BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

10 lata 7 miesiąc temu #746133 przez ineeze
Witam
Chciałabym do Was dołączyć, Agnieszka jestem, pochodzę z Zagłębia Dąbrowskiego i oczekuję narodzin pierwszego Synka :) :)


[url=http://www.suwaczek.pl
/] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746198 przez Patrizia
pozomka a ja nie widze zadnego filmiku nawet jak wejde w Twoj prafil :(

pasal mysle ze nie przesadzasz niech sie maz ogarnie moze musisz zrobic plan i wywiesic go w takim miejscu zeby wisial np ok w nocy mozesz wstawac bo on musi sie wyspac skoro chodzi na rano to rozumiem ale jak wroci to niech zje i wtedy on np.2 godziny zajmuje sie malymi a ty wtedy pozmywasz i pojdziesz na zakupy wrocisz i masz jeszcze chwile jak sie zaczna wrzaski niech on sie wykazuje a pozniej razem poswieccie im czas no i kapiel maluszkow tez niech pomaga a pozniej jeden jedna jeden druga i utulic do snu moze malymi kroczkami ale sie uda wkoncu to sa tez jego cory :)

inezze Witaj :) imie wybrane dla maluszka?? jak przechodzisz ciaze?




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746427 przez srenka_918
Witaj Ineeze ;) Jak się czujesz? ciąża dokucza? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747098 przez pasal
Hejka, co u Was? u mnie pogoda nie zachęca do poniesienia się z łóżka. Moje terrorystki:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747102 przez Patrizia
pasal zdjecie PRZECUDOWNE jakie ona sa sliczniutkie :) a Gabi to ta z takimi otwartymi szeroko oczkami i z jezyczkiem??? ciekawaj jestem czy udalo mi sie trafic ;)

ja sie szykuje na wizyte u mnie pogoda w koncu super slonko swieci wiec sie az chce wyjsc na pole :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747214 przez poziomka-1801
Ta z jezorem to Zuza bo kiedys mowilas ze ona to kapusniak rozrabiaka chyba ze sie myle :) kurcze one napewno nie jednojajowe? wygladaja jak klony :P oczyska jakie wielkie;))) takie slodkie tylko na zdj daly sie uchwycic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747244 przez pasal
Na zdjęciu bliźniaki super wyglądają, oglądając kiedyś bliźniaczki olsen marzyłam o tym żebym ja miała dwie córki. Teraz mam i wiem, że z życzeniami trzeba uwazać bo niektóre się spełniają. Ta z jęzorem to Zuzka - rozrabiak. Choć Zuzka ostatnio jest grzeczniejsza. Pati jak na wizycie? Poziomka jak tam Fifi? uspokoił się?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747494 przez Patrizia
pasal ach nie udalo mi sie trafic ktora to ktora :P a na wizycie super zostalam przebadana pod kazdym wzgledem i wszystko ladnie pieknie teraz tylko zrobic na poczatku pazdziernika badania na posiew i czekac na wyniki w miedzy czasie moge wziasc sobie juz szczepionki wiec jak wyniki beda oki to nie ma przeciwskazan na zielone swiatlo tylko mnie te szczepionki trzymaja bo najpierw jedna tura odczekac 2 miesiace i druga tura no i po tej drugiej mozemy zaczac starania wiec jakos po koniec roku i tak sie ciesze bo myslalam ze kolo marca dopiero a tu prosze i nastepna wizyta jak juz wezme wszystkie szczepionki no chyba ze juz jaka fasolka sie zagniezdzi :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748022 przez srenka_918
Pasal córeczki przepiękne ;) Teraz tylko czekać i staną się grzeczne dadzą Ci się cieszyć spełnionym marzeniem o Olsenówkach ;) Twoje będą jeszcze ładniejsze ;)

Patrizia cieszę się że wszystko idzie tak gładko w dobrym kierunku ;) Już niedługo będziemy gratulować dwóch kreseczek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748478 przez poziomka-1801
Hej dziewczyny,u mnie tragedia...maly mial 18szczepienie i dostal tez rotawirusa i ja glupia zamiast uwazac by sie nie zarazic to musialam nieopacznie wziazc do buzi butelke lub smoka i wczoraj jak mnie z rana przycisnelo do jakas masakra..wymioty i biegunka jednoczescie...pojechalismy do polikliniki bo dostalam tez temp sporej a tam odrazu skierowanie na oddzial zakazny w szpitalu...nie poszlam,kuruje sie w domu bo moj z malym dostaje kurwicy..Filip sie wydziera na maksa ja wlozku nieprzytomna...dopadla mnie dieta cud;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748719 przez darmag21
Witajcie, Ja troche z innej beczki...
Polecam Wam nowy serwis TestMeToo.
Dzięki rejestracji będziecie dostawać za darmo produkty do testowania.
Każdy test to kilkuset testerów.
Pozdrawiam.

testmetoo.com/dolacz-do-nas/?token=0285d...645fe3625ade6bd937d5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749042 przez pasal
Poziomka, Ty to masz zdrowo przerąbane. Tyle pieniędzy na szczepionki wywaliłaś a on i tak złapał. Niestety ja w tamtym tygodniu miałam taką dietkę i dopiero w szpitalu postawili mnie na nogi. Mogłaś iść do tego szpitala -odpoczęłabyś :) a Twój się nie przejmował, że Ty kurwicy dostawałas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749079 przez Patrizia
poziomka biedaku jak sie czujesz juz troche lepiej?

pasal a jak u Ciebie dziewczynki dalej daja czadu czy juz sie to troche normuje?

Ja dziewuszki na poczatku tyg bede brac szczepionke wiec 2 miesiace i zaczynamy staranka :) mina te 2 miesiace mam nadzieje ze szybko zabki caly czas robie i powinam do grudnia byc juz calkowicie czysta i gotowa zaczelam nawet lykac kwas foliowy :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749218 przez poziomka-1801
Kochane ja zalapalam od malego rotawirusa maly jest zdrowy. On mial podawana doustnie bakterie rotawirus i mnie od niego pocislo..dzisiaj juz lepiej ale bylo ostro..

Karo urodzila czy jak? bo na fb. Cos pisala...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749287 przez pasal
aaaa w ten sposób.. ale się załatwiłaś. Obyś szybko wróciła do zdrowia. Moje dziewczyny ciągle dają radę, pomocy jak zawsze brak ale za to chętnych do wkurwiania pełno.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wiem, że strasznie Wam marudzę, ale nawet nie mam się komu wygadać, z mężem sie ciągle kłoce, bo mi nie pomaga a o koleżankach już dawno zapomniałam. A do tego wszystkiego jeszcze praca obronna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl