BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 5 miesiąc temu #1047053 przez GoNia79

Miluniaa napisał: Gonia u mnie 2 corcia tez miala byc Oliwia :) A chlopca dalej nie mamy ;p


Miała byc Daria albo Wanessa ale poprzestalismy na Oliwce...
Miała być ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047054 przez GoNia79
Up

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047062 przez Miluniaa
miala ale jest chlop i nie bedzie ;p a wiecej dzieci nie planuje :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047065 przez GoNia79

Miluniaa napisał: miala ale jest chlop i nie bedzie ;p a wiecej dzieci nie planuje :whistle:


No ja juz tez nie planuje więcej dzieci będziemy mieć trójkę wiec pelna chata...
Ale bez dzieci życie nie ma sensu..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047070 przez GoNia79
Dziewczyny co się dzieje z Joanna Annie masakra juz ich tutaj tak dawno nie widziałam.. :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047072 przez magmus88
Hejhej :)

Nati - jak tam rozmowa? Mam nadzieję, ze tylko martwiłas się na zapas...

Och milunia :D jak to ładnie opisałas.... u mnie też jest co chwile - czy ma ciepłe rączki, może go przykryć, ojejku - płacze (a tylko marudzi.. nikt chyba oprócz nas, rodziców nie słyszał jak mały płacze), poza tym co chwile jest noszony - czego nie umiem znieść!

Pati dzięki! Zaraz końćzymy 4 miechy :P śliczna ta Twoja pociecha :)

Brown - dzisiaj Ci odpuszcze bo masz urlop... ale chyba coś nas olewasz ostatnio :PP

Milunia - nie mów, ze imion dla chłopca nie macie hehe. Ja miałam chyba z 15 :P ale dla dziewczynki ani jednego :( Zosia mi się podoba i Zuzia - ale teraz dużo jest Zuziów i Zoś. Zawsze też podobała mis ię Olga... ale jakoś nie widzę takiego małego dzidziusia z imieniem Olga :D

Gonia - ładnie wybraliście...Wanessa to totalnie nie mój styl :D o Daria też ładne imię :) i jeszcze DOminika mi się podoba.... ale mam takie dwie znajome właśnie i Darię i ODminikę i nie kojarzą mi się za dobrze :D

Ale nie ma co się zastanawiać :D mnie ten wybór póki co nie dotyczy hahaha

Wracając jeszcze do imion męskich... miałam chyba z 15 wybranych :D hehhe . Jak byliśmy na prenatalnych i lekarz nam powiedział, ze chłopak :D to ja do męża od razu - Albo Michał albo Bartosz. Nawet nad tym nie myślałam.. jakoś samo mnie to natchnęło :)
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047091 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1047100 przez honka_18
Nati współczuję, smutne to wszystko :(
( wybacz ze nie napisze na ten temat nic więcej ale nie umiem na tel ukrywać tekstu :blush: )

Zia kiedy testujesz?

My mieliśmy imiona wybrane od początku: Maria albo Jakub, później się okazało ze dla chłopca musimy zmienić bo mój brat nie potrafił sam wybrać imienia i miał mieć Kubusia (22 grudnia mają mieć cc) na szczęścia on spodziewa się córki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047103 przez ziaa
Nati
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Nowa, Honka ja pójdę na betę chyba w piątek, muszę policzyć tabletki dupka do kiedy je mam, ale chyba do końca tygodnia właśnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047114 przez Nowa...
Ziaa- wiesz, że trzymam za Ciebie kciuki:) a nie myślisz żeby oprócz stymulacji obniżyć prolaktyne:)? U mnie tyle czasu nic a po obniżeniu prolaktyny zaraz dwie krechy:) Brown- a Ty kiedy zrobisz badania:)? Może też niewiele trzeba a pojawi się fasolka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047116 przez ziaa
Nowa za Twoja namowa ;) zrobię ponownie tą prolaktynę, tylko wiesz, ja przez tarczyce mam bardzo niestabilny układ hormonalny, więc jeśli u mnie będzie tak podwyższony jak u Ciebie to nie będziemy tego ruszać, bo już to przerabiałam. Posypią się bez sensu inne rzeczy. Teraz azymut jest jednak na ta drożnosć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1047117 przez natB
Patikierc
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tak po krótko odpiszę... u nas wszystko git cacy i malina... Helena w nocy śpi, jak chce... czasem mam ochotę normalnie wyć do księżyca :P, rzucić to karmienie w pieruny, ale przychodzi dzień i jest dobrze...

uwaga cicoia MOOFKA URODZIŁA :D :D także gratki kochana :)... Zojka jest teraz starszą siostrą... śliczny malec :*

jest i martyna witamy witamy :D... 3mamy za Cb cały czas kciuki... jak i za Brown no i Ziaa iiiiii hmmmm nie wiem... joanna where are Ypu?

Aggi zrobiła off to i zaraz dwie II ujrzy na bank :D... Maks pójdzie do przedszkola i będzie popylać wózkiem z maleństwem :P... tak wróżę :)

nati
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sprzedałam Władka/Heleny wózek, żeby nie kusić losu :).. cieszę się, że maluchy rosną :)... cieszę się, że można już z nimi pogadać... niesamowite z nich rodzeństwo :) to tak wszystko cieszy...

15 grudnia minie rok odkąd dowiedzieliśmy się o chorobie Heleny... przeszliśmy mega dużo... kończąc na rozmowie o przerwaniu ciąży i tak z perspektywy czasu no cóż ciężko się do tego wraca, ale w głowie cały czas człowiek ma te tragiczne chwile dla nas... ale jak widać wszystko się cudownie ułożyło, Bóg nad nami czuwał...

A to nasza już 7,5 miesięczna Helunia :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: niagara, ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047124 przez mar-tuska
hejka dziewczynki..
tyle macie tu watkow ze az boje sie wtracac bo nie ogarniam...
fajnie ze tak sie dzielnie wspieracie!! zawsze to jakies dodatkowe wsparcie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047125 przez ziaa
mar-ruska zaraz ogarniesz i wkręcisz się w nasze tematy :) Twój pozytyw rozumiem wykorzystany i teraz spokojnie czekasz na efektu? :) :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1047126 przez stOkrOtka91
U mnie dzisiaj dzień pięknie się zaczął, pojechalam do kuzynki w odwiedziny, bo nudno w domku ;p
Ale jak wracałam autko mi już nie odpaliło i zostało. Mężowi tel chyba padł i czeka mnie holowanko xD
Nie wiem czemu, ale zawsze jak mi się przytrafiają takie sytuacje to chce mi się śmiać ;]
A tak poza tym męczą mnie mdłości ;/ jeszcze ponad tydzień do wizyty no i podczytuje Was, której następnej gratulować będę :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl