BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 4 dni temu #652576 przez Karo290392
pasal
No mnie tez ten sposob zdziwil:D Ale powiedziala ze tak robia aby nie robic wiecej scanow a zdobyc wszystkie mozliwe informacje:)

poziomka
No dopiero niedawno zaczal sie taki robic:) Ale ciesze sie ze w uk nie ma takich upałów bo bym sie meczyla jak w pl.

Patrizia
Jakims dziwnym trafem wszyscy mówia ze chłopak bo niby tez wyladnialam. zobaczymy za tydzien;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #652619 przez poziomka-1801
Patrizia mi tez zeby siadły..a nigdy nie miałam problemu z nimi,zadnej plomby a tu ciach na szóstce dziura...jutro ide wyjąc trutke z zęba do tej sadystki:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #652645 przez Patrizia
poziomka ty szostka a ja jedynka no i okaze sie co jeszcze tam pani znajdzie :/ drugie pranko sie robi ja sie troszke odswiezylam i zaraz ruszam na zakupki :) mialyscie juz ten wymaz robiony z obu dziurek? bo mnie to czeka w przyszly piatek i pozniej musze to zaniesc do szpitala zeby zbadali czy nie ma paciorkowca a ciekawa jestem ile sie placiza to ??




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #652649 przez pasal
ja nawet nie chcę myśleć co się dzieje z moimi zębami, pójdę do dentysty dopiero po ciąży, bo tak się panicznie boję tam chodzić że ze strachu bym chyba urodziła. Dzwonie dziś do swojej upadłej firmy czy mogliby mi wysłać druk o kontynuację ubezpieczenia grupowego.. tak oczywiście już wysyłamy. Godzinę później oddzwania i oznajmia, że ja nie byłam ubezpieczona.. Nosz Ku#*%$#^ dobrze wiedzieć, nigdzie nie mają takiego syfu w papierach jak tam. Odwiedzę dziś ZUS bo od dwóch miesięcy nie mogą dojsc razem z moim ex pracodawcą jaką stawkę mają mi wypłacać, więc nie płacą wcale. Żeby ich wszystkich myszy zjadły..

poziomka, też mi się tak wydaje, że za dwa tygodnie nie będę mogła znieść sama siebie, do tego mój jeden cycek daje mleko, dziwne to jakieś. Już wiem dlaczego narzekałaś :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #652650 przez pasal
Patrizia ten cały GBS tak ? podobno robi sie to jak cytologię tylko zamiast na płytkę ten wymaz wkłada się do fiolki. Nie mam pojęcia ile to kosztuje ale też będę miała to robione w przyszły piątek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #652668 przez poziomka-1801
Mi zadnego GBS nie robiono i ciekawe czy zrobią...jeśli mam rodzic szybciej to chyba powinnam to miec,cytologie miałam w 30tc a o wymazie z tyłka nic nie słyszałam :silly:
Pasal moje dwa cyce juz siara nie nabieraja...jak sie lekko udusi to lekko białawy płyn wiec chyba pierwsze mleko..jest to dla mnie kepujące..jak mleczarnia sie czuje :blush: ale cycki cyckami...poczekaj az krocze będzie bolec :lol: ja jak kucam to czuje jakbym miała tam opuchlizne jakas i mnie ciągnie wszystko..sikam co 5min przez te wzmożone pragnienie i jakies kropki mi na klatce wyskoczyły..jakby potówki z przegrzania kij wie.

Kupiłam tydzien temu sobie bio-oil bo tołpa na rozstepy stosowana od 4mies ciazy mnie zawiodła...moze troche je rozjasniła ale wyszło kilka a niby miała byc cudównym lekiem na to paskudztwo..jak narazie musze przyznac po tym bio oil skór ajest dobrze nawilzona nawet cały dzien czuje ze jest taka miękka,rozstępy..hmm narazie dupy nie urywa nadal sa krwiste :silly: choc troche jakby lepiej w niektórych miejscach robia sie rózowo-bezowe zobaczymy jak będzie po dłuzszym czasie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #652687 przez Patrizia
kurcze a mi nic nie leci z tych cyckow martwie sie bo ccialabym karmic piersia ae jak to bedzie zobaczymy

poziomka mi tez wyskoczyly chrostki na klatce denerwuja mnie jak na nie patrze, slyszalam bardzo dobre opinie o tym bio oil wiec moze warto sie zaopatrzyc :)

pasal to w przyszly piatek obie wystwimy dupe lekarzowi :D :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #652692 przez poziomka-1801
Patrizia jeszcze zacznie Ci leciec. Mi pierw leciało..potem jakby zanik a teraz...mogłabym w butelki nalewac i sprzedawac jako BIO bez konserwantów :lol:

Mam nadzieje ze sie sprawdzi ten bio oil bo juz nie moge patrzec na ten brzuch...wyglada jakby ktos sobie grabkami po nim jeżdził.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #652698 przez klaudia69
czytam ze mialyscie juz cytologie, dziwne mnie jeszcze nie robili nawet po pierwszym porodzie. nawet nie wiem czy beda robic wiem tylko ze moj lekarz kazdej kobiecie w ciazy ok 35 tyg robi wymaz na paciorkowca. a co to ten GBS? pierwsze slysze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #652702 przez klaudia69
a co do siary to u mnie tez nie ma sladu. ale przy corce tez tak mialam dostalam pokarm zaraz przy porodzie co jest wedlug mnie super, bo ten pierwszy pokarm tzw siara jest najlepsza dla malucha i najzdrowsza no i nie musze juz teraz uzywac wkladek:) takze sa same plusy.
a mam pytanie macie juz kupione wkladki laktacyjne? ja zastanawiam sie nad tymi wielorazowymi, mysle ze moge na nich zaoszczedzic. a Wy co myslicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #652714 przez poziomka-1801
Ja uzywałam na początku pojawienia sie siary wkładek jednorazowych ale zuzyłam minimalnie ich,teraz nie uzywam bo z cyców nic sie nie sączy dopiero jak nacisne piers albo wydludłuze wyciągne nie wiem jak to okreslic :silly:

hmm przypomnij mu o cytologi bo w karcie ciazy tez jest rubryczka na wpis...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #652721 przez pasal
GBS to właśnie ten wymaz na paciorkowca, cytologię robiłam w listopadzie jak pierwsza Pani ginekolog nie zauważyła ciąży, to żeby nie stracić wizyty to zrobiłam i się przydało :)

poziomka - mnie może boleć nie będzie jak te małe pindy zostaną w takim ułożeniu w jakim są ( daj Boże!) bo główka nie będzie naciskać na kanał rodny. Ciągle gubię tego czopa, ciekawe ile go tam jeszcze jest :) dzięki bio oil nie mam blizny po oparzeniu na nogach ( wylałam cały czajnik wrzątku na uda i blizna zniknęła) więc i może na rozstępy pomoże. A gdzie kupiłaś? ja nigdzie nie mogę dostać.

patrizia - a to nie jest wymaz z pochwy? podobno jak wychodzi dodatni to robią z tyłka, żeby zobaczyć czy się nie zbiera kolonia tych bakterii bo one sobie spacerują z tyłka do pochwy, w tą i spowrotem :D i jak ich w pochwie nie ma, to nic więcej nie trzeba robić, jak są to się sprawdza w tyłku i leczy coby maluch się nie zaraził przy wychodzeniu.

klaudia- wkładki laktacyjne mam kupione, mam jeszcze podpaski co wyglądają jak pampersy (to dla mnie też nowość ostatnio używałam ich w gimnazjum) i majtki jednorazowe, nic więcej dla siebie nie mam. Dziś idę na zakupy

Cieszcie się że tego nie macie, pokarm tak czy siak wytworzycie, taka nasza natura. A to kapanie z piersi jest takie jakieś dziwne, dobrze, że tylko z jednej mi leci i to tylko jak się na niej położę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #652746 przez poziomka-1801
Pasal bio oil kupiłam w rosmanie w Emce ale nie wiem czy jeszcze jest bo jak kupywałam to 3na półce stały,chyba dobrze schodzi i dlatego ciezko dostac. Za 60ml dałam 36zł w aptece widziałam za 42zł ale za to na allegro co zobaczyłam po fakcie dokonanym mozna kupic za 24,70+koszt wysyłko i wszytsko kosztuje niecałe 29zł wiec sie opłaca.
Tu link:
allegro.pl/bio-oil-rozstepy-blizny-przeb...0ml-i3222954387.html

,,one sobie spacerują z tyłka do pochwy, w tą i spowrotem,, podoba mi sie CORAZ BARDZIEJ TO WSZYTSKO :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #652754 przez Patrizia
pasal tak naprawde to d konca nie wiem jak to sie bada kolezanki mi tak powiedzialy ze z odbytu wiec sie wiecej nie dowiadywalam ale moze jest tak jak mowisz okaze sie w piatek :)

klaudia ja kupilam jednorazowe wkladki z Canpla babka w aptece mi doradzila

biore sieza kuchnie i wieszam pranko a pozniej sprbuje zajac sie moimi stopami mze mi sie uda ;) trzymajcie kciuki :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #652758 przez Patrizia
sorki za bledy ale klawiatura nie chce mi czasem "o" wcisnac :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl