BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #805949 przez gatita

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #805992 przez kasiah
Helou!!!

Pomalu wracam do zywych.
Wrocilismy wczorej rano i caly dzien jak zabi chodzilismy. 6 godzin roznicy czasowej robi swoje.
Bylo suuuuper tylko ze wydalismy kupe kasy bo trafilismy na poczatek wyprzedazy.
Teraz trzeba wrocic do rzeczywistosci i zacisnac pasa hehe
Za Maja oczywiscie teskinilam ale na szczescie bylismy bardzo zajeci (zakupami hehe) wiec za duzo staralam sie nie myslec.
Wieczorem poszlismy spac razem z Maja o 21 wiec sie wyspalismy i dzisiaj juz normalnie funkcjonujemy.

A NY polecam polecam polecam!!!


Ide was troche nadrobic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #806172 przez Edka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #806349 przez Agathe888
hola dziewczyny!

witam sie z PL. fajnie jest byc w domku ale jestem przerazona jak tu jest brudno!! i szaro. pewnie sie za kilka dni przyzwyczaje ale taki syf..az wstyd. eRek sie przerazi...

a 100eur mc jest chybs na 3 lata a nie na 12 mc? dla matek ktore pracuja na pelen etat.

a szkola obowiazkowa od 7 lat ale kazdy wysyla juz 3latki do szkoly.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kasia fajnie ze pobyt w nju jorku udany. a apartament do polecenia?:)

ale fajny byl ostatni odcinek homeland no nie?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #806525 przez anuskka
Czesc dziewczyny. Czytam na biezaco i zabieram sie do odpisania juz pare dni ale najpierw musialam nadrobic stracony tydzien no i do tego chorobsko ktore wciaz sie mnie trzyma:(
Bylam z Milenka na kontroli i niestety ale jeszcze nie jest zdrowa- do przyszlego wtorku zostanie ze mna w domku.:(Przy okazji dostala zalecenie szczepien na grype i pierwsza dawke za nami

Gumis
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


niestety musze konczyc -moja panda siedzi mi na kolanach i bardzo sie denerwuje...
przepraszam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807447 przez gumis24

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #807499 przez anuskka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Majeczko nasza jubilatko :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Feliz Cumpleaños

A my z mloda zalatwione jestesmy na cacy-ja zapalenie pluc-a Milenka od wczorajszego popoludnia ma wysoka goraczke i wg lekarki albo ucho ,albo reakcja na szczepienie,bo w plucach i oskrzelach lepiej. Przepisala antybiotyk,ale mamy odczekac do jutra z podaniem. Kurcze mam wyrzuty bo nie powinnam jej szczepic jesli jeszcze nie byla do konca zdrowa-ale wg lekarki nie bylo ryzyka powiklan,a ja wolalam zeby jak najszybciej szczepionka zadzialala-ale jestem glupia.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #807536 przez gatita
Majeczko kochana nasza modelko!!! STO LAT ! Rośnij duża i zdrowa i bądź pociechą dla rodziców! Milion buziaczków :kiss: :kiss: :kiss:

Anuskka - ojej co to za wstrętne choróbstwa ciągle Was dopadają :( nie masz się co obwiniać, z tymi szczepieniami to tak jest, w ogóle tyle złego się słyszy, ale z drugiej strony strach dziecka nie zaszczepić, a w tym okresie też ciężko żeby maluch był 100% zdrowy... wracajcie szybko do zdrówka! :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agathe - dobry był odcinek :D ciekawe jak teraz Brody'ego wyciągną z Iranu :unsure: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #807553 przez toska
Dzien dobry
MAJECZKO WSZYSTKIEGO NAJLESZEGO!!!STO LAT!!ROSNIJ ZDROWO. :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Ja tak na szybko i uciekam doprowadzic mieszkanie do jakiegos porzadku no bo nawet choinki nie ma jak postawic.Odpisze co zapamietalam
Anuskkakurcze co te choroby sie tak na was uwziely, zdrowka, zdrowka zycze.A o szczepioneke nie powinnas sie obwiniac.
Gumis
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Agathea ty juz w Polsce, ale ci fajnie oj lata juz jak swieta spedzam w Hiszpanii i marza mi sie swieta w ojczyznie :)Bawcie sie dobrze i nie zmarznijcie za bardzo :laugh:
Tym ze Zosia jeszcze nie chodzi absolutnie sie nie przejmuj juz niedlugo bedziesz biegac za nia i marzyc o chwili zeby siedziala spokojnie na pupie :laugh: :laugh: Dominik mial prawie 14 miesiecy jak zaczal chodzic wiec tez mu sie nie spieszylo.A u mnie w pracy beznadzieja szkoda gadac, no ale poki co daje rade.
Gatitaspakowana juz?A Jamalek patrzy na snieg jak zaczarowany :) Z choinka to sie nie dziwie ze Jamalek chce ja wyogladac ze wszystkich stron i podotykac, ciekawe jak bedzie u nas juz sie nie moge doczekac no i wlasnie czas zasuwa tez pamietam ze Dominki lezal sobie sopkojnie w bujaczku i tylko patrzyl :laugh: :laugh:Co to jezyka to sie nie martwie bo my mowimy tylko po polsku do niego no ale caly dzien w zlobku to bardziej hiszpanskie slowka mu sie zapamietuja.Szczesliwej podrozy.
Nie pamietam co jescze a Kasiahno super ze wyjazd sie udal, a jak Pszczola zaregaowala na wasz powrot?pewnie sie bardzo ucieszyla.
U mas kaszel katar i zeby wiec jest troche marudzenia i placzu.I nie wiem czy u nas tez juz bunt dwulatka czy co.Jak mu sie czegos nie da co chce albo zabroni to od razu w placz i wczoraj mialam go na rekach i pobil mnie po twarzy nie wiem skad taki cos.Mam nadzije ze to przejdzie.Zdjeci ostanio nie robie praktycznie wcale :( tutaj moj babel miesiac temu

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #807645 przez kasiah
no hej

Bardzo dziekujemy za zyczenia.
Nie moge uwierzyc ze pszczola ma juz rok :ohmy:

a tutaj kilka zdjec z wczoraj

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agathe apartament polecam. dzielnica super, duzo stacji metra w okolicy i do centrum nie za daleko.
milego pobytu w PL.
Jak minal lot?
Pszczola tez jeszcze nie chodzi. Przy meblach sie przemieszcza ale sama jeszcze nie. Ma jeszcze duuuuzo czasu. Mi tam sie nie spieszy. Zacznie chodzic w odpowiednim dla niej momencie.

Anukka zdrowka dla Milenusi i dla Ciebie.

Gatita gotowa do powrotu? Kiedy dokladnie wracasz?

Toska to zdrowka dla Dominiczka.
fajny maluch z niego.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807682 przez Edka
Anuskka Wpadliscie w zamkniete kolo chorob, jak jedno sie wykuruje to lapie nastepnego. Wspolczuje! My tak caly listopad "sie bawilismy" :huh: Dbajcie o siebie i zeby te swieta juz bez wirusow...a kysz!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agathe Ja Ci tej szaroburej ciapowatej Polski mega zazdroszcze! Bawcie sie i korzystajcie z rodzinki. A Erek jak tylko zakosztuje kabanosa i pierogow to nie bedzie zwracal uwagi na to co za oknem;)
No ostatnie dwa odcinki emocje :woohoo: No i Carrie zgrywajaca twardziela! nie nie, wcale a wcale jej na B nie zalezy hahaha

Kasiah To ta sama pszczola co w Zgzie byla? NIe poznalabym jej! Ale wyrosla z niej panienka sliczna! fiu fiu :kiss: Spoznione buziaki urodzinowe!

Toska Mamy ten sam kubraczek ciasteczkowego potwora...prezent od Lenity;) Super sie nosi, nie? Kawaler juz z Dominika:) Dani tez zaczal chodzic ok 14 miesiecy:)

Dobra lece postac przy garach...juz dawno mnie w kuchni nie bylo :dry:

Ciaooo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807688 przez gatita
Kasiah o jenyyyy jaka pszczola juz jest duza !!! Piekna dziewczyna :kiss:

A my lecimy jutro!!! Wiec siedze i pakuje... Masakra, nie wiem jak przez niecale pol roku moglo sie tyle rzeczy nazbierac! No i sie stresuje juz troche lotem, bo Jamal w jednym miejscu czy na kolanach mi dluzej niz 5min nie usiedzi.... Mam nadzieje, ze nie bedzie sie darl przez 3h :P

Jamalek tez przy meblach chodzi i trzymajac doroslych zaraczki i kilka razy udalo mu sie przejsc sam 4 krpczli od mamy do babci :) ale generalnie to sam sie na razie boi, a ja go nie pospieszam, bo przeciez wedlug korygowanego wieku wczesniaka nie ma nawet roku :) poza tym podobno im dluzej maluch raczkuje, tym lepiej :) pojdzie jak bedzie gotowy :)

Toska - ale slodziak z Dominika :) i tez widac jak sie zmienil i "wydoroslal" ! Wycaluj go od nas :kiss:

Ja uciekam pakowac, no i jeszcze w miedzy czasie gotowac, bo dzis mamy z rodzinka "przyspieszona" wigilie ;)
Milego weekendu wszystkim! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #807773 przez Agathe888
Kasiu i Majeczko, spoznione lecz prosto z serca zyczenia z okazji 1 roczku dla naszej slicznej krolewny!!

Toska fajnie ze wkleilas zdjecie Dominiczka, jest bardzo fajny.

A Majka jest przepiekna i widze ze tez ma czerwony punkcik na czole:) u nas tez upadkow dziennie wiele.

Gatita szczesliwego lotu jutro. Dacie rade. Moze Jamal bedzie spal. Zosia dala popis ale w sumie bylo ok!

A mowilam Wam ze z tydzien temu nareszcie uslyszalam magiczne slowo MAMA? :) uczucie jest niesamowite:)

A poza tym Zosia ma zapalenie oskrzeli (sic!) (anuskka bidulko a Ty zapalenie pluc?:( ) wiec siedzimy w domu.

A ja dzisiaj dostalam pierwszy okres od marca 2012. 2 mc po skonczeniu karmienia. narazie mnie brzuch nie boli ale od wczoraj slabo sie czuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808102 przez gumis24
Sto Lat dla Majeczki!!!jaka ona cudowna!!:) :kiss: :kiss:
Toska Dominiczek sliczny!!:)
Agathe ahh to dopiero poczatek przyjemnosci...Ryanek potrafi przyjsc sie przytulic i powiedziec "kocham Cie"...serce rosnie..:) a wiec ten kaszelek jednak sam nie minal..?:(my juz mamy 3 tydz w dzien ok ale w nocy... :huh:
Anuskka ah biedne jestescie trzymaja sie Was te choroby..:(zapalenie pluc nie fajnie..:(
U nas w koncu w czwartek bedzie nowa kuchnia poki co biwakujemy bo nie mamy zadnej...dzis skonczyli klasc nowa podloge...ah remonty zwlaszcza przy dziecku to poprostu kochaam..;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809243 przez Agathe888
Gumis jak bylo w zlobku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl