BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 10 miesiąc temu #1038130 przez Pumcia
Brown super ze zaczynasz starania, tylko umówmy się ze na luzaku ok? Kiedy ja wyjeżdŻam ??? Różowego pojęcia nie mam :whistle:

Aggi i Milunia - na przyszłość nie odbierajxie telefonu przez miesiąc po porodzie :P będziecie miały spokój, nikt was nie odwiedzi. A jeśli chodzi o teściowa to zostaje u niej jeszcze tydz - ale zacZyna mnie już ona wnerwiac . . .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038140 przez Miluniaa
Pumcia to co robimy teraz 2 ?? Chodz do naszego grona :lol: tylko zamiana ja teraz chlopca Ty dziewczynke :evil: :evil: :evil: :evil:
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038147 przez aggi
Dzień dobry . Oby lepszy niż wczorajszy!

milunia masakra jakaś...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


nati matko masakra... nawiedzeni ludzie, serio :S mniam ale ciachoooo !

puma niestety moi tesciowie nie dzwonią czy mogą przyjechać po prostu pakują się w auto i przyjeżdżają...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038150 przez joanna1991
Hej Hej! :)

NATI ale apetyczne ciacho! Chęci mi narobiłaś i chyba dziś też zrobię jakieś ciasto :D

AGGI to nieźle twoja teściowa musi być wredna ( nie chcę urazić). Ale chyba powinna brać pod uwagę że u was jest dziecko i ono wszystkie zarazki łapie.. A mówią że młodzi nie mają pojęcia co nie? ehh

Niestety z testem poczekam, bo nie chcę się zawieść, w zeszłym miesiącu też mi się spóźniła @, więc teraz będę ostrożniejsza. Przeczekam jeszcze kilka dni i jak coś to odrazu na bete pójdę :*

Laski macie jakiś pomysł na prezent na chrzciny? w niedzielę jest chrzest na którym ja z moim mężem mamy być rodzicami chrzestnymi..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038158 przez magmus88
Hej :)

Sandra... jak dopiero na sierpień cesarka, to możemy być podobnie :) bo ja już będę tydzień po terminie :)

Aggi - tak mi przykro :( ach Ci nieodpowiedzialni dorośli...

Brown - kibicujemy :) w dobrym momencie wracasz... tyle miejscówek się szykuje hehehe

Nati... matko... ja też nie rozumiem takich zwyczajów.... oblizywania rączek czy wkładania czegoś do buzi.... masakra. I jak tam sprzedaz na OLX? Udało Ci się coś sprzedać już? A ciasto wygląda bardzo ale to bardzo smakowicie :)

Puma - co z tymi ciuszkami?? Nie macie żadnych bliższych lub dalszych planów na wyjazd??

Co do teściów.... nasi nie odwiedzają nas praktycznie w ogóle. Jak już to trzeba ich zapraszać :PP ale za to my tam jesteśmy dość często... Zobbaczymy czy teraz coś się zmieni.

Joanna... nie Twoja @ leci w kulki tylko Ty z nami hehehe. Testuj :D nie bądź taka hehehe :) Trochę emocji nam się przyda :D

Ja zaraz zmykam do endo... a później chyba na ogródek do rodziców. Trzeba korzystać z pogody :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038161 przez nati.olsztyn
magmus Wystawiamy ciągle. Cos tam.się sprzedaje powoli:)

aggi Współczuję! Przez głupotę babki teraz dziecko cierpi. Wrrr... Trzymajcie się ciepło!

aggi joanna magmus Dzięki! Ostatnio w kółko pieke to ciasto tylko owoce zmieniam, chociaż z wiśniami najlepsze. Moi uwielbiają:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038163 przez aggi
joanna szkoda gadać właśnie mi szwagierka pisała że teściowa stwierdziła że ich córkę słońce przegrzalo i dlatego miała gorączkę... o Maksiu nie wiedzą nic bo by znów pod drzwiami stali jakby się dowiedzieli.. a teściowa nie tyle wredna co w ogóle nie patrzy na kogoś tylko na swoje dupsko..

magmus no niestety...

nati jak widzisz człowiek znajdzie milion argumentów by siebie za nic nie winić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038177 przez ziaa
Dzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeń dobry bardzo!!! :D

Jestem, jestem, nigdzie się nie wybieram :D Wisłę zwiedzałam od piątku i dlatego mnie wcięło! :D Lata w górach nie byłam, petarda! :) Jestem mega pozytywnie nastawiona :D Czekajcie, muszę Was nadrobić :) :woohoo:

sandra super brzuszek :)
NAti Ty chyba pytałaś czy jestem z tamtych rejonów - nie :D Ja to wielkopolską rządzę ;) I jak tam - lekarz ogarnięty? AJ, liczyłam na ta Twoja wpadkę! Byłoby zabawnie, przynajmniej mi ;p Nati tu jestem! Ten kawałek ciasta to tu mi daj, hop, hop! :D
Joanna! Rozumiem, ze nie chcesz jeszcze testować :) Ale spoko, ja mam zaciśnięte kciuki i wizualizuje sobie Twój pozytywny test z II kreskami :D Sprawdzimy siłę mojego umysłu czy na Ciebie też podziała :D
magmus Ty tak tu o tym sierpniu, ciekawa jestem czy dotrwasz :D Widzę, ze masz się świetnie, to super :)
Aggi jak jechałam z Wisły to mijałam drogowskazy na taką miejscowość na P. ;) to Twoja?? :D Byłam blisko??
O kurczę, jak Maksik ma sie dzisiaj? A reszta domowników też juz chora? Ja pierdzielę co za głupota :( Mówi się, ze takie rzeczy to się od dzieci łapie, a tu głupota dorosłych to dziadostwo rozsiewa :(
PUMA! :evil: :evil: :evil: Witaj normalnie chlebem i solą :D (po oczach) żart, żart! Wiesz, ze to moje drapieżne czułości :D hahahahahahaha :D Synek boski :D A Ty mamuśka relaksuj sie ile wlezie :D

Ja Cię kręcę, nie jestem przyzwyczajona do takiego nadrabiania ;p nie ogarniam ;p

Brown oj to dobrze i niedobrze :D Masz pochłaniające zajęcie, wiec myśli trochę uwolniłaś, wiesz o co mi chodzi ;). Pamiętaj o jednej bardzo ważnej zasadzie! Jak by w tej pracy nie było, zawsze gdy z niej wychodzisz to wyjdź z niej totalnie. Zostaw ją za drzwiami i idź do rodziny całkowicie od niej wolna. :) Tak z pewnością nie zwrujesz, a nie ma takiej potrzeby by ona determinowała reszt e Twojego życia :) Idziesz tam po pieniądze, a jak z niej wyjdziesz to żyjesz swoim życiem :) Ups, wyszła mi jakaś wzniosła gadka, nei taka miała być ;) ale sedno zrozumiesz :D
U mnie 34 dc, po cichu i wiem, ze bardzo naiwnie liczę, ze @ pojawi się w środę. Nie mam podstaw by myśleć, ze to jest ten moment kiedy mój organizm zaskoczy, ale liczę na to :) A tak poza tym to jeszcze nei biorę żadnych specyfików od lekarza. Czekam jeszcze trochę na naturalną @. Jak się nie pojawi to biorę tabletki przez miesiąc, a później dopiero clo. Chyba, ze naturalna @ sie zjawi to wtedy od razu clo, bez tych miesięcznych hormonów.

Komuś jeszcze coś jeszcze moje pierniki?? :D

Mogę Wam jeszcze napisać, ze moja dieta bezglutenowa - PETARDA! Wiem, ze to dopiero kilka dni, ale czuje się o niebo lepiej. Brzuch już nie jest balonikiem, nastrój świetny, no rewelka. Czytałam ostatnio, ze 80% zdrowia bierze się z jelit. To w nich filtrujemy tak niezbedą wodę dla naszego organizmu i uwaga! Wytwarzamy endorfiny! Moje zdecydowanie potrzebowały odstawienia glutenu. Az nie wiedziałam, ze mam taki płaski brzuch bez wzdęć. Sory za szczegóły, ale może którą sie tym zainspiruje i spróbuje :)

Także ten,. do zobaczenia za miesiąc!!! :)


Żartowałam :D :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038179 przez ziaa
Ołłłłłł jeeeee! :D Wygrałam plebiscyt na najdłuższy post przez pierwsze 11 dni lipca :D B) B) :evil: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038180 przez nati.olsztyn
ziaa Przeczytalam cały Twój poemat! :-) Czytało się świetnie! W ogóle fajnie że juz wróciłaś:) Do lekarza pójdę po @ a może nawet gdzieś w połowie cyklu.
Twoja @ niech przyychodzi tak jak.mówisz. Podobno zdrowe jelita to podstawa:) Wyrzucilas gluten totalnie? Aaa na jelitka polecam naluralny jogurt wlasnej robotki!!! :-) REWELACJA!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038185 przez aggi
ziaa hmmmm bardzo możliwe :D miejscowość znasz więc sama odpowiedz sobie na to pytanie haha :-) a którędy to jechaliscie? Na ustroń? Dobrze gadam? Mnie wczoraj brzuch cały dzień bolał ale ogólnie nikomu nic nie jest.. Maksior najbardziej chwycił i jego kuzynka tam u nich też goraczkowala i nie chciała jeść... no głupota czysta, inaczej tego się nie da nazwać.. jak dłuobebędziesz na @ czekała? Do którego dc?? Co do glutenu to super że dietka ci służy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038190 przez ziaa
Aggi tak! To byłam blisko! :D :evil:
Na @ mam czekać do 3 tygodni od wizyty u doktorka. Czas tak zapierdziela, że już minęło prawie 2 tygodnie - SZOK! Więc jak łaskawa @ mnie nie najdzie to 20.07 włączam leki. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038193 przez aggi
Noooo ziaa jakieś 30km ode mnie byłaś hehe :p no to czekamy na @ w takim razie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038198 przez brown24
Aggi co za bezmyslna tesciowa masz.Oby mały szybko wydobrzał :kiss:
Ziaa tak! Masz rację,potrzebny mi byl taki reset jak mówisz :) ostatnio nie miałam nawet czasu myśleć o ciąży i nawet nie wiem który dc mam,ale chyba @ tuz tuz , bo cyce bola od kilku dni.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Od dzis Podziwiam wszystkie letnie ciężarówki :laugh:
Ziaa a za Twoja @ kciuki, żeby w konia Cię znowu nie robiła !
Pumcia ja to się dziwie ze Ty tyle u tej teściowe wytrzymałaś :laugh: A starania , na luzaka-jasna sprawa- przez te upaly i prace to nawet sily nie mam na sexy :laugh: A jak sobie pomysle ze w plodne czasem dobrze by było codziennie to pasuje na starcie haha :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038200 przez brown24
Sorry za troche chaotyczny post, ale z Tel nie lubię pisać.

Ktoras tu wstawila ciasto z truskawkami.To Ty Magmus? :laugh: Dawaj tą brytfankę :laugh:

Ziaaajek Ty swoją porcje tez mi możesz oddać! Wszak na diecie jestes :evil: Fajnie ze Ci pomaga i czujesz przypływ energii :) oby tak dalej!

Joanna zaciskamy kciuki! :) miejscowy się będą powoli zwalniać,a rownowaga w przyrodzie musi być! B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl