BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 2 miesiąc temu #1056485 przez magmus88
Hejka :)

Co tam kobietki? Jak po weekendzie??
Ziajka - co mówi Twój blister? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056486 przez nati.olsztyn
Hej Kochane! Co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056487 przez nati.olsztyn
magmusAle mamy wyczucie czasu :woohoo: hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056499 przez Nietoperek
U mnie fatalnie tzn kolejny dzień bolal mnie brzuch , i to tak że długo nic nie pomagało.. teraz lepiej ale czuję się osłabiona. Jutro idę do lekarza. Niech to się skończy.
Z dobrych wieści to z mężem zaczynamy się rozglądać za swoim własnym "m".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056523 przez ziaa
Oj Magmus nie śledzisz porządnie wieści ode mnie ;) przecież nie trzymałam bym Was w niewiedzy ;) kilka dni temu pisałam, że beta negatywna :p dzwoniłam wczoraj do gina, ale jest na urlopie i odezwie się do mnie w niedzielę.

Co tam u Was pierniki? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056525 przez joanna1991
Witajcie kobietki! Melduję się po długiej nieobecności. Ostatnio nie mogłam w ogóle wejść na forum bo strona zainfekowana mi wyskakiwała.
Dziewczyny nie nadrobie was tak szybko ale sukcesywnie będę poprzednie posty przeglądać :*
Z tego co widziałam to NIETOPEREK przykro mi bardzo :* przytulam mocno :* Może spotkamy się na wspólnym wątku :D z ZIAA BROWN MARTYNA :D

Z nowości u mnie to takie że 7 marca mam wizytę w Kutnie u profesora który zajmuje się takimi przypadkami jak ja. Moja znajoma też długo zajść nie mogła leczyła się u tej samej ginki co ja prywatnie i nic a pojechała do tego doktorka i wystarczyły dwie wizyty. Nie nakręcam się że u mnie też tak powinno być ale cieszę się że jest jeszcze inna alternatywa i inne nadzieje u niego, bo moja ginka powiedziałą że tylko inseminacja mnie czeka. Dziś mój 12dc podbrzusze i jajniki zaczynają boleć więc owulka gdzieś za rogiem :D muszę być skupiona bo jak @ była wcześniej to i owu może być wcześniej :) także męża biore w obroty :D


O a oto taką piękną rzecz sprezentowałam mężusiowi na walentynki :
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056529 przez miśka23
I ja się dziś witam. Któraś mnie tu jeszcze pamięta? Wieki mnie tu nie było i nie mam pojecia co u was :( niestety nie uda mi się nadrobić. Mam nadzieję że uda mi się tu teraz częściej zaglądać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056531 przez mar-tuska
Joanna wiec nie trac wiary i powodzonka!!!!

Ziaa Martyna.. a wiec za wasza rada zadzw do gin i opowiedzialam jak to sie robi w pl.. i jak moje kolezanki to praktykuja tzn wy... no i powiedziala ze mozemy dla spikoju zrobic takie usg i zob co sie tam pojawi...
Sama szybko wyliczyla kiedy mam przyjsc.. tj 12dc.... a pomiedzy 12-15 ma byc przytulanie..

Widze ze wy macie clo 3-5 dnia po 1.. a ja 3-7 po dwa razy.. jak myslicie czemu tak duzo?????????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056541 przez martyna_z
Mar-tuska to Twój pierwszy cykl z clo? Ja pierwszy miałam z jedną tabletką żeby zobaczyć jak organizm zareaguje i ile będzie pęcherzyków. Wcześniej bez clo miałam sam monitoring i gin widział że pecherzyki u mnie się rozwijały. Clo Dostałam żeby zwiększyć szanse. Dość mocno mnie to stumylowało i nie dostałam większej dawki żeby nie przesadzić . Wiesz jak to wygląda u Ciebie? Czemu dostałaś clo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056543 przez magmus88
Zia - jak to mówią w moich stronach "bij mie laciem" :D hehe wyyyybacz :)

Joanna - Twój mąż kierowca? I co, zostałaś jednak w starej pracy?
Pierwsze co mi się nasuneło na myśl... moze ta ginka do końca nie jest konkretna...?

Miśka! Gdzie fota! :) hmmm, zawitałaś na nasz wątek... czyżby jakieś staranka?:) kiedy rodzeńśtwo?

martuska - kurcze ja nie pamiętam ile tego brałam... hmmm. Jak zerknę w zeszyt to dam znac.

My dziś z młodym mieliśmy szczepienie. Mały waży 7300. Powiem Wam, ze zgłupiałam jak weszła kobieta z dzieckiem - okazało się że też Bartoszem :) mały miał 6,5 miesiąca i wazył ponad 10 kg! A potem była Pani z córką - półtorek roszku i ona wazyła 9,7 kg :dry: :huh: więc niech ktoś się mnie jeszcze czepi, ze mały mało waży ahha.
Nie no żartuje oczywiście... ale jak widać, z wagą dzieci bywa różnie :) A i jeszcze w poczekalni... taka kobietka m nie zaczepiła spytać ile Bartek ma - bo ona na rękach trzymała takiego chłopczyka i mówi, ze wielkościowo sa podobni. Okazało się że mały miał 3 miesiące.... ważył na ostatnim szczepieniu 6,300... a urodził się miesiąc przez terminem z wagą 3,700.....

Następne szczepienia dopiero końcem sierpnia :) ufff

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056567 przez miśka23
Magmus żeby za bardzo nie zachwalać... córeczka swoim zachowaniem zachęciła nas na rodzeństwo dla siebie :P będziemy sie starać ale tak żeby pojawiło się dopiero w przyszłym roku.
A wagą synka się nie przejmuj. Moja waży 8 kg.
Wybaczcie że zapytam tylko o kilka ale reszty nie zdążyłam poznać. Co u natB, ziaa, pumcia, sandruska, milunia?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056568 przez mar-tuska
Miska to powodzonka i przyjemnosci :) :)
Slodka niunia :*

Magmus to daj znac... a jak to u ciebie bylo???

Martyna wiesz co my probowalismy 9 cykli i nic.. a zmienilam teraz lekarke.. i jak zobaczyla moj kalendarzyk od @ to odrazu to przepisala i dawke taka jak widzialas... 3-7 dc 2 tabl.. jutro mam ost dzien....

Jakie macie doswiadczenia z tym clo.. nie wiem czego sie spodziewac.. od tego 12dc?????

Buziaki na dobra nocke dla wszystkich :* :* :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056572 przez nati.olsztyn
Dziewczyny, ja dziś mam wizytę u ginki. Ciekawe czy dzis znów będzie na szybko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1056575 przez magmus88
hej :)

No miśka, czyli już niedługo :D jakby nie patrzeć mamy juz 1 marca :) Rozumiem, ze chcesz do rpacy na chwilę wrócic?

Mrtuśka - ja miałam clo tak jak ty 3-7 dzień ale tylko 1 tabletkę. Później, od 18 dnia lutenyl.

Nati - trzymam kciuki, zeby już nie było na szybciocha :) czekamy na wieści.

My już po ćwiczeniach. Dziś było juz ok. Nie płakał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1056587 przez Miluniaa
miśko kochana milunia to ledwo juz się toczy :D 4 kwietnia mam zielone swiatlo do rodzenia, wiec z niecierpliwoscia czekam jeszcze miesiac jestem totalnie wykonczona ...
Ale masz śliczną Gwiazdeczkę ! :)

Co tam u Was dziewczynki?? Oto my :) W koncu sami Gwiazda tym razem nie zdarzyła wejść w kadr ale już biegła :laugh: :laugh: :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Honka
idac Twoim przykładem to ja już bym rodziła co ?? :D:D
nati jak moja ulubienica Mari ? zrobiła cos mamie śmiesznego?? Moja juz 2 dzien jest na etapie porzadkowania balkonu sie ubiera i ze szmatka tam chodzi , matka moze usiasc na lezaku i ciepla kawe wypic hehhehehe :D A szafki w kuchni myje mi chusteczkami nawilzanymi, wiec nie musze mowic jak wygladaja moje meble :D:D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl