BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

10 lata 4 miesiąc temu #803732 przez Agathe888
gumis jejku rzeczywiscie nieciekawie. ale ze co? ze go po raczkach tam bija? pewnie ze porozmawiaj z dyrektorka i z rodzicami tez dobry pomysl.

dzisiaj pojechalam z kolezanka i Zosia na spacer do bcn. boze jak pieknie.. swieta czuc w powietrzu.
my lecimy 11 grudnia wiec sie rozminiemy no ale w styczniu sie spotkamy.

edka fanko homeland polec jakis fajny film albo serial bo nie mamy co ogladac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803754 przez gumis24
Agathe no wlasnie niewiem... ale nigdy tak nie robil a teraz tak i to w bardzo okreslonych sytuacjach...1,5 roczne dziecko samo sobie nie wymysli...hm...i ten lament przed szkola..:(
Ale Wam fajnie ze swietami w Pl .Do kiedy bedziecie?Tutaj ja nigdy nie czuje uroku zblizajacej sie gwiazdki..palmy,slonce...
Gaitia jaki synek wpatrzony w snieg!he he fajnie...nie boi sie ?moja mama zawsze mowila ze masz pierwszy snieg (tj moj i siostry blizniaczki )to byla histeria :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803846 przez Agathe888
gumis sprawdz koniecznie, zwlaszcza ze placze rano ( a moze ten placz rano to kolejny skok? ).

Zosia tez w zlobku duzo podlapuje od innych dzieci. machanie, klaskanie i rozne takie. ostatnio zauwazylam (mam wielka schize!! i sie martwie) ze czasem Zosia opuszcza glowe. trwa to moment. tak jakby jej ta glowka ciazyla. i teraz nie wiem czy to jest nowa zabawa czy moze ze zmeczenia czy co to kurka jest? zaczelam juz myslec o jakims problemie nerologicznym. ja to zawsze najgorsze od razu mysle..

czy wasze dzieci mialy kiedys pobierana krew? myslalam czy jej nie zrobic w PL ale w sumie skoro jest zdrowa to po co? chociaz cukier miala za wysoko jak sie urodzila bo byla duza ale podobno to wyregulowali w 2 dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803915 przez Edka
Gumis Wierze, ze nic zlego sie tam nie dzieje ale masz racje, ze lepiej to sprawdzic, prozmawiac z dyrektorka. Wkoncu Ty najlepiej znasz swoje dziecko.

Agathe Tak Dani mial pobierana jak mial 5 miesiecy (ze wzgl na kolki i bol brzucha). On tego nie pamieta i szybko sie uspokoil po, ale dla mnie to byla masakrunia. Myslalam, ze z nim wejde a piguly mi go zabraly i nie pozwolily wejsc. Stalam pod drzwiamy i slyszalam jak krzyczy. Tutaj w szpitalu gdzie pobieraja krew, sa jedne drzwi gdzie pobieraja tylko dzieciom chyba do 12 lat. I tam rodzice nie wchodza. Wziely mnie z zaskoczenia, ale drugi raz sie na cos takiego nie zgodze, nie z takim malenstwem.

A z filmow to zaraz po Homeland jest serial The KIlling. Uwazaj wciaga jak nutella :lol: Plus za atmosfere i swietny scenariusz!

Pozniej to Gra o tron, True Blood (oprocz ostatniego sezonu ktorego nie moge przelknac).

A z filmow bardzo polecam skandynawski film Mads´a Mikkelsen´a "Polowanie"...baaardzo poruszajacy, z tych filmow ktore jeszcze kilka dni chodza Ci po glowie, fajnie sie go oglada. Na yonkis mozna go obejrzec po spansku to "La Caza" www.peliculasyonkis.com/pelicula/the-hunt-la-caza-2012

No i "Nietykalni"...arcydzielo:) Ale to pewnie juz widzialas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803920 przez gumis24
Agathe Ryan mial pobierana jak sie urodzila pozniej w maju jak bylismy w szpitalu w UK...sprawdzali cukier...Moze on to zobaczyl u innych dzieci i nasladuje..tylko ze robi to w typowych sytuacjach kiedy cos nabroi...wszyscy mowia ze na pewno nikt go nie bije bo maja absolutny zakaz...a placze pewnie dlatego ze nie chce sie ze mna rozstawac bo po wejsciu chyba juz przestaje...Ryanekmtak kiwa glowka na "tak" dziwnie to wyglada he he przynosi np ciasteczka daje mi imkiwa na "tak" ze ma sie zgodzic i mu dac..;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #804320 przez gumis24
Dziewczyny moglabym prosic o pomoc

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #804349 przez gumis24
Widze ze malo tu zagladacie..:(Bede naprawde wdzieczna za pomoc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #804359 przez anuskka
hej
Gumis chyba cos w tym stylu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Przepraszam ale mam ostatnio malo czasu... :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #804391 przez Edka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #804785 przez gumis24

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A co u Was kochane jak przed swietami?
Anuskka jak Milenka i jak Ty sie czujesz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #804829 przez Agathe888

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


kupilam dzisiaj zatyczki do uszu dla Zosi na czas lotu. widzialam w samolocie z niemiec w katalogu ale nie mieli na sprzedaz. kupilam dzisiaj w paraf. mam nadzieje ze zadziala i jej pomoze bo jesli nie to z katarkiem moga ja bolec uszy.
tyle pakowania.. dla Zosi tyle rzeczy ze mi to sie chyba tylko skarpetki cieple zmieszcza :silly:

toska a jak tam w pracy? dominiczek zdolniacha zapomnialam napisac. fajnie gdyby i Zosia taki mi prezent zrobila i zaczela chodzic:) jak narazie to nic:( mam sie martwic? skacze na dupce i staje w lozeczku i probuje sie podciagac przy stole. pozno to wszystko u niej sie zaczyna, lekarz mowi ze dlatego ze jest taka wysoka i duzo wazyla. dla nas 1kg to nic a dla dziecka to robi roznice.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #804979 przez gatita
Gumis
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agathe - przecież Zosinek ma dopiero 10 miesięcy, a Ty się już martwisz, że nie chodzi?? Wszystko w swoim czasie, każde dziecko rozwija się indywidualnie... chodzisz na kontrole do pediatry, a skoro on nie widzi nic złego to sądzę, że nie masz czym się martwic.. to widzimy się w styczniu jak wrócicie z PL :) nie mogę się doczekać :D pewnie Zosia i Jamal będą się już ze sobą bawić, a nie tylko leżeć hehe

Edka widzę, że mamy podobny gust filmowy :D wszystko co wymieniłaś sama bym poleciła ;)
aa no i jeszcze bym dodała z nowszych American Horror Story.. szczegolnie 2 sezon w psychiatryku :)
mega wykręcony, ale też bardzo wciąga :D a ja właśnie zasiadam do najnowszego odcinka Homeland z grzanym winkiem :blush:

Anuskka - jak tam zdrówko dziewczyny? Mam nadzieję, że coraz lepiej :) Milenka już wróciła do przedszkola? Trzymajcie się cieplutko :)

Ciekawe jak tam nasza Kasiah w New York City... :woohoo:

Ja robię ostatnie przygotowania do wyjazdu i zaczynam pakowanie... cholercia, dużo tego ! szczególnie małego rzeczy... częśc zabawek chyba wyślę kurierem, bo się nie zmieszczą :ohmy:
choinka już stoi ustrojona i ogrodzona fotelami, bo młody łobuz tylko się czai żeby zdejmować bombki, a boję się żeby cała na niego nie runęła... :ohmy: jejke a w zeszłym roku tak tylko leżał i patrzył na migoczące światełka :woohoo: a teraz już taki kawaler :lol: ahhh jak ten czas leci !
miłej nocki wszystkim, buziole :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #805269 przez jassimaria
Dziewczyny,za bardzo sie nie udzielam,ale sledze wasze wpisy :)
Mam pytanie w sprawie becikowego w hiszpanii,szczerze mowic nawet nie wiem jak to sie nazywa po hiszpansku,ja wiem,ze kiedys dostawali to wszyscy, a potem ucieli,ale kolezanka mi mowila,ze jak sie pracuje to jednak to przyznaja...Wiec jak to jest z tym becikowym? Nalezy sie pod jakimis warunkami,czy sie nie nalezy?
bede wdzieczna za jakies info!!!
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #805386 przez gatita
Jassimaria becikowego juz niestety nie ma, jesli jestes zatrudniona, to przysluguje Ci 100€/mc przez okres 12 miesiecy, trzeba zlozyc wniosek w Agencia Tributaria.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #805899 przez gumis24

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl