BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 10 miesiąc temu #1038101 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Joanna Gdzie jesteś? Melduj się! :-)
milunia To jak na mnie trochę poczekasz to może razem załapiemy się na jakiś letni bądź letnio-jesienny( w najgorszym wypadku) wątek;)

pinezka :woohoo: Wow! Gdzie Ty mieszkasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038102 przez brown24
Jestem i ja! Wiem ze tęskniłyście :lol:
W pracy mam ostatnio Sajgon,pracownicy na urlopach , więc roboty od zajebania :laugh: :angry:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No ale pomówmy o czymś przyjemnym :lol:
Sandruska ,Magnus oj ciekawa jestem ,która z Was urodzi pierwsza.Moze poprostu umówcie się na wspólny poród, a pozniej pokażecie nam fotorelacje tu na forum hehe :laugh: Trzymam kciuki za Was, oby bylo szybko i bezboleśnie ;)

Natb Cudna masz ta Helenkę, teraz juz będzie coraz lepiej.
Puma a Ciebie to nie za wygodnie mamuśka :P opalanko,relaks u teściowej hehe.Szymuś boski dżolo :kiss: :kiss: Kiedy emigrujesz do szwabów? :evil:

Ziaa a Ty jak tam? Który dzien cyklu masz? Jak się czujesz po specyfikach od giną?;)

Aggi śliczna lampka, a Maxiu to juz kawaler.2 latka to poważny wiek :)

Joanna jak Twoja @?
Nie pamiętam co jeszcze komu bo tyle napstrykalyscie od poniedziałku :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Milej niedzieli robaczki! :)
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038103 przez Sandruska1995
brown Ja po cesarce dużo do opowiadania nie będę miała, ale opiszę. Chyba , że mała się pospieszy i nie zdążał zrobić :laugh:
O! Trzymam kciuki mocno :kiss:
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038104 przez brown24
Sandra tak czy siak małą księżniczkę chyba ciotką pokażesz,co nie? :)
A Twój synuś to przystojniak :) strasznie podoba mi się jego ubranko z ostatniej foty, maly luzak :P
My za chwile idziemy na obiad do teściów, czyli do kuchni na dole :laugh: A resztę chyba zrobię maly rajd po galerii,musze sobie kupić kilka ciuchów,bo ostatnio mój codzienny zestaw to T-shirt,jeansy i trampki hehe. Pogoda byle jaka ,więc dobrze sie składa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038105 przez nati.olsztyn
brown Jak miło Cię widzieć:) To ja zaraz za Tobą zaczynam staranka bo we wrześniu lub październiku.
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038106 przez MARI
Witajcie :)
Dziś całkiem ładny dzień się zapowiada, lubię takie pogody bo to ani zimno ani upalnie takie fajne 25 stopni :) PINEZKA współczuje upałów bo to co piszesz to męczarnia.

SANDRUSKA to dziś ranny ptaszek z ciebie i pełno wigoru- super :) u was tez ciepełko

NATI to może w końcu jasna sprawa z tą @ jak się rozkręciła, bo tak to nie wiadomo co to było :whistle:

BROWN nie przemęczaj się za bardzo

MAGMUS jak samopoczucie??

JOANNA jak u ciebie z @??

MOOFKA co z tobą? kiedy masz wizytę?

Ja idę do lekarza w czwartek, jestem ciekawa czy tym razem podejrzymy płeć :) B)
Wczoraj od męża dostałam poduszkę do spania, oraz karmienia jak już będzie dzidziuś- pewnie wiecie o czym piszę, ale powiem tylko tyle że jest boska spało mi się super. Jeśli któraś z was się zastanawia nad kupnem, to nie ma nad czym, bardzo fajnie odciąża kręgosłup i nogi.Pokażę wam fotkę :)



Miłej niedzieli życzę :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038107 przez magmus88
Brown - No w końcu do nas zawitałaś!! Kurcze... widzę, ze każdy kto dłużej popracuje w "swojej" firmie to zauważa pewne niedogodności..... Oby nie było gorzej :)
Wspólny poród.... hm... nie zgadzam się hehehe. Sandra już wie co ją czeka :PP ja idę w ciemno hahaha. Mamy nierówne szanse ehhehehe.

Mari - samopoczucie rewelacyjne :) ciężej mi tylko wstawać is ię poruszać ale dobry humor mnie nie opuszcza :) Nastawienie też mam póki co na plus... więc pozostaje tylko spokojnie czekać :) bez nerwów :P Ostatnio wszystkim mówię, że w takim stanie to jeszcze spokojnie z pół roku mogłabym pochodzić ehhehe. No może tylko wyeliminowałabym ból sutków :D jedyny minus....

Powodzenia na wizycie :) a co do poduszki... osttanio uszyłam sobie podobną ale taką typowo do karmienia, mniejszą. Jak uszyję na nią ładną poszewkę to Wam pokażę :) ciekawe czy się sprawdzi :)

My dzisiaj na obiad jedziemy do moich rodziców... niestety nie mamy tak blisko jak Brown hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038108 przez joanna1991
Hej dziewczyny! Ja tak na szybko bo ide do pracy za niedlugo :( wlasnie wam odpisuje i w miedzy czasie smaze kotlety :p jak do tej pory moja @ sie nie zjawila. W kulki mnie robi. Od jutra mam 3 dni wolnego wiec jutro wam wiecej naskrobie :* milego dnia kochane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038109 przez Sandruska1995
brown dziękuję w imieniu synka :cheer:
A księżniczkę pewnie ze pokaże i to nie raz :laugh:

magmus 05.08 to plan cesarki :P a nie wiadomo czy córka szybciej nie będzie chciała. Synek mnie zaskoczył bo tydzień szybciej zaczęła się akcja porodowa :laugh:

joanna testowałaś? :)

My uciekamy teraz na spacer z znajomymi a potem chyba do teścia bo w szpitalu leży znowu. We wtorek ma operacje .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038110 przez Miluniaa
Dziewczyny to moze nam sie uda razem :D:D lipiec u mnie raczej idzie na straty bo testowalam i negatyw ale jeszccze @ nie mam termin na dzis ale zapewne sie spozni jak zawsze :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038111 przez aggi
Czołem ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


sandra super wygladacie z Natanem :-)

brown oj tak czas leci za szybko... oooo super że wracasz do staranek :-) !

joanna testuj jutro z rana!!!!!!! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038114 przez Miluniaa
aggi to jest nic
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038115 przez Sandruska1995
Spacer super , poszliśmy na lody ale ta pogoda nie dla mnie 30 stopni w cieniu :blink:

aggi dziękuję :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038119 przez Pinezka
Nati - w slonecznej Hiszpanii ;)

Mari - dla mnie ta poducha to bylo blogoslawienstwo :) Do karmienia troche mniej mi sie przydawala, ale do odciazania plecow w ciazy podczas snu rewelacja.

Brown - super, ze wznawiasz starania :)

Joanna - trzymam kciuki :)
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038120 przez nati.olsztyn
aggi milunia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Joanna Jesteśmy żądne tescika! Zrob go dla nas plissssss :laugh:

ziaa Gdzie jesteś? Wracaj do nas! ;)

U nas wielka wyprzedaż trwa:)nawet wózek dzis wystawiłam... hehe Chyba zaraz jakieś ciacho upiekę:)
Edit:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl