BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 9 miesiąc temu #1063842 przez Nowa...
Julka przed @ nie miałam plamien. A test zrobiłam w nd i miałam druga słaba kreskę. Termin @ miałam na wtorek a beta z pn około 150 a we wtorek z rana dość intensywne krwawienie. Wzięłam zaraz luteine i krwawienie się zmniejszyło.Myślałam że niestety nie będzie dzidzi. Ku mojemu zaskoczeniu srodowa beta już około 480. Jeszcze kilka dni miałam lekkie krwawienie. A długo już się starcie?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063843 przez Julka1987
Nowa od ponad 2 lat, ale 2 razy byłam w ciąży już. Za pierwszym razem się udawało. Potem przerwa na badania genetyczne i inne i teraz znów starania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063847 przez joanna1991
Witajcie!
Robiłam test i wyszedł negatywny, zadzwoniłam do doktorka był w szoku i powiedział żebyćmy poczekali jeszcze tydzień, jeżeli @ się nie zjawi mam do niego najszybciej przyjechać na wizyte bo będzie musiał porobić mi badania..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063848 przez joanna1991
PINEZKA jakie maleństwo! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: najważniejsze że wszystko w porządku :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063871 przez martyna_z
co tu taka cisza ... :huh:

Joanna dobrze że zadzwoniłaś bo takie opóźnienie jeżeli w ciąży nie jesteś, zdrowe nie jest. Teraz już lekarz zadziała!

Znów przez mojego psa spałam do 10... drugi dzień budzi mnie o 4 i to nie dla tego że chce na siku tylko dlatego że chce do mnie na łóżko... nie pozwalam jej więc piszczy i się kręci i nie pozwala spać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1063872 przez nati.olsztyn
Pinezka Cudne Maleństwo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1063873 przez nati.olsztyn
Wsciekne sie zaraz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1063874 przez nati.olsztyn
Wrrr :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063876 przez ziaa
Nati spokojnie, wdech wydech i jedziesz z tym postem! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063878 przez Skalarek
Hejka!

Nati spokojnie bo nerwy nie są u Ciebie wskazane ;) ja zawsze kopiuje to co napisze żebym nie musiała w razie problemów drugi raz drukować wszystkiego, tylko wklejam i dodaje do skutku :evil: jak się czujesz?

Pinezka cudne zdjęcie ❤

Martyna byle do wizyty ;) a co do spania to jakby nie to ze chodziłam do pracy to bym chyba przespala cięgiem cały I trymestr :laugh:

Julka nie pomogą bo mnie akurat takie przypadłości ominely. Najlepiej chyba będzie to skonsultować z lekarzem bo takie porównywanie może doprowadzić do szalu :(

Nowa chyba każda z nas boi się porodu. To normalne. Już niedługo i będziesz tulic malenstwo :) i tez się będziesz bać wtedy już chyba o wszystko co z nim związane, taka rola matki :laugh:

Joanna no to ciekawe co to się podzialo u Ciebie... Daj znać jak sie coś wyklaruje

ziaa jak samopoczucie?

A u mnie 17dc i wg wszelkich prowadzonych obserwacji :evil: :laugh: owulacja dopiero nadchodzi :P tak wiec dzialamy o ile młody pozwoli :laugh: na sex szpital jak u ziaji raczej nie ma szans :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063880 przez ziaa
Sklarek, widzę, ze moje łóżkowe zabawy w szpital, stają się legendą :D Może powinnam do awatara dołożyć sobie taki czepek jak mają pielegniareczki :woohoo: :evil: :evil: Wiesz, fartuszek to zawsze możesz włożyć żeby szybko zdjąć :evil: :evil:

Dziękuję, ja czuję się dobrze. Przyzwyczaiłam się już do zmienionego samopoczucia tj. lekko bolącego podbrzusza i wielkich, bolących piersi. Przeziębienie też już wreszcie odpuszcza. Podobnie jak Martyna wymagam czasem drzemki i to tyle ;p Mogłoby tak pozostać ;p Teoretycznie zaczęłam wczoraj 6 tydzień, więc pewnie zaraz mogą się zacząć :sick: . Na razie nie dopuszczam do siebie takiej myśli :D Wiec z pewnością mnie ominą ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063881 przez Skalarek
Ziaja ja bym do tego awataru raczej legendarną strzykawke dodała :woohoo: :cheer:
A mdłości może Cię szczesliwie ominął jak mnie :P 6 tydzień powiadasz, kiedy masz wizytę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063883 przez ziaa
12.07. Za tydzień w środę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063888 przez Nowa...
Stokrotka jak u was:)?
Ktora teraz do testowania:)?
W sobotę będzie równy 37tc względem USG a tylko tym się kierują w szpitalu co będę rodzic, więc mam nadzieję że szybciutko zwolnię miejscówkę:) czy korzystalyscie z jakiejś formy znieczulenia do porodu?mnie coraz częściej w ciągu dnia łapią bóle od kręgosłupa które przechodzą na brzuch.I tak jakbym miała w tym czasie zwiększone ciśnienie w głowie. Dziwne to uczucie a inaczej nie potrafię tego określić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063891 przez stOkrOtka91
Nowa niedługo i Ty będziesz tulić maluszka :)

U mnie hm... Smutno jakoś...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl