BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 9 miesiąc temu #1064042 przez Nowa...
Ja wizytę mam dopiero jednak w piątek. Czuje się bardzo kiepsko. Ciężko chodzić bo mam straszne skurcze między nogami a miednica.AZ sie boję żeby nie upaść. Poza tym skurcze macicy. W nocy spać nie mogę tak mnie wszystko boli i z 5 razy siku muszę iść. Jestem tym wszystkim zmęczona.
Martyna super że wszystko dobrze:) ciekawe czy zostanie chłopiec:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064044 przez Skalarek
Nowa wpsolczuje takiej koncowki, ale już niedługo dasz rade Kochana :kiss:

Ja planuję testować w przyszły pt. Akurat w 5 rocznicę ślubu ;) o ile wytrzymam :laugh: ostatnio napadaja na mnie bociany wiec może to jakiś znak :woohoo: :laugh: jak jechalam na rowerze to przeleciał mi przed sama twarzą dosłownie mało się nie wywalilam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064045 przez ziaa
Cześć :)

Martyna super wieści :) :*
Pinezka no to zdrówka! :*
Brown jesteś umówiona do lekarza? A może już po wizycie?? Czekam na wieści :)
Joanna a Ty? Już skonsultowana z doktorem?
Julka jak u Ciebie? Który DC? Testowanie już było czy będzie niebawem? :)

Ja mam dziś wizytę, czekam już bardzo niecierpliwie, a ona dopiero o 20.30 :whistle: :whistle: :whistle: innych godzin nie było już jak się zapisywałam :(
Także jeszcze długie godziny! A stwierdziłam, że dobrze by zrobić zdjęcie pamiątkowego testu ;) takich z jedną kreską to się naoglądałam, że hoho, to teraz sobie popatrzę na dwie, solidne krechy :D

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064046 przez Skalarek
Ziaa też mam pamiatkowe testy po juniorze ;) ale nie z aż takimi malinami :woohoo:
Jak samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064053 przez ziaa
Skalarek dzięki, czuję się dobrze :) właściwie nadal odczuwam tylko bolące piersi, często chodzę do toalety no i wymagam drzemki popołudniu. Pewnie będę też musiała wziąć magnez bo drętwieją mi palce u rąk w nocy.
A tak to wszystko niemal bez zmian :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064054 przez joanna1991
Hej dziewczyny ja tak na szybko bo mam kilka dni wolnego i notują u mnie moje siostry. Nadrobię was w piątek. Dzwoniłam do doktora że @ przyszła i wizytę mam 18 lipca na godz 19:30 obecnie jestem 4 dzień na lekarz stymulujących. Mam wrażenie, że z moich piersi bomby się zrobiły ochota na przytulanki się wzmożyla :D dziś mój 6dc

ZIAA czekam na wieści z wizyty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064055 przez martyna_z
Nowa wydawało mi się że sama widziałam że to chłopak zanim pani doktor powiedziała :) no ale przekonamy się w sierpniu.

Skalarek my jak wracaliśmy do domu po inseminacji to bocian przeleciał nam nad samą maską samochodu. Śmiałam się wtedy ze to może w końcu ten znak i się sprawdziło :) więc trzymam kciuki za Ciebie.

Ziaa ja w tym cyklu nawet nie robiłam sikańca. Mąż nawet mówił żebym kupiła i zrobiła na pamiątkę :) trzymam kciuki za wizytę i koniecznie melduj po!

Joanna to bierz męża w obroty! I do dzieła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064057 przez ziaa
Martyna jakby nie było ten cykl nadal trawa! Także pamiątkę jeszcze możesz zrobić :silly: :lol:

Uuu Joanna to się będzie działo! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064058 przez martyna_z
ziaa w sumie racja, nic straconego ;) gorzej jak zrobię i wyjdzie negatyw :blink: :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064066 przez joanna1991
Dziewczyny teraz ja zapewnie wam trochę emocji :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064067 przez joanna1991
MARTYNA ale masz juz spory domek. Super :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064069 przez stOkrOtka91
Skalarek my od wczoraj w domu, co do KP to wygląda to tak, ze je mi z piersi, ale i tak butlę po karmieniu jej daje i wypija te 60-90ml, jak mam swoje odciągnięte to daje swoje, a jak nie to mieszankę...

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064070 przez Skalarek
Stokrotka a chcialabys przejść na samo kp czy niekoniecznie?
Jak się czujesz? I jak malutka?

Martyna super brzusio , już całkiem całkiem widoczny :)

Joanna jedziesz z tymi emocjami :woohoo: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064072 przez Pinezka
Joanna - to kibicujemy :)

Stokrotka - powolutku sie dotrzecie, a jak bedziesz dokarmiac to tez zadna tragedia ;) Wazne, zeby dziecko sie najadalo, metoda jest drugorzedna,,ze tak powiem.

Martyna - no jaki zaokraglony brzuszek :) A ile te prenatane kosztuja i pappa? Ja poza Polska mieszkam, wiec sie nie orientuje. Nie wiedzialam, ze dodatkowo placic trzeba. Choc szczerze mowiac w Hiszpanii tez nie wiem czy pappa na ubezp zdrowotne robia (usg specjalne 12, 20 i 32 tyg tak), bo juz przed pierwsza ciaza mialam ubezp prywatne i robia mi wszystkie badania bez mrugniecia okiem. Ale rodzic chcialabym tak jak poprzednim razem w szpitalu panstwowym, bo akurat wg miejsca zamieszkania przypada mi super nowoczesny i przygotowany na wszelkie przypadlosci u noworodkow. Bede sie musiala zglosic w ktoryms momencie do panstwowej poloznej i na jakies usg do tego szpitala tez, zeby mnie na oczy zobaczyli zanim sie na porod zglosze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064075 przez stOkrOtka91
Skalarek chciałabym, przed szpitalem tylko piersią karmiłam i okazało się że dziecko odwodnione, więc już na sile nie będę chciała karmić piersią no chyba że laktacja sie rozkręci co by mnie cieszyło;)

Martyna domek juz rośnie :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl