BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 2 miesiąc temu #1056589 przez honka_18
Milunia ja juz byłam w szpitalu na sterydach :P trzymam kciuki żeby Mały jeszcze 6 tyg w brzuchu posiedział ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056591 przez nati.olsztyn
milunia M ostatnio myła kibelek szczotką i wycierała ręcznikiem :woohoo: odpukac jest ostatnio wyjątkowo łaskawa;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056593 przez joanna1991
MAR-TUSKA nie trace nadziei, dopiero teraz ją nabieram :) muszę zawalczyć o swoje szczęście :) Co do CLO to ja brałam 2x1 tabl od 2dnia do 5 dnia cyklu.

MAGMUS mój mąż nie pracuje zawodowo jako kierowca ale kupiłam mu te serduszko żeby o mnie pamiętał bo jeździ autem jak szalony czasami. Tak jak narazie zostałam w starej pracy, teraz troche wolnego dostałam także sobie odpoczywam. Jutro idę na badania krwi żeby na wtorek mieć komplet. Szczerze to boje się tej wizyty jak cholera.. Co do ginki to dużo mówiła, mało robiłą, jako ginekolog jest świetna i jak będę kiedykolwiek w ciąży to napewno to ona będzie ją prowadzić, ale żeby zasięgnąć pomocy muszę wybrac się gdzie indziej.

MIŚKA wow ale masz już dużego tego skarba :)

NATI daj znać jak po wizycie :*

MILLUNIA widzę już ostatki :D brzusio pięknie rośnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1056595 przez ziaa
Cześć :)
Miśka! Śliczna córka, fajnie, że wracasz do gry, Twoja córka ma już 10 miesięcy, a ja pamiętam jak w ciążę zaszłas :) u mnie niestety nic dobrego się nie zadziała :(

Martuśka strategia mojego gina była taka, że zaczynamy od 1 tabletki. Jak organizm dobrze zareaguje to zostawiamy, a jakby pęcherzyki nie rosły to ma pole manewru żeby zwiększyć dawkę. U Ciebie nie mam pojęcia po co od razu daje dwie.
Fajnie że będziesz miała USG przed owu, ale ważne jest to po niej żeby sprawdzić czy pęcherzyk pękł.
Ja po clo czuję się dobrze, choć zwykle czuję pracę jajnika i w czasie gdy pęcherzyk rośnie i po owu. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056599 przez nati.olsztyn
Joanna Chyba jednocześnie pisałyśmy, wyżej juz naskrobałam jak wizyta.:)

miśka Sliczna ta Twoja córa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056606 przez joanna1991
ZIAA to teraz jakie dalsze kroki podejmujecie razem z ginem?

NATI właśnie zauważyłam że jak wstawiłam posta to twój też był już :P Bardzo się cieszę że z wami wszystko w porządku :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056608 przez Nowa...
Ja mam wizytę jutro... I taki mega stres o mojego szkraba. Gdyby nie ten przyczep pepowiny byłabym o wiele spokojniejsza. Nie wiem jak do jutra przetrwam i jak jutro... Nati- fajnie że wszystko dobrze:) Ja dzidzie widzę na USG na każdej wizycie i wiem że tak będzie do końca. A kiedy koniec to lekarz zadecyduje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056621 przez miśka23
Widzę że sporo z was jednak zafasolkowalo... super :-) gratuluję i życzę zdrówka :-*
Milunia wyglądasz przepięknie :kiss:
Ziaa obecne metody działania gin dają jakieś rezultaty?
A co.do mnie to nie wracam do pracy. Jeśli nie uda mi się szybko zajść w ciążę to pójdę na wychowawczy. Nie mam co z moją gwiazdą zrobić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056626 przez joanna1991
MILLUNIA widze ze termin porodu masz w moje urodziny :D piekna data 04.04.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056641 przez Miluniaa
honka no ja tez mam taka nadzieje na razie siedzi cicho ;p oprocz tego, ze czasem cos zaboli jest ok(odpukac)
Joasia ja termin mam na 25 ale od 4 mam zielone swiatlo, ze ciaza donoszona mozna rodzic ;)
nati zazdroszcze u mnie ZU nie jest tak łaskawa przed chwila skarpety w kiblu utopila normalnie rece mi opadaja, a odwrocilam sie plyn wlac do pralki ...
miska dziekuje bardzo :) Chyba malutka grzeczna jak juz myslisz o nastepnym ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056650 przez stOkrOtka91
Dziewczyny mam pytanie dla Was, te co niedawno rodzily, albo te ktore sa w temacie ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056654 przez Miluniaa
Stokrotka to niestety prawda becikowego nie dostana osoby ktorym sochod przekracza ok 2 tys na osobe, dziecka nie wliczasz bo dochod jest za poprzedni rok .
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056656 przez magmus88
Stokrotka, Milunia.... ja jestem w trakcie załatwiania.... I tak wiem, ze nie dostaniemy.... I z tego co ja wiem to liczy się juz na 3 osoby - rodzice + dziecko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056657 przez Miluniaa
magmus zobacz jakie to popaprance sa wszedzie inaczej u nas wymagali pitow za wczesniejszy rok ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056660 przez stOkrOtka91
Dla mnie to jest chore.. ale taki kraj ;/

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl