BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 1 miesiąc temu #861955 przez nike84
Dlatego go cały czas obserwuję. Jak nie chce jeść to mu nie daję, kupiłam miękką łyżeczkę i acidolac baby. Dziś na szczeście wszystko w porządku, wiec mam nadzieję ze to jednorazowy wybryk, po którym będę żyć pewnie z 10 lat mniej, tyle się strachu najadłam :( A jak sie powtórzy to ide z nim do lekarza, tak dla pewności.

Srenka to też masz można powiedzieć nieciekawie, ze cały czas sama. Ja już się przyzwyczaiłam, że wszystko przy Kacprze robię sama, a tata jest tylko od zabawiania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862001 przez KarolciaZumba
Inna witaj no i gratulacje :) Ja też długo długo nic a jak mnie wybiło chyba właśnie gdzieś koło 26 tyg to jak sobie pomyślę o tym dużym brzuchu to masakra :P

Pati ja to tak bardzo chciałam chłopczyka że jak się dowiedziałam że to będzie dziewczynka to się popłakałam :D

Nike też ci zazdroszczę ale tylko po cześci bo nie dałabym rady przy rozrabiarze Mai :P

widzę że nie tylko ja się borykam z problemami :P w piątek byłyśmy na szczepieniu w sobotę i niedziele wieczorem miała gorączkę ale dzisiaj cały dzień jedziemy an syropie przeciwbólowym bo non stop gorączka , jest rozpalona i ma zimne rączki i temperatura nawet 39 stopni !!!! No i też ma słaby apetyt. Wczoraj dałam jej trochę kalafiora i kaszy jaglanej na obiad i rewolucja z kupą dzisiaj :( Masakra jeśli chodzi o rozszerzanie tej diety :(
Nike nie zazdroszczę ci tej sytuacji chyba bym dostała zawału serca !!! Może Kacperkowi idzie 3 ząb bo to z Kacperkiem nigdy nic nie wiadomo bo idzie jak burza :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862099 przez patka89
Karolcia: Też bardzo chciałam chłopca,no ale dziewczynkę tez będę kochała
Jak patrze na te ciuszki to jakoś tak milej:)
chodź czasami dopada mnie nawet nie wiem jak to nazwać strach? Sama nie wiem
i chciałabym wrócić do czasów szkoły, sama w pewnej części być jeszcze dzieckiem.
Jestem jedynaczką trochę przeraża Mnie fakt bycia mamusią :(
chodź się cieszę kocham mojego faceta i cieszę się,że będziemy mieli dziecko :)
Ale czasami sama nie umiem tego ogarnać:(
Może jak mała już będzie takie głupie myśli mi przez głowę przełazić nie będą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862260 przez srenka_918
Patka, to normalne, że boisz się zmian. Hormony w Tobie buszują, do tego Twoje życie zmieni się całkowicie, stanie wręcz na głowie ;) Ja nie straszę ;) Ale z tym trzeba się pogodzić, że obowiązków przybędzie... Ale mam nadzieję że będziesz mogła się wyspać, bo to najważniejsze ;)

A myśli po urodzeniu przejdą ;) Bo nie będziesz miała czasu myśleć ;) ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862426 przez patka89
srenka_918 No z tym z snem to będzie problem, Ja to śpioch jakich mało zresztą mój chłopak też ,chodź On to musi wstawać na 6 do pracy jakoś daje rady a Ja gnije w łóżku do południa :D
To się zmieni na bank,będę musiała sobie z tym jakoś poradzić ;p
Co do myślenia po porodzie, to w to wierzę Ci w 100% ,że nie będę miała na to czasu :):)
Ale dam rady bo jak nie Ja to kto ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863051 przez srenka_918
Nie takich spiochow jak Ty macierzynstwo odmienilo :-). Nie przejmuj sie :-). Widzialam ze zagladalas do moich kolezanek czerwcowek :-) mozesz jeszcze zajrzec do przyszlych pazdziernikowek, ostatnio pisalysmy o porodach, moze Cie zainteresuja :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863221 przez Tija
Hej dzisiaj świeżo co się zalogowałam i dopiero staram sie łapać o co chodzi w forum i jak sie tu odnaleźć zawsze czytałam ale nie uczestniczyłam w forum. Szukam u siebie na profilu jak zrobic taki piekny suwaczek ile zostalo do konca ciązy jaki jest pod wpisem kazdej z was i hm...nie mam pojecia pomóżcie jak się tu odnaleźć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863240 przez patka89
srenka : Pewnie,że odwiedzę oj Mnie to interesuje wszystko co związane z ciąża porodem i w ogóle,no i lubię tutaj pisać przynajmniej są tu kobiety takie jak Ja tzn przyszłe mamusie lub mamusie.Moje koleżanki w większości nie mają dzieci to nie mam kogo tak o się poradzić a tutaj przynajmniej mogę coś poczytać i w ogóle :):)


Tija : u Góry masz taką opcje suwaczek wchodzisz w nią, robisz sobie swój piękny suwaczek tam będziesz miała opisane wszystko w kolejności dajesz dalej i wychodzą Ci kody,kopiujwsz ten kody wchodzisz w Twój profil ustawienia profilu i wklejasz link od tego suwaczka w miejsce gdzie masz napisane miejsce na Twój podpis i dajesz dalej lub zapisz wtedy już będziesz miała swój piękny suwaczek :)
Może któraś z dziewczyn lepiej Ci to wyjaśni Ja to tak w skrócie opisałam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863370 przez srenka_918
Dla mnie wstawianie suwaczków to też nie łatwa sprawa, choć już kilka razy zmieniałam, wygląda to zawsze tak, że robię to metoda prób i błędów ;) Ale z tego co pamiętam, to na forum z tematami organizacyjnymi jest to dokładnie opisane przez administratowa krok po kroku, za pierwszym razem po kolei czytałam i robiłam i się udało od razu a teraz to ani nie mogę znaleźc gdzie to było ani za pierwszym razem mi nie wychodzi ;) A jak korzystasz z tableta to nie ustawisz go tak lekko ;) Przynajmniej ja miałam problem, bo nie chciało mi wklejać w odpowiednie miejsca, bo za blisko obok siebie są okienka ;)

patka no właśnie ja też dołączyłam do forum po to aby się wszystkiego dowiedzieć w ciąży co i jak, czy inne mają takie same objawy i w ogóle a się okazało, że w ciąży to nie aż takie ważne, ale jak już się ma skarbka przy sobie, to wtedy co chwila masa pytań i wtedy super jest znać dużo mamuś ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863483 przez Tija
Dziękuję za radę co do suwaczka myśle że się udało chociaż zaraz się okaże :) A ci do forum widzę że wszystkie albo większość trafia z tego samego powodu...brak ciężarnych albo mamuś w swoim otoczeniu. Ja chętnie bym się podzieliła ze swoimi koleżankami jak kopie co się u mnie dzieje co mi jest i w jakim etapie przygotowań jestem ale wiem że bym je zanudziła...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu - 10 lata 4 tygodni temu #863484 przez Tija
i jednak suwaczek nie wyszedl hehe:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863582 przez srenka_918
Tija masz super suwaczek ;) Bociany są najlepsze ;)

no właśnie z tymi ciężarnymi w otoczeniu to jest tak, że jak jestem na zakupach to widzę pełno kobiet z brzuszkiem albo wózkiem ale żadnej nie znam ;) ;) ;)

A czasem to nawet lepiej jest pisać z kimś kogo się nie zna, bo to bardziej obiektywne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863595 przez Tija
Dzięki srenka włąsnie się męczyłam męczyłam i wyszło z tym suwaczkiem:) Ja też wszędzie widze ciężarne i świeżo upieczone mamusie ale czytałam że to tak instynkt się załącza :) czasami to az by się chciało zagadać ale hm...tak mi glupio może predzej na placu zabaw albo z wózkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu - 10 lata 4 tygodni temu #863606 przez srenka_918
Tija jaki avatar ;) Brzuszek fajny ;) Taki okrąglutki ;) Jak mój ;) Ale mojego być nie powinno jeszcze... Ech....

Z tym instynktem to może coś być na rzeczy, bo wcześniej nie widziałam żadnej kobiety w ciąży, chyba że ktoś kogoś znałam, to się rzucało w oczy, ale od czasu jak sama zaczęłam chodzić z brzuszkiem to jak radarem namierzam wszystkie inne mamusie ;) I fajt że głupio zagadać ;) Lepiej wygadać się na forum ;) A jak już będziesz z maleństwem na spacerki chodzić, to wtedy może kogoś poznasz, moja koleżanka z forum z czerwcówek ostatnio poznała kilka dalszych sąsiadek co mają dzieci w podobnym wieku i sobie kawkują i razem na spacerki chodzą, a poznały się właśnie pod blokami, bo kilka dni pod rząd wyszły o tej samej porze na spacer i jak już się kilka razy widzi daną osobę, to można zagadać ;) Wtedy nie jest tak głupio ;)

Ja z resztą też bym miała 2 koleżanki co mają dzieci w podobnym wieku, ale to jak się przeprowadzę... A to się dłuży niemiłosiernie......... :angry: :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863610 przez KarolciaZumba
cześć Tija miło że do Nas zajrzałaś :)

Dziewczyny cieszcie się ciszą, śpijcie jedzcie do woli !!!! :) :) :) jak można to trzeba korzystać co do instynktu macierzyńskiego wszystko przyjdzie jak się dziecko urodzi :)

U mnie dramat od piatku po szczepieniu 3 dni gorączki ,a dzisiaj cały dzień na rękach !!!!!!!!!!!!!! chyba przechodzimy kolejny skok rozwojowy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl