BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 9 miesiąc temu #1038201 przez aggi
brown ja ostatnie tygodnie ciąży to lato miałam masaaakra :p tyle powiem :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038206 przez nati.olsztyn
brown O to Ci chodzilo?;)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Czyli niebawem tłumnie ruszymy do boju o test :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038208 przez magmus88
Heja :)

Brown, tym razem to nie moje wypieki ehehe. Tylko nati :)

Co to upału.... Ja jestem na samej końcówce i upały w zaden sposób mi nie dokuczają :) dziś nawet byłam na ogródku, poleżeć na leżaczku ehhee. Ale mi upały nigdy nie dokuczały :) Także... ten tego :PP

Nati... a może tak zarzucisz przepisem??

Zia... złego diabli nie biorą hahaha. Także myślę, że będę grupo po terminie hehe. Mogę jeszcze śmigać jak ta lala :) Śpię dobrze, nic mnie jakoś specjalnie nie boli.... narzekać nie mogę. Każdemu życzę takiej ciąży!!! Aż sama jestem w szoku!!!! Głębokim :)

Zia - cieszę się, ze trafiłaś na "swoją" dietę :) ważne jest to, żeby na diecie nie czuć się jak na diecie :)

Ja byłam dziś u endokrynologa. Wszystko ok. Następna wizyta w marcu.... teraz w czasie ciąży ciągał mnie co miesiąc ehhe. Powiem Wam, ze nawet kilka osób mnie przepuściło w kolejce (woooooooooooooow) byłam w szokU :D

U mnie właśnie gdzieś w pobliżu kręci się burza hehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038214 przez nati.olsztyn
magmus Bazą jest ten przepis:http://www.mojewypieki.com/post/najlatwiejsze-ciasto-w-swiecie
Tylko ja daje 5 jajek, czasem nie rozdzielam tylko wrzucam całe, nie uzywam cukru wiec daje inne slodziwo jakie mam akurat w domu.
U nas kilka godzin temu też gdzieś w okolicy krecila się burza, nawet przez chwilę mocniej wiało i padał konkretny deszcz, pewnie poszla do was ;) hehehe
Ja to potrzebuje tak z dwa dni żeby się do upałów przystosować i wtedy juz mi nie przeszkadzają. Za to w ciąży pamiętam że meczyly,zwłaszcza puchnące stopy i dłonie.Zazdroszczę Ci takiego samopoczucia w ciąży:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038226 przez aggi
Czołem z rana ;) kawa wypita. Na zewnątrz się fajnie robi, deszcz zaczął padać i temp się obniżyła :-) Maksiu z rana bez gorączki. Tfu tfu odpukać oby tak zostało już ;)

magmus moja ciąża też była cudowna, bezobjawowa.... idealna :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038229 przez Sandruska1995
Ja też witam się dziś z rana :)
Lece jeść śniadanie a na 10 mam podpisanie papierów w nowym przedszkolu. :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038240 przez joanna1991
ZIAA dzięki za wsparcie! :* oby twoje kciuki zadziałąły :D u ciebie też widzę szybko wszystko idzie, zaraz leki bedziesz brała i będziemy czekać na twojego testa :D
No chociaż ty dotrwałaś na tej diecie bo u mnie to kiepsko więc pozostałam przy starych nawykach. Dobrze że rewelacyjnie się czujesz :*

BROWN ja tez w takie upały nie mam ochoty na sex, ciało o ciało się klei i człowiek taki zmęczony bardziej :p my to już jak coś to włączamy wiatrak bo nie wyróbka.

MAGMUS AGGI pozazdrościć tylko takich ciąż :D obym kiedyś też tak miała :)

Mojej @ nadal brak... czekam do piątku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038241 przez nati.olsztyn
Joanna Ależ Ty nas trzymasz w niepewności;) Podziwiam Cię za cierpliwość!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038242 przez magmus88
Hej :)

Nati - jakie owoc polecasz do ciasta? Chyba upichcę :D Bo zastanawiam się czy w ogóle truskawki gdzieś dostanę hehehe.

Joanna... tak się śmieję, ze trzymasz nas w niepeności.... ale ja też robiłam wszystko "po terminie" żeby się nie rozczarować :) dobre podejście ;)) hehe

Sandra, wszystko załatwione? Od września zaczyna nowe przedszkole??

Mnie dziś rano siostra obudziła smsem... że jej koleżanka z biura urodziła wczoraj (a miała termin tak jak ja!) ale od pewnego czasu musiała już leżeć :) także wszyscy w koło rodzą hehehe :)

No i jeszcze miałam dziś jedną niespodziankę.... ogólnie czekamy na faceta, który ma wymienić nam licznik, bo wymieniają na klatce... i myślałam, że już idzie ten facet. Okazało się, że to kurier przyniósł dla mnie paczuszkę. Tylko, że ja nic nie zamawiałam.... Otwieram, patrze a tam EMOLIUM emulsja do kąpieli i emulsja do ciała, pełnowartościowe produkty. Okazało się, że za zalogowanie się na jednym portalu dostałam taki prezencik.... Była też kartka w środku, właśnie z tym podzięowaniem za zalogowanie i że było jakies losowanie.... i dostałam taki prezencik :) Jestem bardzo zadowolona bo sama tez kupiłam wcześniej emolium dla malucha :)

Poza tym to szykuję się na USG :)
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038243 przez joanna1991
NATI ja sama jestem niecierpliwa ale boje się rozczarowania..

MAGMUS mnie tylko zastanawia to czemu się spóźnia bo owulka była w terminie potwierdzona jeszcze monitoringiem więc o przesunięciu się owulki nie ma mowy, więc albo to ten tego albo coś się popierdzieliło tylko co... także jak małpa nie przyjdzie do piątki to w piątek po pracy idę na bete. A ty po USG pochwal się czego tam się dowiesz :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038245 przez aggi
joanna weeeeźże się kobieto zlituj nad nami :whistle:

magmus emolium jest dobrą serią produktów ale ja jednak mam zdanie żeby skóry dziecka od razu nie przyzwyczajać do takich produktów tylko kąpać w normalnych dzidziusiowych plynach które mają dobre składy. A to dlatego tak uważam bo jak się potem okaże że dziecko ma problemy skórne w późniejszym czasie to będzie skóra przyzwyczajona do emolientu. Takie mam zdanie, kapalam maksia w hipp ale odkąd ma alergie na 'cos' i szorstkie plamy na skórze to kapiemy go właśnie w emolium, atoperal itd i faktycznie pomaga. I lekarz pediatra nam to potwierdził że gdybyśmy od urodzenia stosowali emolienty to teraz byśmy mieli problem czym pomóc tej skórze bo byłaby przyzwyczajona. Nie wiem ile w tym prawdy ale tak tylko chciałam wtracic :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038246 przez joanna1991
AGGI do piątku zostały tylko 3 dni! :* wytrzymasz kobieto :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038247 przez aggi
joannanie wytrzymam :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038248 przez Sandruska1995
magmus tak załatwione. Bardzo zrobiło na mnie wrażenie to przeszkole i najważniejsze mały wniebowzięty. Bardzo sympatyczna P. Dyrektor i wychowawczyni, usiadłam zaraz przyniosły sok i wodę, bo śmiały się że kawę wypijemy jak urodze :) Od września idzie tam , choć z chęcią już by dziś został. Bardzo pozytywnie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038249 przez nati.olsztyn
magmus Zdecydowanie polecam wiśnie mrożone:)
Moim dzieciom po emolientach robila się skorupa na ciałku więc nie używałam mimo że po urodzeniu mieli suchą skórę.Ale wiem że nawet niektore polozne i pediatrzy polecaja aby uzywac tego na codzień co wydaje mi sie dziwne i bez sensu.


Joanna Trudno mi uwierzyć że Ty jesteś niecierpliwa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl