BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1056328 przez honka_18
Nietoperek tule

Nati zdolny ten Twój synuś :laugh:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do chłopców to w moim przypadku nie miejscówka jest winna tylko mój mąż :P on robi samych chłopców a jego bracia mają tylko córy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056329 przez honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056330 przez mar-tuska
Hej dziewczynki
Nie bylo mnie tu troche... ale skupilam sie na czym innym ale w miedzy czasie bylam u super lekarki nowej....
Zrobila badania...
Mowi ze w miare oki.. ale dla starajacych sie tsh powinno byc ok 1-1,2.... a ja mam 3.13... to nadal norma no ale jednak lepiej mniej

No i w zwiazku ze dalej nic u nas to dostalam ten slynny CLO... 2 razy dziennie od 3 dc tj dzis do 7dc... ppzniej 3 dni przerwy i 4 przytulania..
A jak to u was wygladalo? ZIAA ty to bralas i ktoras jeszcze????
Acha tak podobno ok 6 mies sie to bierze... jej doseiadczenia sa takie ze ok 3-4 cykl sie udaje....
Dajcie znac jsk u was???? Buziaki
Dla wszystkich
Gratki cjyba dla Honki bo juz zostala mamusia i ktoras jeszcze??? :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056333 przez brown24
No właśnie wyglądał mi na dziewczynke :laugh: Ale widziałam tylko jedno foto hehe. Kucharz Ci rośnie :P dania wykwintne :laugh:
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056340 przez Zmienna
Dziewczyny, czy "moment" pęknięcia pęcherzyka jest się w stanie poczuć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056342 przez Nowa...
Na pewno nie. Jedyne to można czuć bóle okoloowulacyjne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056344 przez Miluniaa
zmienna sam moment to pewnie nie ale mozesz czuc, ze masz owulacje i cos peka bo boli jajnik przynajmniej ja tak mialam po lekach doskonale czułam kiedy mam owulke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056364 przez Zmienna
Właśnie się nad tym zastanawiałam bo od około 3 dni bolał mnie brzuch. Dziś rano ból się nasilił i po niedługim czasie ustał. Wiadomo to nie ból jak przy @ tylko taki po prostu odczuwalny. I tak się zastanawiam czy to jakaś autosugestia czy faktycznie można to czuć. Ja jakoś do tej pory nie za bardzo wyczuwałam się co mnie boli z której strony i jak długo. Dopiero teraz "przyglądam" sie tym symptomom ;) Testy LH póki co nie wychodzą pozytywne ale przecież z nimi bywa różnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056373 przez martyna_z
nati
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mar-tuska TSH faktycznie jak na ciążę ciut za wysokie, choć słyszałam też opinie (lekarskie) że wcale nie musi być takie niskie żeby się udało. Też brałam Clo i zastrzyki z pregnylu na pęknięcie pęcherzyków. Ja brałam 4 cykle bo za każdym razem było dużo pęcherzyków (2 a nawet 3) i się nie udawało więc w porozumieniu z lekarzem podeszliśmy do inseminacji bez dalszych prób samej stymulacji. Najgorzej wspominam pierwszy cykl z CLO bo miałam dużo skutków ubocznych, każdy następny był delikatniejszy. U każdej z nas to wygląda inaczej. Powodzenia życzę!

Zmienna ja wiele razy tak miałam że czułam jak mi pęka pęcherzyk, czasem monitoring to potwierdzał a czasem okazywało się że to jeszcze nie, więc bardzo różnie to wygląda. Pamiętam jeden raz tak mnie bolało jakbym @ dostała, miałam skurcze ze myślałam że za chwilę zemdleję a żeby było ciekawej czekałam właśnie w kolejce do swojego gina. Po pół godzinie ból ustąpił i jak lekarz mnie zbadał okazało się że właśnie jestem świeżo po owu.

A ja nadal mam krwawienie po zabiegu :( już nie wiem czy to wynik samego zabiegu, czy może @ bo zabieg był pod koniec cyklu. To już tydzień jak się zaczęło. Czekam jeszcze do wtorku i dzwonię do gina, niech on zdecyduje czy to normalne.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056380 przez Nietoperek
Ja przy ostatniej owulacji czułam i to bardzo, tzn miałam chwilowe skurcze aż mnie trochę łamało w pół :)

Nie wiem czy to dobrze ale z mężem stwierdziliśmy że jak @ się skończy to działania zaczynamy na nowo - mój mąż już czeka z taką niecierpliwością że aż się boję co to będzie jak mnie dopadnie :evil: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1056387 przez ziaa
Nietoperek nie wiem czy nie powinnaś jeszcze odwiedzić gina po @ żeby sprawdził czy wszystko się dobrze oczyściło, ale to na pewno inne dziewczyny Ci lepiej doradza. :) Trzymam kciuki za owocny cykl :)

Martuśka Tak, ja jestem na clo + zastrzyki tak jak u Martyny. :) Ja biorę 1 tabletkę od 3 do 5 DC. Ja zawsze mam monitoring koło 12 DC żeby zobaczyć czy coś urosło i ile sztuk ;) przy clo ważne jest żeby monitorować czy pęcherzyk pękł, bo niestety "lubią" przekształcać się w torbiele. :) Ja dostaję zastrzyk, więc nie ma ryzyka, ale jak kiedyś nie dostałam i pęcherzyk samoistnie nie pękł to była z tego torbiel. Powodzenia!

Martyna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056392 przez martyna_z

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056397 przez Nietoperek
ziaa oczywiście pójdę jak tylko przestanę krwawienie bo to ciągle trwa i brzuch tak boli że masakra.. zawsze mam bolesne @ .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056411 przez mar-tuska
Ziaa, martyna dziekuje za odp
Hmm to ciekawe ja mam tak brac jak pisalam.... tj 3-5 przerwa i przyt..
Ale kazala mi przyjsc jak pojawi sie nastepny okres...
Sama nie wiem..
Moze lepiej zadzwonie i zapytam czy powinnam przyjsc jak myslicie? Okolo tego 12dc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056415 przez martyna_z
Mar-tuska dobrze gdyby była kontrola w okolicy owu bo tak jak pisała ziaa jak pecherzyk nie pęknie to robią się torbiele. Niedawno miałam usuwaną jedną. ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl