wielki dzieć w wózku;) ale wczoraj akurat to się przydało bo stłukl sobie stopę, nie mógł na niej stanąć i do apteki trzeba było lecieć) a M na dostawce albo właśnie tak w chuscie.

U nas od wczoraj wieczorem tak lało, że ziemia nie nadazala wchłaniac i na przykład w piaskownicy zrobil się basen;) Bałam się o ogródek, ale na szczęście duzych strat nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl