BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

10 lata 11 miesiąc temu #659608 przez gumis24
czesc dziewczyny my w PL ale w piątek wracamy..lot do Polski super wymeczylam go na lotnisku i pierwsza godzine przespal pod koniec już się nudzil ale do przezycia...za to tutaj ja miejscu ze spaniem nie najlepiej ..i wogole cala wypracowana rutyna poszla w las...budzi się w nocy,wstaje nad ranem i już nie chce spac a w dzień już wogole..ale wrzuciłam na luz w końcu to wakacje i nowe miejsce...ale mama i siostra zachwycone ze taki grzeczny..
pomoc w gironie na lotnisku super za to w Krakowie po prostu porazka...az się boje soboty bo stamtą tez wracamy...odezwe się po powrocie i Was nadrobię kochane...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #659649 przez gatita
Hej hej wyspalam sie juz :)
Larita no to brawo, ze mala juz spi w swoim pokoiku! Taki krok w doroslosc z okazji ukonczenia roczku? :)

Kasienko Ty sobie nie wrzucaj, my tak samo lecimy na pampersach i sloiczkach ;) maly i tak poki co wszystkim pluje hehe i musze go brac sposobem zeby zjadl, a mianowicie zaraz po wyjeciu lyzeczki z papka wkladam mu smoka, zeby przelknal jedzonko :) i tak w kolko :) a pszczolce jak idzie jedzenie?

Agathe nasza bizneswoman, to mowisz, ze puzle toksyczne?! ajaj!! a tez o nich myslalam, bo jakos inne kojce mi sie nie podobaly... moze w PL cos znajde, chociaz przegladalam allegro i nic...

Gumis to milego pobytu w Polsce, zebyscie trafili na mila obsluge na lotnisku!

Cata a u nas tez slonko w koncu wyszlo, ale powietrze dalej zimne :( pokombinuje z yt pozniej, a poki co wrzuce zdjecia mojego malego rozrabiaka :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659924 przez kamila7-26
Hej dziewczyny czytam was ale na odpisanie brakuje czasu :( chodze na 7 do pracy i wracam po 16 i wtedy caly czas z moja myszka a to jesc a to spacerek powrot kapanie i spac wtedy mamusia robi cos w domu i tez spac idzie :( ciezko jest ale jakos daje rade najgorsze ze Carolcia bardzo zle spi w nocy kaszel ja dalej meczy a raczej smarki i czasami wymiotuje przez nie :( co noc mamy jakies 3 godziny przerwy w spaniu bo mala meczy kaszelek i wtedy nie spi pada kolo 5 a ja musze wstawac o 6 ojjjjjjjjjjjj Gatita super sie masz ze nie musisz pracowac!!
Cudne sa wszystkie dzieciaczki buziaczki dla Was i spoznione zyczenia dla wszystkich pociech :):) a moja Carolcia w czwartek bedzie miala roczek szokkkkkkkkkkkk jak to zlecialo!!
Anuskka i Larita nie wiem czy pamietacie ale 31 pijemy kawke????
Nic zmykam pod prysznic i do lozka buziaki i przepraszam ze tak w pospiechu :(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660125 przez Agathe888
kupilam Skip Hopa:))
rzeczywiscie nie jest toksyczny:) gracias Larita :silly:
gatita zobacz sobie dla Jamiego ale nie kupuj ZOO bo podobno farba schodzi, bylam na 4 roznych stronach i wszedzie bad reviews:) ja kupilam rozowo brazowa na amazon.es :) (nastepna tez musi byc dziewczynka, inaczej bedziemy mieli problem z kolorami ;) )
Jami na fotkach jak zwykle supersko wyszedl i te ciuchy no super!! bedziemy tesknic za Wami gdy wyjedziecie do PL :(

Larita a jeszcze jedno mam pytanie:) chce jeden pokoj umeblowac tak:
ty mialas podobne meble u siebie w salonie, gdzie je kupilas?


Kamila ja Ciebie podziwiam ze dajesz rade.. za miesiac ja tez ruszam do wyscigu... boze jak ja sobie poradze.. :(

gumis udanego pobytu w PL i oby ktos Ci pomogl, mi w Wawie tez niezbyt chetnie ale wymusilam na Pani zeby mi wozek spakowali w moja torbe (wozek jest caly :silly: ) i zaniesli pod samolot.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660347 przez anneem6
Witam się wieczorową porą ;)

Agathee powodzenia w biznesie, idz na całośc i niech się wiedzie!!!
Na lotnisku ak kto w zyciu ejdni sami rwa sie do pomocy,a od innych trzeba wymuszać, ale grunt ze wozek cały!
Cata oniecznie pokaż tanczącego Alexa ;)
Larita piekne zdjecica i te oczka Lary takie błekitne,;) a mamusia też ładnie się prezentuje wspominałaś, że scielas wloy, ale chyba nieduzo, nadal śa długie.
Oj ta Twoja T, cieszmy się ze z dala od nich mieszkamy, i nawiedzają nas.

A Lara to juz panienka swój pokoik osobno... grzecznie zasypia sama ?

Anusskanie smieszne , lepie dmuchac na zimno niż nabawić się czegos poowazneg

Kruszyna uuu to sie biedn załatwilas z ta szyja, ja się tak keidyś ba BozeN urządzialam jak się odkrecic to cala soba bo glowy nie dało rady, okrecaj szyę jak pisza dziewczyny i 3-4 dni ustąpi.z tymi wiatrami to tak jest,jakis czas temu tez nie zawialo.
Kasiah, ja czasami cos wymyslę, to sobie się dziwię sama... grunt ze nie walaja mi sie po mieszkaniu tylko sprzedane i nawet nie jestem stratna. przez swoja głupote. Taka chcialam byc nowoczesna i oryginalna mamusia ;)) A wygodna tez jestem, dla mnie np.w ygdnie teraz karmić piersią, bo nie musze latac szykowac nic po kuchni tylko pyk małego do siebie i jemy.
Zadna z Ciebie wyrodna matka, bo jak Ty wyrodna to i ja też hehe i dziewczyny nas z forum wyrzucą.
Gatitaz taki facetem to kazda by chciala zostać w domku;))fajniutkie trampeczki
Mój nie lubi nosić butów,
Kamilato zdrówka dla Karolci! ak bedzie zdrowsza to oie bedziecie sie wysypiac. Wspolczuje tej rozłąki, ale radzicie sobie !to jutro jej dzień? co je dobrego szykujesz?

Pochwalę, się wczoraj upiekłam sernik na serku z lidla tym quarku, takki puszysty wyszedł,smaczny i pachnący, nastepnym razem na wieksza blaszkę będe musiała zrobic.
Pierwszy raz zrobilam i sie udał, jestem z siebie dumna! mąż też zachwycony.

Andres w nocy łądnie spi ja sie przy nim naprawde wysypiam i na zarwane noce nie moge narzekac
za tydzien pojdę z nim do apteki zwazyc bo lekarza dopiero na 4 miesiac mamy razem ze szczepionka.
Co z tą pogodą sie dzieje, u nas dzis moze lepiej trche a le wczorach pochmurinie , wstyd mówic komus z PL jaka u nas pogoda;) A chodzeniu w letnich ubraniach mozna pomarzyć, choc moze to tez kwestia naszego przestawienia się na tut. warunki, bo ak Polacy wpadja z wizyta to na letniaka beigaja, a najlepiej to Szwedzi oni cały rok na letniaka i w morzu

zaczela pisac wieczrem skonczyla rano, miłego dnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660688 przez larita
hej hej

gatita zakochac sie mozna w Jamalku!!! a jego usmiech rozbraja , ilekroc sie na niego patrzy :D

kamila przypomnij jeszcze koniecznie w nastp tygd,ze sie wybieracie i napisz na jak dlugo sie zatrzymacie..
biedna Carolcia.. Mam nadzieje,ze jest poprawa usciskaj mala od nas!

agathe na tym zdjeciu widze lampke i lampe z ikea, te poleczki tez z ikea, przynajmniej wiem,ze mozna kupic identyczne, bo tez sie zastanawialam nad kupnem.. moje meble pod tv sa tez z ikea, a stolik pod pc i nie wiem czy zauwazylas w przedpokoju tez taki sam tylko mniejszy , na zamowienie :) ale to niewiele pracy, jesli znasz jakiegos stolarza ;) na takie biurko mozesz zamowic deske i tez ja pomalowac nawet sama! w ikea tez sa rozne blaty w razie czego ;)
no i te puzzle sa super, ja mialam kupic,ale w sumie juz sie nie przydadza, a tez nie sa tanie, bo Lara juz w miejscu nie usiedzi..

anneem to TY tez zie kuchareczka robisz jak Kamila, nieldugo zaczniesz kielbasy wedzic :D alez Wam zazdroszcze, ja w kuhcni to co najprostsze i co nie wymaga wiecej niz max 2 godz w kuchni ;)

gumis szczesliwego powrotu! :)

a i jeszcze jutro mamy szczepienie na 12mcy, ale mala ma troche katar, tzn juz drugi tydzien ma, niewielki, nie musze sciagac,ale cos tam zalega i nie wiem czy ja szczepic.. bo ponoc do szczepienia dziecko musi byc 100% zdrowe, a tutaj katar to nie choroba, a np w PL juz nie szczepia dziecka zakatarzonego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660909 przez kasiah
helou

u mnie dzisiaj piekna pogoda, w koncuuuu....

Agathe te puzzle skip hop sa super.Ania kiedys je polecala. Tez sie nad nimi zastanawiam i pewnie niedlugo kupie.

Gatita ale Jamalek jest cudny, ma taka oryginalna urode
A co do jedzenia to Maja ma to samo. moze nie pluje ale chyba za bardzo jej nie smakuje. wkladam jej do buzki a ona z wywalonym jezykiem siedzi i nie chce palknac. w koncu polyka ale bardzo dlugo to trwa. no nic trzeba byc cierpliwym w koncu musza zaczac jesc normalne jedzenie. a z kaszkami dalej lipa, jak jej daje to od razu wycxuwa i placze wiec chyba naprawde jej nie smakuja.chyba moje dziecko bedzie "bez kaszkowe"

obudzila sie i wyje wiec zadzieram kiece i lece

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660958 przez gatita
Hej ho hej ho :) dziekuje bardzo za mile slowa pod Jamalkowym adresem :laugh:
ale sie ciesze :) udalo mi sie wlasnie migiem sciagnac pranie z balkonu i zdazyc przed deszczem hihi
chwile slonko poswiecilo i znow pada :(

Annaem mmm sernik! ile ja bym dala zeby sobie zjesc taki domowej roboty albo z polskiej cukierni.. jeszcze miesiac!
ja malemu tez rzadko buty zakladam, bo po co mu jak jeszcze nie chodzi..tylko czasami jak mu pasuja do outfitu ;) a on nie protestuje :)

Larita tutaj jak dziecko ma katar i kaszel to szczepia normalnie, jesli nie ma goraczki. Jamalka raz szczepili z katarem i nic mu nie bylo... ale raz byl dosyc ostro przeziebiony i pigula i tak chciala szczepic, wiec sciemnilam, ze tiene fiebre i przelozyla na nastepny tydzien ;) wiec jak sie boisz, ze Lara za bardzo przeziebiona, to powiedz, ze miala goraczke i tyle...
no i wlasnie wiem - w Polsce przy najmniejszym katarku przekladaja szczepionke! a ja chyba ufam bardziej polskim lekarzom...

Kasiah pszczolka pewnie dba o linie jako przyszla modelka i nie chce dac sie utuczyc kaszka ;) zartuje :) a probowalas lyzeczke kaszki do mleczka wsypac? a potem stopniowo zwiekszac ilosc? tak zeby przyzwyczaila sie do smaku? a z obiadkami to ja juz nie wiem.. Jamalowi deserki jakos ida jeszcze, pewnie dlatego, ze slodkie.. ale warzywka z mieskiem to pluje na odleglosc... zreszta mu sie nie dziwie - sprobowalam - co za bezsmakowe paskudztwo ylll chyba cos poprobuje sama mu ugotowac tylko nie mam pomyslu jak :) dziewczyny jakies przepisy dla maluchow macie?? moze jakas zupke ugotuje i na poczatek bede mu butelka dawac? hmm
aha ale za to przeciery owocowe - jablko z bananem - mmmmm pychota!!! musze sie przyznac ze wstydem, ze kilka razy Jamalkowi podjadlam i od razu mi sie przypomnial smak dziecinstwa - soczki Bobofrut pycha! :)

Agathe a mi sie podobaja te niebiesko-brazowe i chyba zamowie, ale nie wiem czy tu czy juz do Polski... chociaz by sie przydaly na teraz, bo Jami zaczal pelzac niesamowicie i coraz wyzej dupke podnosi, chyba sie do raczkowania po malu przygotowuje :) jejku! co to bedzie :P

Mlody w koncu mi padl i spi :) wiec musze wykorzystac te chwile spokoju i smigam do wanny :) milego wieczorku :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661329 przez toska
STO LAT!!!!STO LAT!!!W DNIU TWOICH PIERWSZYCH URODZINEK WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE ZYCZY DOMINIK Z MAMA, ROŚNIJ ZDROWO RODZICOM MALA KRÓLEWNO. :kiss: :kiss: :kiss:
Dzien dobry
Eh kiedy ja bede miec chwile wolnego czasu żeby tu usiasc i spokojnie poczytac i napisac posta, chyba na emeryturze. ;)
Zdjęcia oblookane i wszystkie bobasy śliczne po prostu do schrupania, no ale co sie dziwic jak z tego co wiedzę to tu same piękne mamusie mamy to i maluchy cudne :)
Agathe Laritawitamy ponownie w "goracej"Hiszpanii a gratulacje dla Lary no to teraz bedzie ganiac Milenke :laugh: No i dla Alexa tez.
Kamilazdrowka dla naszej solenizantki mam nadzieje ze juz lepiej.To ty tez wczesnie wstajesz, ja to ostatnio ciagle niewyspana chodze i zaczynam sie zastanawiac czy coz ze mna nie tak.
Gattitasuper ze z praca poszlo tak jak chcialas.Jakby mnie zwolnili to wydaje mi sie ze bym nie rozpaczala,ale poki co trzeba pracowac, bo z ta praca cieniutko tutaj niestety.
Agathe888dasz rade na pewno a Zosiaczek to przeciez dzielna dziewczynka.He he ja to nawet w nasmielszych marzeniach bym nie pomyslala ze moj slubny prasowanie odbebni no i to samo z gotowaniem, dobrze ze chociaz sprzata :laugh:
Anuskka dobrze ze zeszla ta wysypka zeszla, a jak tam Milenka?dalej bunt na pokladzie czy juz lepiej?
Anamento ja bym poprosila chociaz przepis na ten serniczek :)
Laritapotwierdzam ze tutaj chociaz dziecko ma katar to go szczepia, bo Dominika zakatarzonego tez kluli, na szczescie nic mu nie bylo.
My bylismy wczoraj u pediatry,bo maly dostal infekcji oczu i mu ropieja bardzo i ma zaczerwienione, dostal krpoelki i mysle ze przejdzie szybko.No i dalej kaszle troche, ale pluca ok tylko gardelko zaczerwienione ma, no i katar jeszcze troche go meczy.No i o zgrozo wizyte mialam o 18.50 a weszlam o 20.30, normalnie przegiecie totalne zeby trzymac tyle dzieci w poczekalni :ohmy: :ohmy:
No i pocieszylyscie mnie troche bo ja tez jestem sloiczkowa mama.Do tych warzyw ze sklepu nie bardzo mam zaufanie, choc i do sloiczkow tez nie calkiem.Czasem zdarza mi sie cos ugotowac ale rzadko.Mam to szczescie ze Dominik zjada jak na razie wszystko co dostaje a najbardzie lubi jogurty, bo caly znika w ciagu kilku sekund :laugh:
Na to zmykam, bo powinnam zaczac cos popracowac a u mnie w pracy mlyn straszny ostatnio.
Milego, cieplego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661545 przez Agathe888
Dzien dobry:)

Larita u nas tez jest katar od miesiaca i tez dzisiaj szczepienie i pielegniarka mi powiedziala ze to nic ze w hiszpanii na dzieci sie mowi mocosos :) bo sa ciagle zakatarzone :dry:
tak wiec jestesmy zaszczepione. Zosia ma 67cm i wazy 6780, w 6tyg przytyla 0.5kg to chyba ok?
no i mamy dawac kaszke bez glutenu. kupilam nutriben i zaraz sprobuje. a wy jakie kupujecie?
Larita ale masz oko do tych mebli, zaraz przejrze co tam maja w IKEA:)dzieki :kiss:

Carolcia nasza kochana solenizantko!!!!!!!! WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO. Prosimy o zdjecie!!! Pewnie Mamusia upiecze coreczce piekny tort? :)


dzisiaj przylatuje do nas nasza kolezanka musze leciec posprzatac chate.

Acha Kasiah teraz w paczce wysylalas sloiczki? dojechaly cale i zdrowe? ile ich kupilas? ja bedzie dzisiaj zakupy robic.

jeszcze jedno kupilam w PL kasze kukurydziana, na opakowaniu nic nie jest napisane ale z tego co czytam to kasza nie ma glutenu. to moze tez to robic zamiast kaszki ktora dzis kupilam prawda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661639 przez cata
Carolcia dużo dużo dużo zdrówka rosnij nam duza i wesola i milion buziali od Alejandra i wirtualnej cioci :kiss:

Nic więcej nie napisze bo lece do medico papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661653 przez Agathe888
Musze jeszcze napisac ze normalnie jestem w szoku. Pamietam jak Kamila czekala az urodzi sie Carolcia (gumis juz tez powoli :silly: tylko Ryanek testowal nasza cierpliwosc :lol: ) a ja bylam w 8tyg ciazy!!! A tu juz roczek minal!!Jak ten czas szybko leci!!!!!! szok.
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
ok to teraz wracam do odkurzania :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661818 przez anuskka
Carolinko nasza zawsze usmiechnieta perelko. wszystkiego najlepszego-od Milenki i "cioci" Anuskki
Kamila no jasne ze 31 kawka-tylko napisz wiecej szczegolow...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662041 przez larita
Carolcia ma dzis swoj dzien :) Happy happy to you !!! zdrowka przede wszystkim i pociechy z rodzicow :D


gatita moja tez nie lubila butow,ale dziecko w takich tycich tycich bucikach jest przeslodkie.. ;)

toska fajnie,ze maly zjada wszytsko :) no i kiedy w koncu bedziesz miala jakies wakacje?? :)

cata TY tez dzis lekarza mialas?

agathe no i bylysmy u pediatry, chcialam tez zapytac, bo okazalo sie,ze mala od wczoraj ma plesniawki, taki bialy nalot po wewnetrznej str ust, bierze sie to z brudu, tzn cos co wziela do buzi akurat nie odpowiadalo.. dostalysmy recepte na masc, ale slyszalam,ze najlepszym sposobem jest dziecka mocz na pieluszce tetrowej, przylozyc do tego na chwile.. jesli masc nie pomoze pewnie bede probowala wszytskiego :)
i tez mala szczepili, bo u nich katar to nie choroba, mam nadzieje,ze nie bedzie goraczki.
ja na poczatku kupilam nutriben 2, w aptece polecili,teraz kupilam mleko z hipp, testujemy,a mialam tez almiron taki na noc specjalny :)
oczywiscie dodawany jedynie do kaszki, bo zbutelki nie chce pic

anuskka a jak u Ciebie jest z mlekiem? bo mi dzis powiedziala,ze jesli nie jest to dla nas wydatek, to lepiej zeby dawac mm do 18mca zycia, zamiast mleka z kartonu.. co Ty na to?? ja jest u Was??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662104 przez kamila7-26
DZIEKUJEMY SLICZNIE ZA ZYCZENIA BUZIACZKI!!!!!!!!!!!!!!!!
napisze pozniej teraz zmykam piec ciasteczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl