BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 5 miesiąc temu #1046890 przez Nowa...
Gonia obyś miała rację:) NATO- a skoro ciężkie macie ,,stosunki" z rodzicami to jak widzisz wasze wspólne mieszkanie? To że walczysz o swoje to bardzo dobrze, tylko żeby nie zepsuli tego co jest między wami a niestety rodzice często potrafią namieszać. Nie złość się, zachowaj spokój i nie daj się wyprowadzić z równowagi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046912 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046926 przez Nowa...
Nati- to tak coś nie zrozumiałam :) Gonia, Stokrotka- jakie wy witaminki bierzecie? :) Ja póki co zwykły kwas foliowy ale dziś chce sobie kupić jakiś komplet witamin:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046928 przez stOkrOtka91
Nowa z tego co wiem witaminy chyba od drugiego trymestru ;)
Ja poki co biore kwas foliowy, i wit. D 2000j no i magne B6 ;) a witaminki w naturalnej postaci czyli owoce. ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046937 przez martyna_z
Nati z rodziną źle ale bez nich jeszcze gorzej. Porozmawiaj z nimi szczerze i spróbujcie ustalić jakiś kompromis. Może Twoja siostra szybciej coś kupi i odda Ci Twoje mieszkanie? A może znajdziecie jeszcze inne rozwiązanie. Postaraj się nie stresować bo to na rozmowę na pewno dobrze nie wpłynie. Trzymam kciuki!

Gonia odpoczywaj dużo a będzie dobrze. Jeżeli lekarz mówi że jest ok to tego się trzymaj. Będzie dobrze. :)

Moja @ już przyszła. Może to i lepiej bo cykl nie był bardzo długi i szybciej możemy umówić się na wizytę. Z tym że dostać się do tej kliniki to z cudem graniczy. Szczególnie do mojego lekarza. Wkurza mnie każdy telefon tam bo nigdy nie ma dla nas miejsca u zawsze muszą dopisywać nas za zgodą lekarza. Tak trudno im zrozumieć że chcę leczyć się u jednego lekarza żeby nie musieć tłumaczyć swojej sytuacji kolejnemu.
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046955 przez honka_18
Nati też przez coś takiego przechodziłam, traktowali mnie jak małą dziewczynkę która nic o życiu nie wie, najlepiej jak bym pracowała i pieniądze im oddawała bo wiedzą lepiej na co je wydać. Wyprowadziłam się do siostry 1400 od domu rodzinnego, poznałam wspaniałego faceta, zaręczyliśmy się, postaraliśmy o dziecko później ślub i teraz jest dobrze :) wiedzę rodziców 1,5 tygodnia na rok i raz w tygodniu do nich dzwonię. Nie wtrącają się już w moje życie i wiedzą tyle co sama im powiem :P

Nowa ja od pozytywnego testu brałam omega-3 i suplementy dla kobiet w ciąży ( żeby w późniejszej ciąży nie mieć niedoborów) kwas foliowy brałam od stycznia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1046961 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



A tak zmieniając temat.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046972 przez GoNia79

Nowa... napisał: Nati- to tak coś nie zrozumiałam :) Gonia, Stokrotka- jakie wy witaminki bierzecie? :) Ja póki co zwykły kwas foliowy ale dziś chce sobie kupić jakiś komplet witamin:)


Ja biorę tylko kwas foliowy ale 2 tabletki na następnej wizycie moze zaleci pan doktor cos innego.. Teraz mam urozmaicenie dodal mi Dupka hehe..ale to przeciez tez dla dobra dzidzi... W pierwszym trymestrze jest kwas foliowy najważniejszy tak mi moj gin powiedzial lepiej sobie zjeść warzywko lub owoc dodatkowo nic brać farmaceutyki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1047017 przez Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047025 przez Patikierc
Hejo dziewuszki! Boziu jak mnie tu dawno nie było.. Dziecko i praca zabierają mi czas.. :whistle:
Jagoda ma juz 6miesiecy hoho idzie jej 7 :woohoo:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

nie mam nowszego zdjęcia. Podczytuje was czasami! Gratuluje wam fasolek :kiss: :kiss: i trzymam dalej kciuki za was!
natB- cały czas podczytuje co u Helenki dzielna dziewczyna i ty również! Całusy dla niej i dla małego!
Milunia-gratki dla ciebie! Przemiła wiadomość o drugiej fasolce z zaskoczenia !
aggi-opierdalasz sie :D czekam i czekam na ciebie co wchodzę to myśle czy zaskoczy mnie jakiś twój wpis :P
magmus- juz 3 miechy ma twoja pociecha a ja nie pogratulowałam ani razu :blush: wiec niech bedzie zdrowe i wycałuj maluszka!

I nie pamiętam co tam jeszcze miałam pisac..

a joanna :evil: a ty jak tam? na fb milczysz :P jak mieszkanko?




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047028 przez brown24
Witajcie,ja wpadam tak na szybko :)
Nowa gratuluje Ci z całego serducha :laugh: Dbaj o siebie :kiss:
Gonia Ty również :kiss:

Patrikierc slodka Twoja niunia :) i nosi moje ukochane imię :)

Nati trzymam kciuki za rozmowę,noe daj sobie w kasze dmuchać ;)

Uciekam relaksowac się wolną niedziela.Buziaki
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047037 przez Nowa...
Brown- dziękuję:) a jak u Ciebie sytuacja:)? Ziaa I u Ciebie? Kiedy bete robisz? Dziewczyny czy na początku ciąży też miałyście tak częste bóle podbrzusza? Bardzo mnie to martwi:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047043 przez GoNia79

Nowa... napisał: Brown- dziękuję:) a jak u Ciebie sytuacja:)? Ziaa I u Ciebie? Kiedy bete robisz? Dziewczyny czy na początku ciąży też miałyście tak częste bóle podbrzusza? Bardzo mnie to martwi:(


Nowa u mnie bole podbrzusza miałam do 8 tygodnia i to straszne aż się zwijalam z bolu ale wiem juz ze to normalne bylo..tak ze Glowa do góry..nie zamartwiaj się odpoczywaj ile się da to dużo daje..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047049 przez GoNia79
A my z moim ukochanym dzis w nocy wybraliśmy imiona dla dzidziolka..
Jeśłi będzie chłopiec damy na imie Norbert.. a Jeśli dziewczynka to Oliwia..

Mój mąz jest kochany nie napierałam na nic sam zaczął temat imion i tak jakoś od słowa do słowa i zaczelismy w łóżku sobie debatowac... rozmawiał do dzidziolka sobie przez brzuch i nasłuchiwał.. ale sie z wariata naśmiałam.. jutro zaczynamy 14 tydzień czyli drugi trymestr.. oby wszystko było dobrze... lecę po DUPKA hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047052 przez Miluniaa
Gonia u mnie 2 corcia tez miala byc Oliwia :) A chlopca dalej nie mamy ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl