BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #667441 przez larita
kruszyna oo to Serafinek tez majowy!! Wszystkiego naj naj przystojniaku!!
no i tez mialas przygody w ciazy :) a tu juz rok minal i teraz mozna sobie z usmiechem wspominac wszytsko :)

anuskka czyli mialas nadzieje,ze sie nie dostanie a tu patrz hehe bedzie dobrze, masz jeszcze czas,zeby sie psychicznie przygotowac, u nas bedzie to samo.. :)
a co do spotkania to ja jeszcze dam znac..

olencja Ola Ola :) wlasnie wstaw jakies zdjecie Mayeczki :) na pewno zmienila sie i urosla i sluch muzyczny od malego ;)
no i tez puzzle t fajna sprawa, mi bardziej teraz kojec sie przydaje, bo odkad mala sie porusza, a ja musze w domu zrobic pare rzeczy bez jej towarzystwa, kojec jest u nas najwazniejszym punktem na parterze hehe tzn w kuchni, gdzie najwiecej spedzam czasu, niekoniecznie chce zeby mi sie gdzies miedzy nogami platala ;) reszte czasu spedza gdzie chce, ma swoj duzy pokoj gdzie mamy zainstalowana bramke i tam tez moze robic co chce, bo jest wykladzina, wczoraj wlasnie zaczela wspinac sie na lozeczko i stlukla sobie glowke,ale nie pierwszy nie ostatni raz...

anneem eeee to zaszalalas a teraz bedziesz myslec hehe szybciutko by bylo, ale moze zmotywowalabys ktoras z nas.. mi pan maz caly czas mowi,ze juz pora.. ale jakos boje sie , kurcze, dwoje to nie jedno hehe sama nie wiem, chcialabym, ale.. co bedzie to bedzie, uwazamy coraz mniej , tylko ze ja wiem kiedy mam dni plodne :silly:

a planowanie a zajscie w ciaze to dwie rozne sprawy, bo nigdy nie masz pewnosci kiedy zajdziesz, czy od razu czy po roku.. :)

agathe widzialam wczpraj gdzies na plotkarskim portalu Victorie Beckham( nie wiem czy dobrze napisalam) :) miala dla coreczki taki sam wozek i ten sam kolor, ktory Wy macie :D tylko ta jej mala juz spora i daszek byl zlozony, bo inaczej glowa by jej sie nie zmiescila juz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #667463 przez anneem6
Oj Larita, dokladnie zajscie a plaowanie to 2 rozne sprawy niby Andresa mielismy na zawolanie 1 cyklu,ale jak poznie mam miec problem z zajciem to wole teraz,

Wiadomo dzieci kosztuja i teraz to tam żadne wydatki, ale pozniej sie zaczna szkola zaecia poza szkolne,itd bo dziecko to nie tylko dac esc i ubrac jak niektorzy myslą..wiec wolalabym poczekac i kredytu sie wpierw pozbyc.
bede tkwić w niewiedzy jeszcze ztydzien i jak rozpoczne 2 ga turę toWas wszyystkie do roboty pogonię ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #667545 przez anuskka
Annaem poczekaj z tym testem i na razie spokojnie. Raczej nie powinno byc jeszcze ciazy/ale....Tori Speling tez tak myslala.I ja przed X laty tez hehe :silly:
W kazdym razie jesli Andres bedzie mial rodzenstwo szybko to bedzie mu wesolo. Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.

Larita no nie. Mialam nadzieje ze sie dostanie-tylko mysl ,ze pewien etap sie konczy...
Czekam jutro na oficjalna wiadomosc co do piatku.

Jutro mnie czeka Dzien szczepien. Najpierw Milenka ,potem pies :silly: Ciekawe kto spokojniej to przejdzie.
Moja praca dobiega konca. Reka Carmen juz ma sie dobrze,wiec to juz ostatnie dni. Musze sie zmobilizowac i zaczac czegos szukac. Bo zaplanowalam to sobie tak ,ze skoro Milenka pojdzie na 6 godzin do guarde,to ja odliczajac czas na droge tam i spowrotem bede miec ok. 4 godz do wykorzystania,wiec najlepiej byloby mi pracoweac w domku.
Teraz akurat Iza i ibi beda miec koncowe egzaminy,wiec dobrze jest ,ze bede w domu,ale od lipca dobrze byloby cos miec.

Milenka zakochala sie od nowa w teletubisiach. Pokazuje mi na kompa i mowi ze chce PO-Po. Nie jestem zwolenniczka telewizji dla maluchow,ale jak chce cos zrobic to nieraz sie poddaje. Wiec wlaczam te teletubies i slysze jak Milenka powtarza slowka..A za chwile przybiega i przytula mnie mocno mowiac po swojemu"tulimy"
Moj maly chochany bzdziulek. Teraz spi przytulajac zdjecia "Izi i Niomu"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #667592 przez olencja
Maya
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #667595 przez olencja
W Kew Gardens
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #667600 przez olencja
Z ukochanym wozeczkiem
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #667605 przez olencja
I to ma byc Maj???
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #667608 przez olencja
Nad rzeczka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #667626 przez kasiah
Hej hej
Dzisiaj kurczaczek byl mniam mniam a kaszka z owocami to znika z talerza bardzo szybko, owocki tez pszczolka szybko zjada. Ciekawe jak bedzie jutro bo pewnie cos nowego jej zapodam.

Olencja witamy witamy :) Ale Mayeczka juz duza wow... :) :) :)

Agathe wlasnie dzisiaj sie dowiedzialam ze nasze slubne expediente jest juz gotowe i mozemy sie hajtac. Bardzo szybko to zalatwili, bo mi powiedzieli ze trzeba czekac ok 3 miesiace, a tutaj raptem miesiac minal i juz expediente gotowe. Jednak jesli chcemy sie hajtnac w naszym registro civil to wolne terminy sa dopiero w listopadzie. Ale babeczka powiedziala ze sie krocej czeka jesli wezmiemy slub w ajuntamiento, ale w ajuntamiento trzeba placic i kosztuje to 180 eur. Jak bede miala czas to podskocze do ajuntamiento i zapytam o wolne daty. Fajnie jakby bylo cos wolnego 6.09 bo to bedzie rowno tydzien po naszym weselu w ZGZi beda u nas moi rodzice i siostra i mozna by bylo wtedy papierki podpisac. No ale zobaczymy co mi powiedza jak sie tam wybiore.

Kurszyna
wszystkiego naj naj naj dla Serafinka. Niech zdrowo i szczesliwie rosnie.

Anneem
no to teraz nie wiem czy trzymac kciuki aby test wyszedl czy aby nie wyszedl ;)

Anuskka jakie slodkie z tym „tulimy” :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #667627 przez olencja
Z mama
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #667650 przez olencja
Jestem z powrotem, na chwilke, bo zaraz musze budzic Kotusia. Wczoraj zasnela mi o 22:30! I w koncu znowu wysepila spanie z nami. Wiecie jaki to maly cwaniaczek? Jak ma spac w swoim lozeczku, to kaszle i pokazuje , ze wszystko ja boli, gardlo, glowa, brzuszek. Ale jak tylko laduje z nami, nagle cudownie zdrowieje i przespi juz do rana. Myslicie, ze moze juz tak swiadomie mna manipulowac???
Widze, ze nastal czas slubow :lol: Ale fajnie, bardzo podobaly mi sie przygotowania do mojego. Licze, ze beda foteczki ;)))
Anuskka, swietnie z tym przedszkolem! I jak tylko uda Ci sie znalezc cos, co bedziesz mogla robic w swoim domku, to juz super!
Annaem, trzymamy kciuki, powiedz tylko czy za wynik dodatni czy ujemny :silly: Ale wiesz co? Kidys pracowalam jako niania z 2 chlopcow i byla miedzy nimi roznica 13 miesiecy. Wiec jak jeden zaczynal chodzic, to drugi wlasnie sie urodzil i ciagle chcial byc na rekach albo jesc. Bylam z nimi po 10 godz na dobe, mama miala ich w nosie, byla z nimi przez kilka minut wieczorami. Nie powiem, ze bylo latwo, ale mozna bylo to ogarnac, najwazniejsza sprawa to dobra organizacja. No a juz po kilku miesiacach bylo super, teraz maja 4 i 5 lat i sa najlepszymi kumplami :lol: Moze to nie jest glupi pomysl...?
Kruszyna miliony buziaczkow dla Serafinka!
Larita, kazde dziecko inne, moja na widok kojca wyla jak opetana i oddalismy do sklepu. A tak chcialam moc ja zostawic w bezpieczmym miejscu na chwilke ;)
Hmmm, musze leciec ja budzic. Wiecie, jak jestesmy teraz w domu same, to doceniam kazda sekunde z nia spedzona i delektuje sie kazda chwilka, nawet jak swiruje pol nocy. Zauwazylam tez, ze ona stara sie byc blisko mnie i nawet jak bawi sie sama, to tuz obok, czesto wspina sie na mnie i robi dziobka do calowania, glaszcze mnie po rekach, twarzy i zaglada mi w oczy. To chyba plusy pojscia do pracy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #667662 przez larita
olencja, ale przekochana jest Maya, miny robi super!! :) wszytskie zdjecia fajne, mnie najbardziej sie podoba w tej koszulce w paski :D no i kochana... nie za czysto TY masz w domu?? :angry: hehhe jak TY to robisz... no i dopiero miala roczek, a juz prawie 16mcy.. :)

kasiah no widzisz, jak wcina a ma dopiero niecale 6mcy!! :)

anuskka Milenka jest the best :D a Ty na pewno juz cos wykombinujesz,zeby przypadkiem nie nudzic sie w domu ;) moja znowu uwilebia Los Lunnis.. i napisz jak po szczepieniu i ile wazy i mierzy Milenka, bo teraz wagowo chyba coraz wolniej.. :) przynajmniej u mojej zastoj.. :)

anneem no to odliczamy.. :) robimy zaklady dziewczyny?? ja mowie,ze nie jestes w ciazy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #667733 przez olencja
Kasiah, jejku, pamietam jak rodzila sie Twoja Pszczolka, a tu juz zajada kurczaczka z ryzem!!!! Szok jak te dzieci rosna!
Larita a to dobre, powinnas zobaczyc moj salon dzisiaj. Od paru dni swietna zabawa jest rozwalanie poduch z kanapy i foteli. Jak chce usiasc to albo na podlodze albo trzeba sobie pozbierac. A i tak jest protest, ze przeszkadzam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #667821 przez kamila7-26
Hej muszę was najpierw nadrobić żeby odpisać ale narazie nie mam czasu ani sił my walczymy z zapaleniem oskrzeli ciągłymi wymiotami i gorącZka masakra jakaś! Anuskka i larita przepraszam ale kawka odpada racZej przyjedziemy sami więc będziemy się spieszyć bo fatalna zostanie ze znajomyn a właśnie mamuski czy carolina musi być przy wyrabianiu paszportu czy może zostać w domu nic zmykam do choruszka buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #667867 przez gatita
Kamila ale mi przykro, ze Carolinka sie tak rozchorowala :( jak bylam z Jamim w szpitalu to obok byla dziewczynka z zapaleniem oskrzeli tez i robili jej inhalacje - moze zapytaj pediatry i by tez Carolince pomoglo? Duzo zdrowka i buziaczki dla malej Ksiezniczki :kiss:
a do wyrabiania paszportu potrzebni sa tylko rodzice, wiec mala moze spokojnie zostac w domku.

Olencja - Maya jest sliczna i juz taka duza! a i mama wyglada bardzo ladnie i sympatycznie :)

Anuskka - no to Milenka dolaczy do przedszkolaczkow :) mysle, ze nie bedziesz miala problemu, bo Milenka taka towarzyska! na pewno jej sie spodoba, tyle dzieci? :) rozczulilam sie jak napisalas, ze spi i przytula zdjecia rodzenstwa... przekochana!

Annaem no to szybciutko Andres by zostal starszym bratem ;) daj znac co tam :)

Agathe spokojnie, na pewno sie spotkamy niedlugo :) to moi bliscy przyjaciele i beda 10 dni, wiec nie obraza sie jak ich opuszcze na jedno popoludnie :) zadzwonie niedlugo :kiss: no i powodzenia w boju o suknie! pokaz jak bija sie polskie dziouchy B) hhhhh

Kasiah tak ta kaszka 8zboz od 6 m, wiec juz niedlugo pewnie dostaniesz zielone swiatelko od pediatry :) super, ze pszczolka juz tak wcina ladnie :)

Larita ja tez lubie jak jest pelna chata, a do wyjazdu do Polski bedziemy miec pielgrzymki non-stop hihi ale ja sie ciesze, bo juz nie musze chodzic do pracy, wiec chetnie pooprowadzam wycieczki po Barcelonie ;) ah i w ogole dzieki za podsuniecie pomyslu co do kojca, bo wlasnie uswiadomilam sobie, ze jak Jamal juz zacznie raczkowac to przeciez na moment nie bedzie go mozna spuscic z oka, bo dom (nawet zabezpieczony) to i tak smiertelna pulapka ojojoj! kojec musi byc!
aaa i jeszcze tak sie zastanawiam jak Jamalek sie dogada z moim kotem Czarkiem, ktory mieszka u rodzicow :) bedzie smiesznie na pewno!

Kruszyna 100 lat dla Serafinka :kiss: :kiss: :kiss: niech rosnie duzy i zdrowy! :)

Ale mnie ta pogoda wkurza... chyba sie nie doczekam lata w Hiszpanii w tym roku :(
bylismy dzis u pediatry ubrani jak na zime, bo tak wialo!
Maly wazy juz 7250 i mierzy 70cm :) wiec sporo przybral od ostatniego razu :) pewnie dlatego, ze wcina juz obiadki i deserki :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl