BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

10 lata 4 miesiąc temu #798336 przez Agathe888
ja tez jestem fanka homeland!!!
Edka masa kupiona. taka kostka ktora sie rozwalkowywuje (jest takie slowo :unsure: )

Matko!!! Ja bym Ksawiatka nie poznala. ale sie zmienil. twarzyczka jak u aniolka, wloski dluzsze, blond. Lenita czy Ty tam na pewno nie masz drugiego babla a nam tu wmawiasz ze na uczelnie biegasz a w rzeczywistosci druzyne pilkarska kompletujesz :silly: :silly: :silly: ? normalnie patrze i patrze i zupelnie inny tez Javi. Fajowy..

Bylam u dentysty i mnie wysmial oczywiscie :dry: ale pojde do innego ha! no wiec plamy sa ale ledwo co je widac (rzeczywiscie dzisiaj to ja nawet nie moglam dojrzec) i podobno czasem tak jest. taka uroda. co to za odpowiedz? no ale to na pewno nie sa poczatki prochicy. troche sie uspokoilam ale oczywiscie pokaze Zose mojemu dentyscie w PL.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #799254 przez anuskka
Czesc laski. zglaszam tylko ze jestem obecna ale zarobiona,wiec na razie tylko czytam-ale obiecuje sie poprawic.
acha i pochwale sie ze we srode zostalam ciocia malej Mathilde. :))
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No to zmykam buziaczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #799572 przez kasiah
Anuskka gratulacje ciotko!!!

Agathe jak tam z wszym weslem? Juz ustaliliscie date i miejsce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #800162 przez Kiniak
Czesc dziewczyny , jaka szkoda ze nie ma jakiejs aplikacji na telefon zeby mozna bylo miec szybko dostep do forum :(((( bo niestety z czasem u mnie jest kiepsko a jak tylko go mam choc troszeczke to odpoczywam.Cos ostatnio zrobilam sie bardzo spiaca ale to juz tylko dwa mies i bede trzymala w ramionach coreczke, az nie moge sobie tego wyobrazic!!!! Mam na glowie kupienie wozka podwojnego i dobrej chusty , bo jak zostane z dwojka sama to przy naszej mini windzie bedzie niezly problem . I mam na oku jeden z firmy Phil and Teds, wiec chyba bede sprowadzac z Uk bo tutaj to te "wielkie maszyny" mnie przerazaja!!!Musze sie pochwalic , ze moj Maksio chodzi samodzielnie od tygodnia a w przyszlym konczy dopiero 11 miesiecy, jest to wielka radosc dla mnie ale i ulga, bo juz ledwo wytrzymywalam od ciaglego schylania sie i podnoszenia malego , a teraz to juz na rekach nie chce tylko sam po calym mieszkaniu baraszkuje:))

Super z ta wiza sie udalo, i prosze dali na 10 lat, gratuluje!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #800168 przez Kiniak
Lenita i Agathe jak pysznie te wasze torty wygladaja!!!Moj malec za miesiac konczy roczek i tez bede musiala cos upiec ale widze ze ja to ze swoimi zdolnosciami pieczenia tortow sie lepiej schowam...

Anusska jak sie czujecie?? Taka pogoda byle jaka , zimno i nie chce sie nigdzie wychodzic.

Witam na forum nowe mamy i przyszle mamy. Moj porod do najszyszych nie nalezy ale szybko sie zapomina, praktycznie zaraz jak przystawia dzieciaczka do cycusia, ahhh

Dobrej nocki zycze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #800205 przez kamila7-26
Hej dziewczyny niestety brak czasu zebym czesciej mogla cos napisac :( a gora prasowania sama sie nie zrobi a i na to brak czasu!! przelecial tak na szybko po postach a wiec Ksawciu buziaki na ten pierwszy roczek spoznione ale szczere :) i mamusia torty pierwsza klasa szacun :):)
Agatha Twoj tor rowniez piekny ale mamy zdolniachy na forum ja do gotowania tak ale do pieczenia raczej nie hehe
Anuskka gratuluje ciociu :) najwazniejsze ze wszystko sie udalo i szwagierka i malutka sa zdrowi :)
co do fotelikow to m mamy grupy 1,2,3 i jestesmy zadowoleni kupilismy cybexa kosztowal okolo 600 euro wiem ze drogi ale wtedy byl numerem jeden na liscie najbezpieczniejszych no i tak jakos z mezem go wybralismy i moim zdaneiem dobry zakup!!
Kasawcio na zdjeciach juz taki duzy i jaki bladyneczek ucaluj go Lenita od nas w ogole ucalujcie wszystkie dzieci od nas :)
Agathe masz racje skonsultuj to ze swoim dentysta w PL ale burak z tego dentysty co to za odpowiedz ale zanajac zycie ma racje to nic i niepotrzebnie sie denerwujesz!!
Kinia no to super ze maly zaczal juz sam chodzic jeszcze chwilka i bedzie biegal :):) a w ktorym jestes miesiacu?? i gratuluje ciazy i szacunek ja bym chyba ne dala rady z drugim tak szybko :):)
nic zmykam do corki bo sie zaczyna nudzic buziaki i milej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #800341 przez Kiniak
Wlasnie zaczelam 8 miesiac, termin mam na 30 stycznia , ale i wielka nadzieje ze urodze ze dwa tyg wczesniej :))))

Pogoda dzisiaj ladna wiec szykujemy sie na spacerek, papatki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #800590 przez anuskka
Czesc dziewczyny.dalej nie mam jak odpisac -mam uwieszona pande na sobie.
Tak sie cieszylam w zeszlym tygodniu,ze Milenkazdrowa ,no i w piatek wieczorem goraczka,w sobote powyzej 39º i problemy oddechowe. Spedzilysmy kilka godzin na obserwacji w szpitalu,az saturacja wroci normy po lekach. Wrocilysmy do domu i noc byla spokojna,ale od wczoraj znowu marnie wyglada i nie widac poprawy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #801377 przez gumis24
Czec dziewczyny
Oj bidluka Milenka:(:(ah chorobska meczy sie bidulka oby szybko minelo...
Agathe tort piekny myslalm ze ze sklepu naprawde!talent!A Ty pisalas o tym sklepie "do domku.pl"i ja tam zajrzalam ale popatrz do Barcy wysylka 63 zl a juz do mnie 1,5 godz na poludnie 163! Nie ladnie...duzo niestety..nie rozumiem tej logiki...
Lenita Ksawcio piekny jaki on juz duzy!!naprawde cudny chlopczyk!
A u nas kaszel i katar al dzielnie chodzimy do zlobka pani powiedziala ze jesli nie ma goraczki to mam go wysylac bo ciezko mu pozniej wrocic od nowa po dluzszej przerwie.Co podajecie na kaszel?bo meczy go juz od kilku dni i jakos minac nie moze?trzeba isc do lekarza czy jeszcze zaczekac?
Ryan wszedl w "bunt dwulatka" :ohmy: teraz sie zaczelo..wszystko na NIE! Jak sie go o co prosi wszystko na przekor...testuje mnie na kazdym gruncie..ah duuuuzo cierpliwosci bedzie mi potrzebne na kolejne miesiace... :lol:
Czy u Was tez juz sie zaczelo?jak sobie radzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #801498 przez anneem6
Hej dziewczyny,

My wsobote wrocilismy z andresem z Wawy wybralisy sie samo pociagiem powiem Wam, ze wspolczuje samotnym matkom, nie wszedzie sa zjady, windy itd, ale ludzie pomocni bardzo wiec podwiedzialismy dziadków, i nowonarodoznego Franusia jaki on malutki tylko 2800 wazyl az ciezko wuierzyc ze muj byl taka a kruszyna no prawie 1 kg wiecej mial ale taki malutki ateraz moj to nie zły byk ;))

Odstawiam go od cycka maskra jest, godzine pije 180 ml trzeba latac za nim, najgorzej nad ranem bo wyjmuje cycki, zamiast zalac mleko,

Anuska wsplczuje biedna Milenka... myslisz o przeprowadce? fajnie, ja juz sie stara robię czy c, ostnia rzecz to mysle o przeprowadce, najgorzej tych rzeczy tyle, tu jestem na slasku do swiat i tez juz nagromadzilam rzeczy jezdzik malego, krzeselko do karmienia, bede wysylac wszystko do ES. już nigdzie indziej nie chce sie przeprowadzac, musz ejuz gdzies korzenie zapuszczac, choc sa ludzie co z dziecmi co klka lat zmieniaja miejsce zam. za praca czy coś.

Pytalas o biznesy idą, strona sie buduje, i działam fortuny na tym nie zbije ale cos robic bede.


Jakie piekne torty pieczecie ;)
Kasiah udanej podrozy,
Kiniak oj jeszcze 2 miesiace, ciąża sie dluzy, alle z dziciemi to cas leci jak cholera,
super że Max na nozkach ciekaw ekiedy moj zacznei sam chodzić, narazie popycha jezdzik ;)
Gumis nie strasz nas bntem 2 latka, ja tu mam bunt 9 latka na brak cycka i naodkladanie do lozeczka bo nogi podkurcza i narece sie pakuje
Lenita to Javi taka czuprynka ? gratulacje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #801516 przez anuskka
hej dziewczynki. No i u nas skonczylo sie na szpitalu. wzielismy wczoraj Milenke znowu na urgencias i okazalo sie ze ma niski poziom tlenu:Lezala cala noc z rurka z tlenem w nosku ,ale jest poprawa i dzis juz jej to odlaczyli. Jutro ja maja wypuscic jak nic sie nie zmieni. Tyle na razie od nas.


Kasiah gdyby cos to milej podrozy i super pobytu w NY.
Przepraszam ze tylko tyle ale wpadlam tylko na moment wykapac sie i lece spowrotem do szpitala.
Buziaczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #801928 przez gumis24
O jej nie fajnie..:(wiem jaki to stres takie malenstwo w szpitalu..kochana Milenka :kiss: Czy Milenka tez ma astme?Dlaczego niski poziom tlenu?Wspolczuje pewnie jestes wykonczona...sciskam cieplutko buziaczki dla Milenki i Duzo Duzo Zdrowka :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #802424 przez kamila7-26
Anuskka ucaluj Milenke od nas biedactwo nasze malenkie :( az plakac sie chce!! szybkiego powortu do zdrowka sloneczko nasze!
Gumis Carolina ma teraz etap padania na podloge i wycia narazie dolozyla do tego nogi czekam na rece :P a tak serio to masakra jak cos nie tak to odrazu na ziemie mam nadzieje ze jej to przejdzie!! ogolnie zrobila sie troszke nieznosna walczy ze mna na kazdym kroku (tez probuje swoich sil kto wygra) ja sie nie daje chociaz czasem serce sie kroi!!
My znowu z kaszelkiem ale osluchowo wszystko oki ja podaje na kaszel Fluidasa i romilar to mi zawsze lekarz przepisuje i dzisiaj z nia bylam tez(jak zwykle dlugi weekend a Carolina zaczyna chorowac) zeby zobaczyc czy wszystko gra i kazal dawac wlasnie te leki!! nic zmykam bo mala sobie zrobila jakas dziwna sjeste tak pozno ciekawe o ktorej pojdzie spac w nocy ide ja przebudzic buziaki dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #802675 przez gatita
Ojej ja tylko na chwile - Anuskka ukochaj od nad Milusinke! wielkie buziaki dla niej i niech jak najszybciej do zdrowka wraca! Mam nadzieje, ze juz w domu jestescie! :kiss: dawaj nam znac!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #802734 przez Lenita
Hej

Anuskka, duzo ciepelka dla Was. Trzymajcie sie i szybko wracajcie do zdrowia!!!

Ja na chwilke tylko, bo dzis moj tata przyjezdza :woohoo: i mam jeszcze /////// (znaczki od Javiego - pomaga mi pisac ;) choc skutecznie moja komorka odwraca jego uwage hihi) dzis zajecia.

Milego dlugiego weekendu wszystkim.
-+
Cmoki w boki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl