BezpiecznaCiaza112023

straszny bol po cc

13 lata 2 miesiąc temu #58452 przez motylek2209
czesc dziewczyny, tydzien temu mialam cc po cesarce okropnie bolalo mnie tak jak nerka po prawej stronie i promieniowalo po przodu az do rany...ogolnie rana mnie nie boli ale tylko z jednej strony po wlasnie po tej prawej stronie okrpnie mnie piecze jak wstaje czy kaszle, cała jestem mokra to taki bol jakby mialo mi tam cos rozerwac razem z pieczeniem...po lewej stronie
szwów nic mnie nie boli, od 5dni mam wysoka goraczke do tego jestem przeziebiona gardlo i katar. Bylam u mojej doktorki powiedziala mi ze to pewnie od drog moczowych mocz wyszedl mi dobrze. martwie sie bo jak tak dalej mnie bedzie bolec to szwow nie dam nikomu sciagnac bo sie z bolu pozwijam...zarzywam antybiotyk. Prosze poradzcie co moze mi byc bo zwaryjuje zaraz...placze cały czas pomozcie!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #58456 przez motylek2209
bylam we worem u moje pani doktor rodzinnej doktorki, ogladala rane nie stwierdzila nic zlego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #58462 przez DariaEm
Ja sie na tym nie znam ale moze to ma zwiazek z twoim przeziebieniem?
Sprobuj sie skontaktowac z jakims chirurgiem, mioze weszlo ci jakies lekkie zapalenie w to miejsce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #58466 przez motylek2209
dziekuje..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #58486 przez _aga86_
motylek moze to od kaszlu?? Tydzien temu mialas CC i w srodku wszystko jest swieze, a jak kaszlesz to wszystko w srodku sie rusza. Daj znac jak juz cos bedziesz wiedziala. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #58499 przez Mirella
Po cesarce przez tydzień brałam ketonal, ale po tygodniu to już było spoko, no może dyskomfort niewielki, ale nie takie objawy....
Idź do chirurga tak jak Daria mówi, albo do gina, ktoś to musi koniecznie zobaczyć, to wcale nie jest zabawne. Jeżeli chodzi o zdejmowanie szwów to u mnie trwało pół minuty i nic nie czułam.
A jak już to wszystko zrobisz to daj znać co się dzieje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #58531 przez kasiora
u mnie bylo dokladnie tak samo jak napisala mirellla :) po tygodniu bol ustal, sciagania szwow nie czulam.
w razie czego gdyby z rana bylo cos nie tak, mialam z polski octenisept - spray ,podobno bardzo pomocny w gojeniu rany itp nie uzywalam bo u mnie bylo ok :) sprobuj a moze pomorze :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #58532 przez Asiersa
Mirella ma rację. Ja również jakieś 5 dni po cesarce cierpiałam, ale później było już ok. Ściągnięcie szwów to bezbolesny "zabieg" :silly:
Mnie to się wydaje, że od tego kaszlu naruszyłaś sobie tą świeżą ranę :ohmy:
Pamiętam jaki to ból jak się raz zakaszlało a Ty bidulko pewnie non stop kaszlesz i kichasz :( :(
Idź jak najszybciej do lekarza ginekologa, oni mają możliwość zrobienia usg rany i podpatrzenia jak się goi. Przecież jest możliwość, że coś tam mogło pęknąć :(
Aż strach pomyśleć :(
Trzymaj się motylek2209 :kiss:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #59121 przez motylek2209
hej dziewczyny, po tym antybiotyku bol w boku mi przeszedl gdy chodze ale jak sie kłade na prawym boku to czuje tak jakby mnie ktos pobił boli troche ale juz mnie teraz jest gdzie indziej problem. Po prawej stronie gdzie konczy sie szew boli, przy dotyku z lewej nic mnie nie boli, jutro lub pojutrze moj mąz ma mi wyciagnac szwy do mojego lekarza nie pujde ginekologa bo za wizyte musze mu zaplacic 70zl! za 2min sciagania szwów nie mam pieniedzy troche nam w tym miesiacu przystawilo jestem zmuszona sama sobie je sciagnac, mojej mamie jak miala cc z moim bratem tata sciagał. Wiec mysle ze to nie jest problem tylko tu do was pytanie czy z dwoch stron jest guzek?czy tylko z jednej??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #59124 przez motylek2209
wogole opiszcie mi jak to sie robi zebym wiedziala, mi z prawej strony wystaje petelka (podobno za jednym pociagnieciem sie rozwiazuje sama)po lewej stronie wystaje tylko zyłka i tyle. Wiec za ktory koniec ciagnac i gdzie uciac?pokierujcie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #59132 przez Mirella
a nie lepiej iść na izbę przyjęć zeby zdjęli? przy okazji lekarz by na ranę zerknął?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #59134 przez motylek2209
tez to samo mowilam mojemu mezowi, on twierdzi ze nie trzeba, moja mam smieje sie ze mnie ze po co!!!jak jej ojciec sciagał...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #59135 przez motylek2209
Jezu boje, sie wyje cały czas dostałam jakas depresje juz z tego powodu, caly czas mysle o tym sciaganiu tych szwow...nie moge pomyslec o czyms innym, nie wiem czy ktos tak mial??ja wiem ze to jest glupie jak nie wiem ale boje sie jak małe dziecko, a pierwsza moja coreczke rodzilam naturalnie i wszytsko bylo ok doszlam do siebie po porodzie bardzo szybko, teraz urodzilam druga coreczke przez cc(bo musialam)i to jest jeden wielki koszmar!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #59139 przez DariaEm
Ja tam na Twoim miejscu nic bym sama nie sciagala a tym bardziej nie pozwolilabym na to mezowi!!! Twojej mamie nic nie bylo jak jej Twoj tata sciagal szwy ale w Twoim przypadku moze byc inaczej, zastanow sie, jak ci pociagnie za mocno czy cos, szarpnie i rana sie powiekszy. Tak jak pisze mirella, idz na izbe przyjec lepiej a przy okazji obejrza cie dokladnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #59152 przez Mirella
Motylek, ściągnąć to ja sobie mogłam gdyby mi do głowy przyszło, bo mnie po pięciu dniach już nic nie bolało w ranie, tylko mięśni brzucha mi ciągle brakowało i to był ból. Ty masz jakieś dziwne objawy, na pewno nie naturalne, zabraniam, słyszysz, zabraniam Ci robić to chałupniczo!!!
Może nie wiesz, ale ja na staraczkach za czarownicę robię, to na wszelki wypadek się bój :P :D

A kim jest Twój mąż że ośmiela się wyrokować w tej sprawie?

Kurcze, to nie jest jakieś średniowiecze, a od czasu kiedy Twoja mama rodziła w szpitalach trochę się zmieniło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl