BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 4 tygodni temu #863648 przez nike84
Witaj Tija :)

Karolcia nie tylko u Ciebie dramat. Kacper nie chce mi jeść!!!!!!!!!! Dziś poszedł spać bez kolacji. Wczoraj znowu zwymiotował, ale przyjrzałam mu się z ukrycia, i dziad mały tak strasznie głęboko rączki pcha do buzi, a potem wymiotuje :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Kurcze opadam już z sił :( :( :( Byłam u lekarza i to prawdopodobnie przez ząbki, bo nie ma żadnych innych niepokojących objawów...
Kurcze jak byłam w ciąży to nie mogłam sie doczekać kiedy się Kacper urodzi, żeby przestać sie martwić. Ale ciąża to przy tym teraz pikuś. Nie ma dnia zebym sie o coś nie martwiła: a to wymiotuje, a to nie chce jeść, a to nie chce spać, a to nie może robić kupy, a za chwilę robi za dużo kupy :huh: :huh: :huh: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863683 przez Inna607
Dobry wieczór :)

nike84 a widzisz ja też mam zmartwienia w ciąży choć usg wychodzi prawidłowo wszystko jest dobrze a ja sie martwie chyba na zapas a Ty piszesz ze po urodzeniu jeszcze więcej zmartwień to ja chyba osiwieje :) Może moja kryszynka da troche mniej zmartwien :) Aby Kacperek wrocil szybko do zdrowka :)

Hej Tija :) Brzuszek super. Mój choć robi sie większy okrogly nie chce jeszcze byc heh i dalej wygladam jak najedzony grubasek :)

No co do tych mam to macie racje ja mam podwojny problem z mamami bo nie dosc ze ich nie znam to glupio zagadac to nawet nie znam za dobrze języka to nawet bym się nie dogadala.
"Uroki" mieszkania za granicą :(
Fajnie że przynajmiej Wy jesteście zawsze można cos poradzic popytac :)
Dobrej nocy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu - 10 lata 4 tygodni temu #863718 przez nike84
U mnie z kolei większość koleżanek albo jeszcze nie dzieciata, albo z dużo starszymi dzieciaczkami :( Także nawet nie było z kim pogadać, doradzić się. No i zapisałam sie tu na forum, poznałam fantastyczne dziewczyny i wczoraj spotkałam sie na spacerze z trzema z nich, bo też mieszkają w Krakowie :cheer:

A co do zmartwień to u mnie chyba będzie jak na tym rysunku ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863850 przez KarolciaZumba
Inna a gdzie mieszkasz? Ja w Irlandii więc wiem jak się czujesz ale poczekaj jak będzie miała dzidziusia to i koleżanki się znajdą :)

Nike u nas to samo Majcia nic nie chce jeść już nie wiem cio jej dawać :( w nocy znów budzi się z płaczem , kolejny kryzys matczyny :( :( :( :(

Po kalafiorze były rewolucje brzuszkowe :( a ja tu o mięsie marze żeby jej wprowadzić :dry:

Zawsze marzyłam żeby moje dziecko było uśmiechniete i zadowolone a ja staje na uszach a ona wiecznie płacze :( Ja już nie mam siły jej nosić nic a nic nie mogę zrobić w domu na dodatek ci goście u mnie więc dramat dramat dramat :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863851 przez Tija
Kiedyś myślałam ze ciąże sobie zaplanuje i będzie wtedy kiedy będę chciała ale to jeszcze było sporo przed staraniami, fakt faktem udało się ale jak człowiek zaczał czytać ze przynajmniej 3 miesiące a średnia starań to 6 mies. a po roku jak nic nie wyjdzie to badania to się zaczełam martwic i stwierdziłam ze jak już zajdę w ciąże to będę nie będę się martwić. Guzik !!!
Najpierw stwierdziłam do końca pierwszego trymestru i poźniej nie będzie powodów żeby się czymkolwiek martwić jak przyszedł 2 trymestr stwierdziłam że jestem głupia i nic się nie zmieni:) od kiedy człowiek chce mieć maleństwo patrzy na wszystko uważa przez całą ciąże i napewno zmartwienia nie znikną jak sie mały urodzi bo już zawsze będzie trzeba było sie nim zajmować kochać i martwić ale to tyle radości z drugiej strony :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863963 przez Queen89
Cześć wszystkim!

Mam na imię Sylwia i jestem jak się po suwaczku okazało w 24 tygodniu ciąży :) Do tej pory myślałam że to 23 tydzień i w takim przeświadczeniu utrzymywała mnie moja ginekolog a tu niespodzianka! W lipcu zostanę szczęśliwą mamusią mojej pierwszej córci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #864048 przez patka89
No kobiet w ciąży, to bardzo dużo widuje ogólnie na ulicy
taki mały baby boom :) ale to chyba dobrze,bo kiedyś na geografii nauczycielka straszyła nas,że nasz kraj się starzeje,że zostają tylko starsi ludzie :D
To teraz przybędzie troszkę maluszków :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #864085 przez KarolciaZumba
Cześć Sylwia :)dziewczyny dacie radę wszystko przychodzi samo :) po części wam zazdroszczę , tego uczucia jak pierwszy raz zobaczycie swoje maleństwa :) Jak dla mnie to była najwspanialsza chwila w życiu !!! Jak się złoszczę na Majkę to zawsze przypominam sobie poród i tą chwilę jak zobaczyłam Majcię i mojego Łukasza który płakał ze szczęścia na jej widok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #864209 przez Inna607
KarolciaZumba ooo widzisz ja też Irlandia Północna :) Powiem Ci że ja juz sie doczekać nie moge mojego maleństwa :)

patka89 a najwięcej kobiet w ciąży widuje sie wtedy gdy człowiek chce miec dziecko a mimo starań sie nie udaje ...


Cześć Sylwia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #864219 przez Queen89
Inna607 cześć :)

Coś w tym jest, że jak chce się mieć maleństwo to wtedy wszędzie się panie z brzuchami pojawiają. Jak już się zdecydowaliśmy starać o dziecko to wszędzie widziałam wielkie brzuchy i normalnie stada bocianów :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #864420 przez stempelixx
Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam:-) Mam nadzieję, że zagoszczę tutaj na dłużej:-)

Salon fryzjerski Wrocław - Bogactwo robi pięknym brzydkiego, niememu daje język, kulawemu parę nóg, ślepemu zaś dwoje oczu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #864439 przez srenka_918
Witam nowe Mamusie ;)
Dziewczyny z pierwszą ciążą się cykałam cackałam ;) Bałam się o każdy niepokojący objaw, bo 2 razy zakaszlałam, czy aby kaszel nie wywoła przedwczesnego porodu??? I tak o każdy pierdół ;) Może tez dlatego że wcześniej przeżyłam poronienie... Teraz jeśli pojawiłoby się plamienie lub ból to oczywiście byłabym zestrachana na maxa, ale na resztę nie zwracam uwagi bo czasu nie mam ;) Wymioty zauważyłam i poczułam bo się nie da ;) Ale jak nie ma tego czasu na rozmyślanie i użalanie się nad sobą to się jeszcze piękniej przeżywa ten czas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864673 przez patka89
To moja pierwsza ciąża,ale Ja nie miałam żadnych objawów,oprócz braku okresu :)
wydaje mi się,że przechodzę ją świetnie :) Zobaczymy jaki będzie poród ale to juz coraz bliżej :) tylko miesiąc :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865071 przez KarolciaZumba
ja też tak miałam a jak Maja dostała czkawkę to chciałam jechać na pogotowie bo myślałam że to coś strasznego :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866470 przez srenka_918
Hej kochane, jak tam u Was?

Moje dziecko ma gorączkę od wczoraj straszną i dopiero od kilku godzin zaczęła reagować na syropki... Właśnie robi sobie 4 drzemkę dziś... Widocznie sen mu potrzebny... gorączka potrafi wymęczyć dorosłego, a teraz dziecko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl