BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 5 miesiąc temu #1047156 przez GoNia79

mar-tuska napisał: mam nadz ze u waszych fasolek wszystko ok gonia i stokrotka?

z moich paskowych malin byly 2× serd... ale nie w dniu najmocniejszej kreski tylko na drugi i trzeci po... wiec tak naprawde wyszlo zgodnie z tym glupim kalendarzykiem z appki...wynikalo ze bylo w dzien owu i dzien po...
ach zobaczymy

teraz niby 10 dni do @....
pytanko do was kochane czy robilyscie testy dokladnie w dzien @ czy juz wczesniej???

zycze wam wszystkim milego dnia dzielne kobitki


Hej kochana odpoczywam i pachnę hihi.. Biorę dupka i sie naprawde oszczędzam wczoraj rano jakies jeszcze Male plamienie bylo ale dzis juz spokój i czyściutko..
Ja swój test robiłam dzień po spodziewanej i w sumie nie chciałam tylko Nati.Olsztyn mnie namowila i jakiez bylo moje zaskoczenie gdy po 3 prawie latach zobaczyłam dwie kreski..wtedy to byl chyba 4 tydzień a dzis juz 14tc i drugi trymestr..
Podziękowania: mar-tuska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047157 przez GoNia79
Up

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047158 przez stOkrOtka91
Martuska ja mam nadzieję, że wszystko ok z moją fasolka :)
A co do testu to ja robiłam 11dni po owu betę, a sikany test w28dc czyli 3dni przed @

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047160 przez GoNia79
Stokrotka gratuluje ci 10 tygodnia a z dzidzia na pewno jest ok.. Moja leciutko zaczyna podpukiwac do mamusi..
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047161 przez Nowa...
Martuska- Ja robiłam test 12 dni od pozytywu testu owu. od pozytywu zawsze 15 dnia @ się pojawiała,więc 3 dni przed @ wyszła mi II słaba kreska co dziewczyny potwierdziły:)
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047162 przez GoNia79

Nowa... napisał: Martuska- Ja robiłam test 12 dni od pozytywu testu owu. od pozytywu zawsze 15 dnia @ się pojawiała,więc 3 dni przed @ wyszła mi II słaba kreska co dziewczyny potwierdziły:)


Martuska to prawda ta kreska byla tak blada jak moja w dzień po spodziewanej.. I Nowa ma pod serduszkiem fasolinke taka malutka kochaniutka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047164 przez stOkrOtka91
Gonia ustały u Ciebie juz mdłości? Bo jak mam lepszy dzień, to pod wieczór mam wielka kumulację i nawet Cola nie pomaga :(

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047165 przez GoNia79

stOkrOtka91 napisał: Gonia ustały u Ciebie juz mdłości? Bo jak mam lepszy dzień, to pod wieczór mam wielka kumulację i nawet Cola nie pomaga :(


Kwiatuszku u mnie juz mdłości odpukac brak mi nawet cola czy pepsi nie pomagaly bo na sam widok ich mnie się chciało :sick: ...
Teraz tylko pozostał kwaśny smak w ustach który towarzyszy mi od początku.. Dzis jestem tylko zmęczona ale nie śpię od 5.30.

Wiem co przechodzisz bo mdlosci migreny wymioty bole glowy i zmęczenie mnie nie opuszczaly ale jest juz o wiele lepiej..
Bedzie dobrze dla naszych dzidzioli trzeba to znieść bo to nasze skarbenka malutkie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047167 przez stOkrOtka91
Ja jem lody i pije wszystko co z lodówki, wcinam czarne halsy, a z jedzeniem ciężko praktycznie same pieczywo, na nic nie mam ochoty, albo nie umiem określić co bym zjadła:p

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047169 przez GoNia79

stOkrOtka91 napisał: Ja jem lody i pije wszystko co z lodówki, wcinam czarne halsy, a z jedzeniem ciężko praktycznie same pieczywo, na nic nie mam ochoty, albo nie umiem określić co bym zjadła:p


Ja piłam maślanki i jadłam pieczywo i serki wiejskie na nic nie miałam ochoty jadłam bo musiałam a ratowala i ratuje mnie guma do żucia...i zupa pomidorowa..mieso mi smierdzialo ogórki kiszone strasznie walily..
Teraz strasznie smakują mi ziemniaki..i parowki..wrocil apetyt na kawę..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047171 przez GoNia79
I pomyśleć ze tylko 4,tygodnie masz mlodsza ciaze.. A tyle się juz u mnie zmienilo.. Wszystko minelo jak tylko skonczylam 13 tydzień.. Mam czasami gorszy dzień ale to bardziej lenistwo mi się włącza i z lozka wstac nie moge.. Zawsze pierwsza wstawalam a teraz leze tak długo jak mężuś jest w domu aż on nie wstanie i to z wielkim bólem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047172 przez mar-tuska
gonia.... to dobrze ze juz lepiej ale tez bym chyba panikowala ale grunt to spokoj....

stokrotka i nowa w sumie obydwie zrobilyscie test 3 dni przed...
hmmm
od wczoraj mi tak niedobrze
a dzis juz wogole... musze cos zjesc ale jakos nie mam na nic smaku wszystko tak mocno pachnie.. klika paluszkow zjadlam.....
ale to chyba za wczesnie 19 dc.....
moja glowa chyba do wymiany hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047174 przez stOkrOtka91
Martuska nie ma co się spieszyć z testem i niepotrzebne sie stresować:) może teraz mi łatwiej mówić, bo juz zobaczyłam te dwiemagiczne kreski, ale tez sie naczekałam nie Malo :)
Badz dobrej myśli, a później czekamy na wyniki testów:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047175 przez GoNia79
Martuska
Stokrotka ma racje noe nakręcaj sie ja juz tyle razy miałam objawy ciąży okres mi się spóźnial po 7-10 dni slabo mi bylo piersi strasznie bolaly - test sikany i beta negatywna a na drugi dzień @.. a jak przyszlo do robienia testu tego ostatniego gdzie bylam pewna ze nic i tak nie bedzie bo kiedy i z czego skoro tak Malo przytulanek bylo to objawów zero tylko bol brzucha jak na okres a test pozytywny.. W zyciu sie nie spodziewałam a szok totalny dla mnie po 14 latach od ostatniej ciąży i prawie 3 latach staran.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047180 przez niagara
Hejka :laugh:

Martuska nie nakręcaj się :P Wiem jak trudno jest czekać na termin @ i odliczać dni, ale pomyśl tak, że jeśli zrobisz test dzisiaj i wyjdzie negatyw, to za chwilę będziesz się zastanawiać, czy może za wcześnie nie zrobiłaś i będziesz chciała robić kolejny. To błędne koło, uwierz mi, też przez to przechodziłam :P

Sandruśka długo zwlekaliście z chrztem Natana :P My chcemy Igorka na wiosnę ochrzcić, a i tak połowa rodziny oburzona, czemu tak późno :P

NatB to Helenka nie daje Ci wypocząć, jak Ty dajesz radę? U mnie dopiero cztery tygodnie a już nieraz miałam ochotę wyskoczyć przez okno :laugh:

A tak przy okazji MARI wczoraj urodziła Juleczkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl