BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 10 miesiąc temu #1063803 przez joanna1991
Cześć dziewczyny!

ZiAA jeszcze raz gratuluję! :*

BROWN ale zazdraszczam ci takiego urlopu :D mam nadzieję że wypoczęłaś? :*

STOKROTKA cóż za cudo masz :* piękna królewna :* :* teraz cieszcie się sobą :*

PINEZKA czekamy na relację z twojej wizyty :) ciekawe jaka już duża ta twoja kruszyna :)

MAGMUS daj Bartka na kilka dni :D ja ci go popilnuję :D

Co u mnie hmmm.. znalazłam nową pracę :) :) muszę w tym tygodniu pozałatwiać pare spraw z nią związanych, badania, zaświadczenia itp. Mam nadzieję że zmieniam na lepsze, cieszę się bo lepsze godziny pracy i zarobki. Moja @ spóźnia się już 3 tydzień.... ja dłużej w takiej niepewności nie wytrzymam.. :( a miało być już tak dobrze. Zauważyłąm że od kąd biorę tabletki na regulację hormonalną ( OVARIN) to tak właśnie się dzieje... muszę czekać za @ bo dopiero w 10 dc mam jechac na wizytę..
Od kilku dni mam jakiegoś dołka, wszystko mi przeszkadza, płaczę.. ehh te hormony :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063804 przez joanna1991
up

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063805 przez Pinezka
Joanna - a tescik robilas dla swietego spokoju? To cie w napieciu @ trzyma. Super, ze godziny i zarobki w nowej pracy lepsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063810 przez ziaa
Cześć dziewczyny ;p

Macie może ochotę napisać forumowemu laikowi (czyt. mi ;)) czego mi nie wolno na tym etapie?

Alkohol, używki, pleśniowe sery i surowe mięso to wiem ;p ale w reszcie jestem zielona ;p o! Obiło mi się jeszcze o uszy, ze zielonej herbaty się nie pije w ciąży. :whistle: Ostatnio na przykład jadłam większe dawki wit C, bo myślałam, ze dzięki temu szybciej minie mi przeziębienie, no i niestety tak nie można ;p Dacie jeszcze jakieś porady zielonej koleżance? :woohoo:

No właśnie - Martyna, Pinezka kiedy te wasze wizyty? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063811 przez Skalarek
Ziaa jeśli ser plesniowy jest z mleka pasteryzowanego (a 99% sprzedawanych w PL jest ;)) to możesz śmiało zajadac ;)

Joanna ja tez proponuje teścik tok dla spokoju własnego :) no i gratuluję nowej pracy

Pinezka ty masz jakoś teraz wizytę niedługo?

Nowa, Nati jak samopoczucie?

Stokrotka a u Was jak tam?
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063812 przez Nowa...
Ziaa ja to raczej w niczym się nie ograniczyłam. Fakt że nie jem mięsa,więc co do tego się nie wypowiem:)
A co u mnie. Hmm jak chodzę to skurcze mnie brzucha łapią plus tak jakby między miednica a nogą... jestem zmęczona tym wszystkim. A dodatkowo panicznie boję się porodu. Tego bólu plus o dzidziulka. Po przejściach z synkiem mam głupie myśli. Też mówili że dzidzia zdrowa, a ja ledwo to wszystko przetrwałam.
Dobrze że partner się stara i chce żeby był przy nas podczas porodu
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063813 przez magmus88
Halo halo :)

Ziajka - mówią, ze ciąża to nie choroba.... ja też jakoś specjalnie sie nie ograniczałam... ale fakt - surowego mięsa nie jadam, za pleśniakami też nie przepadam. Raczej na spokojnie bym do tego podeszła :) Mi położna po porodzie mówiła, że nie powinno się stosować ani jakiejś diety ani nic :) tak samo jak dieta mamy karmiącej to mit. Myśle, ze intuicyjnie sama będziesz wiedziała co dla Was najważniejsze :) Napewno na co bym uważała to tak jak piszesz, alkohol, używki no i leki :)

Pinezka chyba miała mieć dziś wizytę?

Joanna właśnie, testa dla spokoju robiłaś? Może te leki nie sa dobre dla Ciebie? Skoro wcześniej było lepiej?
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063816 przez Pinezka
Zia - mi kazano uwazac na pasztet i nie jesc w duzych ilosciach bo ma duzo wit A. I jesli nie mialas toksoplazmozy, to uwazaj na grzebanie sie w ziemi (przesadzanie kwiatkow itp).

Ja juz po wizycie :) Groszek ma 3,40 cm :) Widzielismy raczki i stopki :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1063826 przez martyna_z
Pinezka piękny Twój groszek ;)

Dziewczyny moja wizyta dopiero w przyszły wtorek... Od wczoraj coś gorzej się czuje. Wczoraj wzdęcia i zaparcia, dziś coś mdłości. Wczoraj przespałam cały dzień. Już bym chciała wizytę to bym się uspokoiła trochę ;)

Ziaa na pewno na leki trzeba uważać a co do reszty to ja oglądałam program Bosackiej - O matko! (dostępny w internecie) i wniosek w sumie taki jak pisały dziewczyny. Ograniczeń za dużo nie ma ;) myślę że organizm sam podpowiada. Chociaż mój ostatnio chce piwo i nie wiem jak mam to rozumieć :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063831 przez Nowa...
Pinezka super malusi grosiu:) ciekawe kto tam u was w brzuszkach mieszka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1063834 przez Julka1987
Dziewczyny, która z Was robiła progesteron po owulacji w 21 dc? ile miałyście? wyszło 13,86, przy normach dla obecnej fazy 1,83 -23,9. Taki progesteron mam przy Duphastonie 2x1.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063837 przez Nowa...
Julka Ja robiłam i to było w ostatnim cyklu zanim się udało. Tyle że okazało się ze mój cykl zakończył się 23dnia a robiłam w 21dc. Miałam coś około 3,2 bo wiadomo że przed @ spada. U Ciebie jest według mnie ok bo jest w normach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063838 przez Julka1987
Nowa normy są to widzę, ale trochę koleżanek mi mówiło , że z 20 powinno być w 21 dc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063839 przez Nowa...
Julka ja pod koniec 1 trym ciąży coś około tego miałam i też brałam od początku luteine a potem dupka. Więc pewnie mój progesteron na początku ciąży był bardzo mały i dlatego ledwo dzidzia się utrzymała.także u Ciebie spokojnie:) ale to moje zdanie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063841 przez Julka1987
Nowa, a plamienia miałaś ? przed ciążą lub w trakcie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl