BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 10 miesiąc temu #1063737 przez Pinezka
Brown - cudne widoki mieliscie :)

Zia - i z tym odliczaniem od wizyty do wizyty juz ci tak zostanie ;)

Stokrotka - jak tam ksiezniczka? :)

Ja mam jutro wieczorem u mojego gina i jesli wszystko bedzie ok, to juz powiemy rodzicom i przestane w pracy brzuszek ukrywac, bo normalnie w czterech bluzkach tylko chodze :woohoo: reszta ciuchow za obcisla i od razu widac. Sikam nadal do 5 razy w nocy, wiec permanentnie niewyspana jestem. Mdlosci tez codziennie i chyba schudlam :/ Za kilka tyg powinno mi przejsc, oby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063741 przez magmus88
Coś mi tak świta, ze chyba moofce nie odpisałam :D

No chyba znowu musisz dostać baty :D wpadłaś jak po ogień i znowu Cie nie ma :PP

Pinezka - trzymam kciuki, zeby te dokuczliwe dolegliwości szybko minęły :)

Sandra, Puma, Aggi? Zaglądacie tu czasem? Dajcie znać co u Was i Waszych latorośli :D

Stokrotka, czekamy na meldunek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063742 przez aklim88
Magmus - ja mam wózek baby jogger city mini gt.

Plusy:
- składa sie jedna ręka, jest mały i płaski po złożeniu
- dobry dla wysokich osób, ma regulacje wysokości rączki
- nadaje sie w prawie każdy teren
- ma bardzo duża budkę, która mozna otwierać stopniowo a w niej ma okienka do podglądania na rzepy
- duze wygodne siedzisko
- lekko sie prowadzi, mozna to robic jedna ręką
- dobrze podbija
- jak rozłożysz do leżenia to możesz zrobić dziecku wentylacje, od strony głowy odkrywasz materiał i jest taka siateczka, dzieki której jest przepływ powietrza
- duzy kosz na zakupy w porównaniu z parasolkami
- łatwo zdejmuje sie pokrycie do prania

Minusy
- nie lubię rozkładania do pozycji leżącej za pomocą paska - ale kwestia przyzwyczajenia
- moze byc wywrotny , bo jest trzykołowy, ale wieksze wypadki mi sie nie zdarzyły
- nie ma podnóżka, który mozna rozłożyć dziecku w trakcie leżenia, ale mozna go dokupić na Allegro dosc tanio
- nie ma folii przeciwdeszczowej w zestawie, trzeba dokupic



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063744 przez ziaa
Magmus Pinezka no właśnie pamiętam jak tu zawsze wszystkie się stresujecie i odliczacie do wizyty, dlatego ja staram się w tej kwestii opanować :pinch: Czas i tak upłynie ;p na razie dla spokoju wystarczy mi, ze bolą piersi i podbrzusze :)
Mój endokrynolog napisał, ze wyniki tarczycy i przeciwciał są idealne :D Także to też się przyczynia do spokoju ;)

Julka jak tam Twój cykl? Byłaś już na monitoringu? Jak tam z tymi Twoimi zastrzykami/zastrzykiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063747 przez Julka1987
Ziaa, a póki co oczekuję na testowanie (20 dc) i jeśli znów się nie udało to będę dopiero iść na te zastrzyki co tu pisałam niedawno. Cykl mój ma się dobrze idealnie co 28 dni, ale te plamienia nie wiadomo skąd po owulacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063750 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063751 przez magmus88
Ziajka... wypraszam sobie :D ja nic nie odliczam :PP ahhaha

Aklim! Bardzo Ci dzięuję :) powiem Ci, ze oglądałam go na necie, spodobał mi się ale nie moja półka :(

Nati! Oszczędzaj się kobietko :) i czekamy na relacje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063756 przez martyna_z
Trohę się zaniedbałam, ale intensywny weekend mieliśmy, już nadrabiam :)

brown zazdroszczę wakacji :) super widoki :)

ziaa co do Waszych przytulanek to kolejny dowód na to ża jak ma się udać to się uda

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
widzę że objawy u Ciebie, takie jak u mnie, dobrze że już piersi mi przeszły, bo się do nich dotknąć nie dało, mogłaby mi kawa wrócić bo tak lubiłam wcześniej...

dodi uroczy Twój Szymuś :)

Stokrota gratulacje! piękna księżniczka

Gonia przystojny księciunio! :)

niagara udzielaj, się udzielaj może i jeszcze Ci sie instynkt udzieli :P pokaż te swoje cuda :)

Pinezka daj znać po wizycie, u mnie też już zaczyna powoli być widać, ale w weekend widziałam się z dalszą rodziną i wszyscy powiedzieli że nic nie widać, ale jak się okzało myśleli że jestem w 6 a nie 3 miesiącu... :lol:
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063762 przez ziaa
No MArtyna to prawda, jak ma się udać to się uda. :) My teraz byliśmy zdecydowanie bardziej skupieni an szukaniu wakacji i zrobieniu na nie kulturystycznej formy ( to znaczy mój mąż) ale oboje sporo byliśmy na siłowni. A tu proszę ;) moja kariera się właśnie zakończyła ;p
A jak sprawy firmowe - ruszyło się?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063764 przez aklim88
Magmus a moze uda Ci sie znalezc uzywany w dobrym stanie. Ja to teraz z własnego doświadczenia mogę powiedziec ze najlepiej na poczatku jest kupic używaną gondole ze stelażem w który da sie wpiąć fotelik samochodowy i potem jak dziecko z niej wyrośnie, to kupic porządna spacerówkę. Tez przy Ali kupiłam wózek 3w1 i bardzo tego żałowałam. Bo potem żal mi było kasy na spacerówkę dla niej i kupiłam jakas tam parasolkę i przeklinałem ja bardzo często. A tak bym dołożyła te poeniadze ze spacerówki od gondoli i miała fajniejsza. Gość w sklepie nam mówił jak ogladalismy 3w1 że za jakiś czas bedziemy kupować spacerówkę, a nie chciało nam soe wierzyć



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063765 przez martyna_z
Nam też się udało jak skupiliśmy sie na czymś innym, więc coś w tym jest...

A sklep co sie ruszy to staje... jak sprzedam coś jednego dnia to potem kilka dni przerwy, staję na głowie, ale nie wiem o co chodzi, bo kto kupił raz to często wraca po coś innego. Jest na FB dużo grup sprzedażowych gdzie można ciuszki dosłownie kupić za grosze albo dostać za darmo więc mimo, że takie transakcje sa mało bezpieczne (bo sporo jest oszustów) to ludzie wolą kupić tak niż przez sklep. Myślimy cały czas co zmienić, czy na coś innego się przerzucić, może w końcu coś wymyślę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063771 przez Nowa...
Nati to Ja mam podobnie. I jeszcze bardzo nisko brzuch. Od piersi włożę dwie race nim poczuje gdzie jest macica. Jak wstaje to czuje mega ucisk na pęcherz. Skora nadal swędzi. Jutro mam mieć dopiero wyniki. Choć mam nadzieję że to od antybiotyku, który obecnie biorę. Podrapalam się w nocy tak że aż siniaki mam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063779 przez stOkrOtka91
Jestem, jestem :)

brown powiem Ci, że świetnie sie czuje w nowej roli, te dziecko mi daje tyle radości :silly: Ze nie umiem opisać słowami, mój maz szaleje na punkcie Malej, nawet sobie nie wyobrażałam, ze aż tak przejmie sie rolą tatusia, dużo mi pomaga i wgl :)

My wczoraj wróciliśmy do domku, bilurbina doszła do 10, ale kazali kontrolować no i wypuścili:)

Co do karmienia Mala pięknie ssie, gorzej u mnie z pokarmem :/ ale zakupilam saszetki dzisiaj i jak ssala z jednej piersi to mleko polecialo z drugiej, wiec coś zaczęlo sie dziać, nie ma źle:)

W nocy mi się budzi co 3 godziny na jedzenie i śpi:)

Czas strasznie mi ucieka, dzisiaj załatwialiśmy sprawy urzędowe, wypisy ze szpitali, ogarnąć lekarza jeszcze musze, no i jutro do zakładu pracy pozałatwiać resztę spraw :) no i jutro pierwsza wizyty położnej :)

ziaamasz bardzo podobnie do mnie, bo ja przed sama ciąża powykupywałam karnety na siłownię i różne pierdoly, żeby byc fit a tu zaraz pozytyw wyszedł :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063781 przez magmus88
Dzień doberek! :)

Sgtokrotka... niestety teraz już tak będzie.... ja wszystkim powtarzam, ze wczoraj rodziłam a Bartek za 3 tyg ma rok.... czas ucieka niesamowicie. łap każdą chwilę!

A gdzie zdjęcie niuńki w swoim kąciku??

Aklim - no własnie ciężko z tymi używkami w moim terenie... nie ma w ogóle.... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063794 przez honka_18
Hej, hej
wracam z urlopu i co widzę :woohoo: wspaniałe wieści

ZIAAA OGROMNE GRATULACJIE !!! cieszę się razem z Wami

Stokrotka Tobie również gratuluje śliczna księżniczka :)

Nati, Nowa trzymam kciuki żebyście wytrzymały w dwupaku do 38 tc ;) odpoczywajcie ile wlezie :)
Podziękowania: ziaa, stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl