BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 2 miesiąc temu #840443 przez nuśka09
Nike Maks też ma takie jazdy tylko że jak już uśnie i pośpi dłużej niż 20min to jest ok, a jak nie to potem jest strasznie marudny... Próbowałam tak jak srenka mówi i jak już jest bardzo śpiący to nie uśnie tylko płacze, tylko jak na ręce go wezmę to się uspakaja ale spać nie będzie mimo że ledwo na oczy patrzy,... dziś po obiedzie się położyliśmy w 3...Zanim Maks usnął to przez 40min. marudził. Na szczęście wieczorem nie ma problemu z zaśnięciem.

Ale wydaję i się że dziąsła go drażnią bo wszystko pakuje to buzi, a jak mu pomasuje dziąsełka to widać że przynosi mu to ulgę. Wydaje mi się że mu dolne dziąsełko w miejscu lewej jedynki przypuchło troszkę...ciekawe ile to potrwa zanim wyjdzie ząbek.

Też mam taki chodzić jak srenka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840788 przez srenka_918
Nuśka od czasu jak Pawełkowi spuchły dziąsła minęły 3 miesiące zanim pojawił się pierwszy ząbek... Ale pediatra mówiła że to nie powinno tak długo trwać i dociekała się przyczyny i jak pierwszy ząbek wyszedł krzywy, to zrzuciła na to że krzywo rosną mu ząbki i dlatego tak długo trwało... Ja tam w jej rozumowanie nie wierzę... Szybko mu spuchły bo jego tata miał pierwszy ząb na 4 miesiące, a ja miałam pierwszy na 8 miesięcy i czekał do mojego wieku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841511 przez nike84
Kurdeeeeeee ja oszaleje! :angry: Kacper mnie tak złości podczas karmienia, że ledwo się opanowuje, żeby na niego nie krzyknąć tak konkretnie :ohmy: Macha rekami, nogami, robi mostki, gryzie smoczek i sie śmieje. Ale jak mu zabiore butelkę to jest wielki wrzask. Już opadam z sił. A jak przychodzi pora karmienia to aż mnie trzepie :dry:
Na szczęście znowu zaczął normalnie sypiać w dzień i w nocy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841764 przez guska31
Czesc wszystkim jestem Aga. Jestem w 6 tyg ciąży i pracuje. Mam mdlosci bole glowy czasem bola mnie nogi :( Pracuje na stacji benzynowej gdzie musze stać 8 godz przed monitorem tankowac gaz donosić towar wiec dźwigam skrzynki palety i zgrzewki :( Jest glosno zresztą jak ktoś często jest na stacji to wie hałas pieców dzwonkow przywołujących i ciagle zmiana temperatur z cieplego na zimne oraz bardzo zimnego bo idąc do chłodni jest -30 st :( A moja pani dr ginekolog nie chce mi dac L4 mimo tego ze moja praca nie należy do łatwych gdyż stwierdzila ze ciaza to nie choroba wiec mam wielki dylemat :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841856 przez nike84
guska31 witaj :) Moja rada odnośnie Twojej sytuacji to: zmień lekarza :dry: Ja wiem ze ciąża to nie choroba, ale w takiej pracy jak Twoja sama bym się bała. Ja pracowałam fizycznie do 9tyg (również dźwigałam ciężary), aż zaczęłam najpierw plamić a potem krwawić. Przez dwa tyg leżałam plackiem w łóżku, a potem juz dostałam L4.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842440 przez nuśka09
guska popieram zdanie Nike. Zmień lekarza! Ja też pracowałam fizycznie, do lekarza poszłam w 6 tyg i on jak mu powiedziałam gdzie pracuję od razu dał mi zwolnienie.

Nikejak z Kacperkiem lepiej coś?

U nas ostatnio jest poprawa, Maks już nie robi mi awantur o spanie,ale wcześniej musi porządnie wybawić :) i jak jest odpowiednio zmęczony zaczyna marudzić, biorę go na ręce dostaje pierś albo tylko się tuli i zasypia :)

srenka mam nadzieję że Maksiowi szybciej wyjdzie ząbek :P chociaż moja najmłodsza siostra męczyła się 5 miesięcy zanim jej ząbek wyszedł a razem z nią my wszyscy :P

Dziewczyny co podałyście pierwsze przy rozszerzaniu diety? marchewkę? czy coś innego? ja planuję od marca rozszerzyć dietę Maksiowi. Chciałam zaczekać aż skończy pół roku no ale widzę że on już ciumka jak widzi że my jemy, albo jak jedzenie widzi, pakuję się nam do talerza i rwie się do jedzenia :P dlatego nie będę go już zwodzić i jak skończy 5 miesięcy zaczynam ale zastanawiam się od czego zacząć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842457 przez srenka_918
nuśka na początek najlepsze to ziemniaki, marchewki i jabłuszko, tylko wiadomo nie wszystko na raz bo może uczulać i nie będzie wiadomo co uczuliło...

Pawełek dziś spał jak niemowlak, 3 drzemki sobie zrobił... Ciekawe jaka będzie noc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842474 przez nuśka09
zacznę chyba od marchewki,potem ziemniak i może jakieś inne warzywka, owoce mam zamiar wprowadzić gdzieś po 2 tygodniach podawania warzyw :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842537 przez nike84
No ja zaczynałam od marchewki. Owoce chyb a dopiero 3 tyg później. No i na początek tylko kilka łyżeczek :)

nuśka z Kacperkiem ciut lepiej ale chyba mam już przyczynę jego zachowania. Dziś byliśmy na szczepieniu i pani doktor pokazała mi, że Kacperkowi IDZIE ZĄBEK :cheer: Dolna jedynka :)

No i dziś Kacperek kończy 5 miesięcy :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842742 przez nuśka09
nike buziaki dla Kacperka z okazji skończenia 5 miesięcy :*:*:*
super że już masz przyczynę :) oby ząbek szybko wyszedł :)

Kacperek jak zawsze cudny :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842781 przez srenka_918
Jaką Kacperek ma bujną czuprynę ;) Mały uwodziciel ;)
Już prawie dorosły jest ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #842828 przez nike84
Dziekujemy bardzo :) mam nadzieje ze nie będzie problemów z ząbkowaniem. Srenka uzywałąś jakiś żeli na dziąsła dla Pawełka? Bo muszę sie w coś zaopatrzyć ;) A jutro jadę na zakupy wiec jeszcze jakieś gryzaki dokupię :)
A co do włosków to od urodzenia ma takie gęste (w moim przypadku sprawdził sie przesąd że jak się ma zgagę w ciąży to dziecko sie urodzi z gestymi włosami :silly: )

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842931 przez srenka_918
Nike ja też miałam straszną zgagę w ciąży i były włosy, owszem ale może 4 ;) Do tej pory jest lekko łysawy, ma taki drobniuteńki jaśniutki meszek i z daleka jak łysolek wygląda ;)

Co do żeli, to ja nie używałam, kilka razy spróbowałam camilii w kropelkach, ale nie zauważyłam poprawy... Najlepiej mu się robiło jak gryzł pieluszkę złożoną kilka razy i ten materiał mu dziąsła pocierał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #843024 przez nuśka09
nike u nas pomaga calgel, jeszcze bobodent jest dobry, znajoma używała ale Maksio nie może bo tam jest rumianek. I jeszcze sprawdza się gryzaczko-smoczek ;)
też miałam straszną zgagę w ciąży :P ale się nie sprawdził przesąd :P teraz dopiero Maksiowi gęstnieją włoski :P

Podałam dziś Maksowi marchewkę :D bo rano D. jadł banana a Maks się tak biedny rwał do niego i w końcu złapał w rączkę i do buzi chciał pchać :P więc uznaliśmy że nie ma co czekać :)
Dostał 4 łyżeczki,wcinał jak szalony ani grama nie wypluł , śliniaczek nawet czyściutki był :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #843172 przez KarolciaZumba
wróciłam !!! :D

I powiem Wam,że właśnie tego brakowało chyba Mai bo w Polsce była przekochana :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Nike widziałam,że Kacperkowi ząbek idzie, zazdroszczę Ci!
Nuśka podajesz już dziennie tą marchewkę Maksiowi?
Srenka jak się w ogóle czujesz?

Nike co do zajmowania się dzieckiem non stop skądś to znam bo mój Łukasz w Stanach więc ja muszę sobie radzić sama i też czasem dostaje do głowy !!

Tak apropo witam wszystkie nowe dziewczyny :)
MaJA TEŻ wcześniej więcej gaworzyła teraz jakaś taka cicha ale za to strasznie interesują ją zabawki :laugh:

Dziewczyny Wasze chłopaki superaszcze, może któryś się skusi na Majeczkę :D
Srenka wrzuciłabyś zdjęcie Pawełka, jestem ciekawa jak już wygląda :)
A to my na rodzinnej imprezie :
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl