BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 5 miesiąc temu #1047128 przez martyna_z

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ziaa testowanko się szykuje? To kciuki zaciśnięte!

NatB dobrze widzieć Twoją Helenkę taka uśmiechniętą. Pamiętam co przechodziliście na początku. Dobrze że wszystko się tak skończyło :)

Ja od soboty nie mogę sobie poradzić zw swoimi jajnikami. Bolą jak nie wiem co. Aż mnie mdli. Biorę Clo a do tego na lewym jajniku mam torbiel więc podejrzewam że to z tego powodu. Ale wczorajszy ból tak mnie przestraszył że bałam się że może torbiel pękła... próbowałam się dodzwonić do gina ale nie odbiera :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047130 przez nati.olsztyn
honka Dziękuję Ci! Mozesz mi napisać wiadomość prywatną:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


stokrotka To niezle miałaś wrażenia. Dobrze że na luzie to traktujesz:)

mar-tuska Chwila moment i wsiąkniesz;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Helena jest PRZEŚLICZNA!! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047131 przez Sandruska1995
Witamy :)
My po chrzcinach. Było super tu w kościele tylko 15 minut trwa bez mszy , super sprawa . My jak zaczęliśmy w sobotę to skończyliśmy wczoraj wieczorem imprezowac :laugh: . Pojechaliśmy na noc do szwagra , tata zajmował się dziećmi a ja z jego narzeczona siedzieliśmy do 4 rano. Potem pojechaliśmy na wesołe miasteczko i tam mnie choroba złapała po tym leżę z gorączka. Na szczęście dzieci zdrowe są. Mała z prezentów dostała mate , złote kolczyki i dużego misia. Reszta pieniądze. Mały dostał same pieniądze i kupiłam mu wymarzone łóżko w auta. ;)

Chrzciny udane , jedzenia mi zostało jeszcze do dziś a wczoraj mieliśmy gości na kolacji także trochę przesadziłam ale obiadów nie musiałam robic teraz :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1047132 przez ziaa
Martyna a lekarz którzy przepisał CI clo wie o torbieli?? Z tego co wiem, to clo jest zabronione w takim przypadku... Dlatego zawsze mam monitoring czy pęchrzyki pękły żeby nie dopuścić do sytuacji, ze wezmę nowe clo mając torbiel...

Nati
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047133 przez honka_18
Nati twarda bądź ! Postaw na swoim. Trzymam kciuki i wspieram Cię duchowo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047134 przez martyna_z
Ziaa tak lekarz wie o torbieli. Powiedział że to prawdopodobnie endometrioza i nie ma sensu na razie ruszać bo zmniejszy mi się rezerwa jajnikowa chyba że urośnie to trzeba będzie usunąć. Próbuje się do niego dodzwonić bo naczytałam się o zapaleniu otrzewnej i innych powikłaniach i chyba z tego zdenerwowania mi się objawy nasiliły. Może jutro mi się uda do niego dostać. Mam nadzieje tylko że mi się nie pogorszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1047135 przez miśka23
Witam :-) wieki mnie tu nie było. A tu tak wiele się dzieje ;-)
Gratuluję wszystkim zafasolkowanym. A reszcie życzę pozytywnych testów :-*
Wybaczcie że nie ogarne wszystkich nowych, ale natB, ziaa, brown, magmus, aggi i reszta co u was? Proszę o jakiś skrót specjalnie dla mnie :-P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047136 przez natB
miska piękna jest Twoja córeczka :) jak się chowa?

U nas spokojnie, Władek do przedszkola ;) Helenka ze mną w domu... Jest co robić, pranie leży. Prasowanie tez heh :P ale już o tym nie myślę ;).. Nie mogę się doczekać tak na prawdę Sylwestra i naszego wyjazdu w góry! :)

Martyna ja.przed ciąża z Helena miałam co chwile epizody torbielami :( milion było diagnoz... 2 razy mi pekly, zwijalam się z bólu, nie wiedziałam co się dzieje... Dostawałam leki i kolejny cykl to samo... Przy 3 razie miałam trafić do szpitala. Gdyby mi pękła torbiel... Helena zresztą według jednej gin była torbiela hahaha :P... Samo przeszło, a teraz pfu pfu nic się nie dzieje... Bardzo współczuję... Jak będzie Ciebie coś niepokoić odrazu jedz na ip z tym nie ma żartów...

sandruska to Natana nie chrzciliscie? A chodźcie w ogóle do Kościoła, że tak się dopytam?... Ja osobiście nie widze sensu chrzcic dzieci, jeśli się nie jest wierzącym :).. Moja koleżanka ma mądre podejście, nie bierze ślubu kościelnego, bo sama wie, że nie wierzy i nie praktykuje ;).. Także tak ;)

nati tak jak ziaaa mówi bądź twarda i przede wszystkim z mężem musicie obrać ten sam tor działania ;) będzie dobrze! Ale BĄDŹ TWARDA! :).. Chociaż Ci powiem, że ja mam tak jak Ty heh :P niby mocna w,, gębie,, ale zawsze po tyłku dostaje... Eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047137 przez martyna_z
NatB ja w ciąży na pewno nie jestem. Robiłam betę w zeszły poniedziałek. Torbiel mi się utrzymuje już drugi miesiąc. Różne mam objawy ale one są raczej po Clo. Najbardziej niepokoi mnie podwyższona temperatura. Mam 37.1 i boję się że zacznie rosnąć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047138 przez miśka23
NatB dzieki. Ola skończyła 7 miesiecy i od miesiąca już sama wstaje, zaczyna raczkować, nie ma zębów, dalej jest na cycu, przesypia noce z jedną pobudką na karmienie. Nie mogę narzekać ;-) czego mogę chcieć więcej? A u was cieszę się że wszystko dobrze :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047144 przez mar-tuska
hejka dziewczynki..
tyle macie tu watkow ze az boje sie wtracac bo nie ogarniam...
fajnie ze tak sie dzielnie wspieracie!! zawsze to jakies dodatkowe wsparcie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047148 przez mar-tuska
hejka dziewczynki..
tyle macie tu watkow ze az boje sie wtracac bo nie ogarniam...
fajnie ze tak sie dzielnie wspieracie!! zawsze to jakies dodatkowe wsparcie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1047149 przez mar-tuska
z moich paskowych malin byly 2×

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047151 przez Sandruska1995
natB nie chodzimy do kościoła, ale wierzymy. A do chrztu Natana było kilka podejść i jakoś tak wychodziło że zawsze coś było nie tak. Ale w końcu są ochrzczeni co mnie cieszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047155 przez mar-tuska
mam nadz ze u waszych fasolek wszystko ok gonia i stokrotka?

z moich paskowych malin byly 2× serd... ale nie w dniu najmocniejszej kreski tylko na drugi i trzeci po... wiec tak naprawde wyszlo zgodnie z tym glupim kalendarzykiem z appki...wynikalo ze bylo w dzien owu i dzien po...
ach zobaczymy

teraz niby 10 dni do @....
pytanko do was kochane czy robilyscie testy dokladnie w dzien @ czy juz wczesniej???

zycze wam wszystkim milego dnia dzielne kobitki
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl