BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 9 miesiąc temu #1063953 przez stOkrOtka91
Wczoraj juz bylo lepiej, mogłam z Małą posiedzieć i karmić, do tego położna dogrzewała mi butlę po karmieniu. Wczoraj to tam były super położne.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063954 przez martyna_z
Stokrotka jak czytam, jak jesteś traktowana to podziwiam za cierpliwość, ja by tam już awanturę zrobiła... Nie wspominając już o moim M. No ale rozumiem też, dlaczego cierpliwie znosisz wszystko. Powodzenia! Oby żółtaczka schodziła jak najszybciej i żebyś już mogła wrócić z małą do domu! Trzymam za Was kciuki!

Magmus, Ty chciałaś podrzucić Bartka, żeby szybciej czas szybciej zleciał? To ja poproszę ;) Nie mogę się już doczekać wtorkowej wizyty, już ponad miesiąc od poprzedniej, powoli zaczyna mnie ogarniać przerażenie, zwłaszcza że to USG prenatalne...

Wczoraj zrobiliśmy pierwszy zakup dla Groszka ;) kocyk w Biedrze i zestaw pieluch wielorazowych, bo mam ambitny plan pieluchować wielorazówkami. Zobaczymy na ile mi zapału wystarczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063955 przez nati.olsztyn
stokrotka Noz mi sie w kieszeni otwiera jak słyszę jak te baby ( bo poloznymi ani pielegniarkami ich nazwac nie umiem) sie zachowują, ja sobie nie wyobrażam jak mozna tak traktowac mamę Malucha ktorym się opiekuję.. ehh dobrze że nie wszystkie tam takie są...


martyna Brawo za ambitny plan:) ja wczoraj przygotowalam do szycia ostatnią partię formowanek:) Zresztą w rozmiarze NB wykroilam za duuuuzo i będę probowala sprzedać jak skończę szycie;)

Załącznik IMG_20170708_225514.jpg nie został znaleziony



Załącznik IMG_20170709_105956.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063957 przez Nowa...
Dziewczyny podziwiam was z tymi pieluchami.
Ja dopiero w czwartek wizyta. Jak przedtem malutka spieszyla się na świat tak teraz coś spokojna siedzi. Może jeszcze przesnosze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063967 przez martyna_z
nati ja kupiłam komplet używanych kieszonek, długo się zastanawiałam które wybrać i akurat trafilo się że dziewczyna w okolicy sprzedawała po swoim dziecku. Pytałam jej czy można od urodzenia, to mówiła że jak kupowała to taka informacja na nich była, ale ona nie używała, dopiero po dwóch miesiącach się ogarnęła :) Tak się własnie zastanawiam czy nie będę potrzebowała kilku mniejszych na sam początek. Z tego co patrzę to chyba nie duża rożnica jest między kieszonką a formowanką?

Nowa moja koleżanka leżała pod ok 34 tyg. na patologii bo jej się szyjka skracała, brała luteinę i miała zakaz czegokolwiek robienia, a potem spokojnie donosiła do 40 tygodnia, teraz z drugim dzieckiem podobna sytuacja tylko jej nie położyli, bo uznali że taka jej natura i młody urodził się chyba w 38 albo 39 tygodniu, więc też ok. Także czasami te prędkie dzieciaki potem rezygnują z wychodzenia i jeszcze trzeba wywoływać ;)

Ja mam jutro wizytę, trzymajcie kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063975 przez nati.olsztyn
Martyna Kieszonki są zazwyczaj w rozmiarze OS i podobno noworodki się w nich topią. Do formowanek potrzebne są jeszcze otulacze więc moze wyjsc troszkę drożej, ale na bazarkach na fb jest ich duuuzo w o wiele nizszych cenach niz nowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063979 przez madzia25
Polecam artykuł pt "Czy test owulacyjny działa" -> klik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064008 przez ziaa
Martyna czekamy na wieści z wizyty! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064009 przez Nowa...
Martyna daj znać jak będziesz po wizycie:)
Ja teraz w czwartek wizyta. A dziś nad ranem pobolewanie brzucha plus plamienia. Póki co cisza:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064019 przez Nowa...
Ale cisza na forum
Stokrotka jak u was kiedy do domku:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064021 przez Skalarek
Hej! U nas taka duchota ze zaraz chyba zejde , nie ma czym oddychać, aż mi słabo :pinch: dodatkowo młody beznadziejnie śpi przez te zęby i jakoś dziwnie łapie brodawke przy karmieniu i chyba pierwszy raz odkąd ustabilizowala mi się laktacja karmienie mnie boli :(

Martyna jak wizyta?

Stokrotka jak u Was? Jesteście w domu? Jak kp?

Nowa, Nati, Ziaa jak się czujecie?

Nati ja się do tej pory nie mogę ogarnąć z wielorazowkami. Chociaż nieraz mam ochotę się za to zabrać bo teraz pewnie by to nie było aż tak uciazliwe jak przy maluchu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064035 przez martyna_z
Trzeci raz piszę...

Po wizycie wszystko ok. Na USG nie było widać żeby coś było nie tak. Jeszcze mamy dostać wyniki poczta. Chyba że po wyliczeniach coś będzie źle to będą dzwonić w piątek. Groszek ma całe 7 cm. Termin przesunął się na 13.01.
Pani doktor powiedziała że to raczej będzie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
ale pewniejsze informacje będą ok 16 tygodnia. Czyli u swojego lekarza może się dowiem jak będę 1.08.

Pinezka a Ty też masz zaraz wizytę?
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064036 przez Skalarek
Martyna no to bardzo dobre wiadomości :) a jak się czujesz?

Która teraz wizytuje lub testuje? Potrzebny zastrzyk emocji żeby rozruszać forum.
W sumie specjalista od zatrzykow jest teraz Ziaa :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064038 przez Pinezka
Martyna - to super :) Robilas ten test Pappa?

Ja mam prenatalne w piatek rano. Wyniki Pappa juz mam i na pierwszy rzut oka wygladaja ok, oba wskazniki blisko 1 MOM (przy tych roznych syndromach te wskazniki sa mocno odchylone). Od dzis jestem na antybiotyku (penicilina), bo przyplatalo mi sie brzydkie zapalenie gardla i po kilku dniach leczenia naturalnego tylko mi sie pogarszalo. Mam nadzieje, ze pomoze.

Nowa - zaciskaj nogi i jeszcze sie na porodowke nie pchaj ;) Jak sie czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064041 przez martyna_z
Skalarek czuje się dobrze, trochę mniej śpię w końcu :) Po za tym objawów własciwie brak, brzuszek zaczyna sie zaokrąglać a tak to wszystko normalnie :)

Pinezka nie robiłam Pappy, samo genetyczne to spory wydatek a do tego jeszcze krew prawie drugie tyle, a wiem że to tylko wynik statystyczny i zdarza się że wprowadza w błąd, doszliśmy do wniosku, że jak na usg będzie coś nie tak, to będziemy robić badania dalej, z resztą Pani doktor, która robiła usg stwierdziła że to w sumie dobra decyzja ;) a czuje się dobrze :) tak jak pisałam wyżej, jakbym w ciazy nie była :) A Ty oprócz przeziębienia jak się czujesz? mdłości ustąpiły czy jeszcze męczą?

Właśnie zostały nam jeszcze tu jakieś starające? Czy wszystkie już zafasolkowane? Julka? Brown? Joanna? a Ty Skalarek kiedy teścik?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl