BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

10 lata 11 miesiąc temu #652442 przez toska
Hejka
Ciut spoznione buziaki dla Lary z okazji pierwszego roczku :kiss: :kiss: no i dla mamy tez na 30 urodzinki :)
I dla pozostalych solenizantow na kolejny miesia zycia :kiss: :kiss:
Anusskaja mam jutro wolne wiec jestem dyspozycyjna caly dzien a maz w pracy.Napisz kiedy tobie pasuje a gdzie no to nie wiem chyba ze standarowo pod fontanna :laugh: :laugh:
A no i Gumis nareszcie zguba sie znalzla,no masz szczescie bo zdjeca Ryanka rekompensuja to ze tak nas opuscilas na tak dlugo :laugh:Przeslodki jest i jaki duzy.
kamila, gattita jak tam wasze maluchy?
kasiahwtamy znowu w ES. :laugh:
no i zmykam bo pracowac trzeba.Mam nadzieje ze juro uda mi sie napisac cos wiecej bo do pracy nie ide huuuuurrrra. :lol:
Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #652529 przez Agathe888
czesc
wiecie co?

jutro jest 15 maja.
15 maja 2012 dowiedzialam sie ze jestem w ciazy.
wlasnie sie tez dowiedzialam ze 15 maja w PL obchodzone sa imieniny ZOFII!!
Niesamowite no nie? :lol: wszystko jest gdzies zapisane i ma jakis glebszy sens.

ta zlota mysla koncze moj poranny wywod i lece do fryzjera ale musialam Wam o tym napisac :silly: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #652684 przez anuskka
czesc wszystkim


Agathe ale fajny zbieg okolicznosci . Baw sie dobrze u fryzjera.
To Zosinkowi sluzY pOLSKAº SKORO TAK SZYBKO ZASYPIA :)
Paryz fajny na 30 urodziny :)

Toska ja jeszcze niw wiem czy jade jutro do madrytu,ale nawet jesli to jesli nie robi ci roznicy do poludnia np. ok 11-12(?)Daj znac. Kolo panienki- moze byc.
Nie zapracowywuj sie zbytnio :silly:

Kasiah- :ohmy: :huh: ale niemila niespodzianka!
No widzisz z Mai bedzie super-podrozniczka

Larita :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: no to i dla ciebie Sto lat z okazji urodzin.
Nie moge sie doczekac zdjec :)

Gumis ja sie zbieram zeby sie umowic do konsulatu zalatwic pesel :huh: pewnie jeszcze to potrwa. A ty juz umiejscawialas akt urodzenia?

oj c hyba dokoncze pozniej...


no jesten spowrotem

Agathe pozdrow mame od nas :)

Gumis kurcze na pewno ciezko bylo odzwyczajac od smoka. A Milena nigdy go nie brala do buzi, a teraz czesto jest tak ze dopomina sie o butle nawet nie po to zeby jesc tylko wlasnie possac.
a w nocy to juz jak zeby rosna to tradycyjnie pare razy pobudka. A idzie 5 naraz-juz dwa widac przez dziaslo- co z tego jak sie biela juz ze dwa tygodnie :huh: :huh:

Annaem hehe nie wiem czy bedziesz ryczec-moze nie-ale pewnie potencjalna bratowa dobrze obejrzysz :silly: :silly:
No u mnie jest tak ze siostra w Londynie,brat jest zolnierzem wciaz gdzies wyjezdzal na jakies misje-teraz osiadzie we Francji pewnie, ja tutaj, i tylko drugi brat zostal w PL. coz -zycie.

Knedle mowisz zrobilas? To moze musisz z Kamila jakas spolke zalozyc?

Cata pewnie -pewnie-jak mowisz ze na paczki decydujesz sie zajrzec-to tym bardziej zabieram sie do roboty :lol:
No na razie nie wybieramy sie do Francji,bo brat z dziewczyna szukaja teraz mieszkania,ale pewnie w przyszlosci...No i kto wie moze poducze sie paru slowek po zabojadowemu-co by moc zaprosic bratowa na coffie,albo inne cosik... :silly:

Obiecywalam wam zdjecie sukni slubnej-sorry .
Carmen juz ja oddala wlascicielce i nie zdazylam zrobic zdjecia :(

Ale mam lenia dzisiaj... Buziaczki lasencje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #652962 przez toska
Anusska ok o 11.30 moze byc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #652973 przez kruszyna
Hej wszystkim
pamietacie mnie jeszcze? Chyba z 4 miesiace mnie tu nie bylo totalny brak czasu na cokolwiek. Ale ciesze sie ze wiekszosc czasu zabiera mi opieka nad moim Skarbem, szkoda tylko ze calego nie moge mu poswiecic. A jesli juz o Serafinku mowa to maly zabiera sie powoli za chodzenia na razie stoi bez trzymanki a potem bam na ziemie, ale niedlugo zapewne postawi te samodzielne pierwsze kroczki moze jeszcze przed roczkiem mu sie to uda;)

Biore sie za nadrabianie zaleglosci w czytaniu, jeden dzien na pewno nie wystarczy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653050 przez gumis24
Anuskka kurcze ja jeszcze nawet aktu nie umiejscowilam!!czy da sie to zalatwic wszystko w Pl za jednym zamachem?co potrzeba? Slyszalam ze jak sie tego w terminie nie zrobi to koszmar...
Ja juz powoli butle odstawialm tylko w nocy a tak dzien uzywamy niekapkow i tez moze je ssac caly dzien..;)
Toska dzieki :kiss:
Przegapilam wszystkie posty o locie samolotem a moze wybiore sie na tydz do Pl jak to jest kochane..co mozna ,czego nie...?co z mlekiem czy obiadkiem dla malego moge zabrac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653116 przez anneem6
Hej Chicas
Larita Wszystkiego Najlepszego!!!
Cata, to Ty z drugiej strony jako ta najmlodsza. ;) Oj a mi wtyd przyznac ale z abratem tesknie niby gówniarz 18 lat a bardziej mam z nim oczym pogada niz siostra 25 na karku.
ładnie bez szuszarki zasypia sam, nauczył się, ale ja czuje ze on mi się jeszcze da we znaki jak starszy bedzie i to juz nie długo bo coraz wiecej kuma.
Pokaż nam Alexa i buziaki i 5 tka od Andresa., musisz go do kosicola prowadzac by usnął;)

Agathee, myslalam ze barany na pkp dali pociag do lodzi przez kielce. no cholernie dlugo jada te pociagi, z Wawy szybciej nad morze w Es 3 h samolot a do Gdanska 5 godz pociageim autem wcale nie miej.
Zosia sobie imię wybrała. ;)

Anusska ja najwyzej pomocnicą mogę byc Kamili, i to nie wiadomo czy bym sie nadawała. ale bedę próbować bo umre z nudów domu, atak to coś upichcę facetom.
Oj przyszla bratowa zaakceptowana każda, nie bede grać roli złej T;)
Gumis na umiejsowienie aktu nie ma terminu, akt slubu lub Wasze akty urodzenia i wniosek i 2oje rodziców plus oplata w Urzedzie.

A my niedługo 1 sza rocznica ślubu i już z dorobkiem Andresem ;)muszę coś wymyslec, ciekawego na ten dzień..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653464 przez anuskka
Kruszyna!!!!Nooo to bez zdjecia Serafinka sie nie obejdzie.

Toska jasne ze o 11.30 moze byc. I oby nie padalo. To co? Pod panienka? Nie masz daleko?

przepraszam dziewczyny-reszte jutro....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #653514 przez Lenita
Hej Czikas.

Sorki za milczenie, ale tak jeszcze do konca czrwca choc tu wpadam zobaczyc co slychac, to nie mam czasu i glowy za bardzo , zeeby cos sensownego napisac. Obiecuje, ze to sie zmieni od lipca :*, jak tylko czas zwolni. Jakbyco, to jestem, choc nie pisze.


miliony buziolasow dla Was i wszystkich bobasow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653539 przez gumis24
Lecimy do Krakowa w sobote!:) taka spontaniczna wycieczka..:) oby bylo dobrze!:)
Agathe a widzisz nie przypadkow kochana!:)poprosze o zdjecia Zosi!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653558 przez toska
Anuskkano i teraz mam dylemat, bo maly wrocil wczoraj z katarem i leje mu sie z nosa a teraz z rana cos mi sie wydajej ze pokaszliwac zaczyna no i moze przewrazliwiona zbyt jestem, ale nie chcialabym zeby Milenke zarazil, jak ty to widzisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653586 przez anuskka
Toska Milenka jest twarda-jesli nie zaraza sie w domu od nas to i od Dominika nie zlapie.Ale jesli sie martwisz zeby jemu sie nie pogorszylo to spoko,poczekamy na inna okazje :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #653655 przez toska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653681 przez anuskka
Nie ma sprawy.Pogoda faktycznie niefajna.To moze nastepnym razem umowimy sie gdzies w polowie drogi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
bo ty do panienki to masz dobry kawalek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653903 przez anuskka
hej wszystkim-ja dzis tak brzydko nie przywitalam sie z rana :ohmy:

Kruszyna wracaj do nas :kiss:
No moze akurat Serafinek juz zacznie chodzic :lol:

Gumis uff z tym umiejscowieniem to cale jaja. u mnie samo wpisanie to ok 2 tyg, a pozniej jeszcze musi sie to uprawomocnic. Ale jesli trafisz na sensowna osobe to jak juz dostana zgode na wpisanie(czyli po tych ok 2 tyg) da ci akt urodzenia i bedziesz mogla starac sie o pesel...A tu sie zaczynaja historie z zameldowaniem :huh: :huh: :huh: itp-wiec zycze ci milych urzednikow na drodze. :lol:
Do samoltu dla dziecka mozesz miec i mleko i zupke i picie-najwyzej kaza ci sprobowac(W Krakowie w drodze powrotnej tak mialam)

ale ci fajnie z ta Polska. Na dlugo lecicie?


Annaem oj nie zarzekaj sie z ta akceptacja bratowej
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

oj rzeczywiscie niedlugo swietujecie :lol:

Lenita no to z niecierpliwoscia czekamy az bedziesz miec wiecej czasu-bo bez ciebie smutno tutaj :kiss: caluski dla was :kiss: :kiss:
Ucaluj tez od nas Anie jesli bedziecie sie widziec i Daniello. Szkoda ze sie nie odzywa-ale pewnie tez zajeta.

Toska zapomnialam napisac ze zycze zdrowka Dominikowi :kiss: lepiej ze sie spotkamy kiedy indziej,bo za oknem...tragedia


Milenka ma chyba gorsze dni-albo bunt sie nasila. Nie chce sie ubierac. Wrzeszczy przy tym ,prezy sie-masakra.Ide,bo pora wybrac sie do sklepu-choc jak patrze za okno to mi sie nie chce. u was tez tak zimno sie zrobilo? tutaj wczoraj po poludniu polecial grad!!! :ohmy: :huh: :huh: .potem burze,deszcz a teraz to zimno jak cholera,wiatr i pewnie znow bedzie padac. Srodek maja w Hiszpanii :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
A ja naiwna wierzylam ze bede mieszkac w cieplym klimacie :silly:

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: dla wszystkich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl