BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 9 miesiąc temu #719339 przez KarolciaZumba
nike a masz już tą pościel w domu?
Rozkładałaś ją może?
Prezentuje się dobrze ?


aa i czy zamierzasz dokupić taki sam dodatkowy komplet czy będziesz coś dobierać podobnego ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719394 przez nike84
KarolciaZumba napisał:

nike a masz już tą pościel w domu?
Rozkładałaś ją może?
Prezentuje się dobrze ?


aa i czy zamierzasz dokupić taki sam dodatkowy komplet czy będziesz coś dobierać podobnego ? :)


Tak już mam w domu i prezentuje się na prawdę ślicznie i wydaje się porządne. Poszewki i prześcieradło już wyprałam i nic się z tym nie stało więc drugi komplet pościeli pewnie tez tam zamówię. Jutro może uda mi się fotki zrobić to mogę wrzucić, tylko że ja łóżeczko mam jeszcze nie złożone bo dziś dopiero remont skończyliśmy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719421 przez KarolciaZumba
oo to jak będziesz miała wszystko zrobione to zapodasz foteczką ?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719426 przez nike84
Nie ma problemu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719428 przez KarolciaZumba
Widze że poczyniłaś postępy z wyprawka bo ja od tygodnia zamawiam meble i zabrać się nie mogę :laugh:

załapałam takiego lenie że ho ho a jak wszyscy mi mówią: korzystaj z wolności póki możesz to tym bardziej mi się nie chce :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719430 przez nike84
No ja nie chciałam zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę, bo wolę być przygotowana. A poza tym finansowo chciałam to jakoś rozłożyć. Tak że łóżeczko i przewijak już mam, kosmetyki i pampersy też, wiec teraz na sierpień został mi wózek i jeszcze klika pierdół ;) A faktycznie siły mnie już trochę opuszczają, więc lepiej teraz niż później się męczyć :)

A gdzie będziesz miała łóżeczko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719431 przez KarolciaZumba
nasz mieszkanie to szalone 45 m2 , sypialnia i salon z aneksem kuchennym, łóżeczko mamy zamiar postawić w salonie bo wiesz chcemy trochę prywatności i uczyć małą że nie śpi z Nami, co z tego wyjdzie to się okaże, znając Nasze szczęście wyląduje w sypialni i będzie trzeba robić przeprowadzkę. Ale chcę powiesić literki z jej imieniem nad łożeczkiem więc nie chce co 5 minut go przenosić a 2 łożeczka to juz chyba lekka przesada :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719440 przez nike84
No właśnie ja też nie chce uczyć małego spania z nami w sypialni, bo niestety mam przykłady że potem dziecko ma 3-4 lata i dalej śpi z rodzicami w pokoju bo w swoim nie chce. Więc my planujemy dać łóżeczko w jego pokoiku, który jest zaraz obok naszej sypialni i do tego nianię elektroniczną jeszcze na noc. Wiadomo okaże się jak to wyjdzie. Jak się nie uda to pewnie też przeniosę go do nas. Ale spotkałam się z opiniami że jestem wyrodną matką, że chce żeby dziecko było samo w pokoju i tak się zastanawiam czy to faktycznie ze mną jest coś nie tak ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719442 przez KarolciaZumba
a to ja tez już coś takiego słyszałam ale mam to gdzieś, zazdroszczę Ci,że mały będzie miał swój pokój, my planujemy zamieszkać w domu ale dopiero na wiosnę więc zimę będę musiała się przemęczyć.

Z tego co rozmawiam z mamusiami, które już mają swoje pociechy mówią,że lepiej mieć przy sobie maluszka ze względów bezpieczeństwa. Ja wszystko rozumiem ale przecież ja też kiedyś muszę się położyć spać, raczej nie dam rady czuwać cały dzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719445 przez nike84
Mnie koleżanka doradziła, żebym robiła tak jak czuję a życie pokaże co z tego wyjdzie. Ona też chciała, zeby synek spał u siebie ale ponieważ od początku dużo chorował, dla swojej wygody przeniosła go do sypialni. Ja jednak spróbuje zrobić po swojemu, zwłaszcza że mały jak nie bedzie spał bedzie cały czas ze mną, a sam bedzie tylko na czas spania. A tak jak mówisz my też musimy kiedyś odpocząć a nie czuwać przy łożeczku 24/dobę. Cieszę się, że nie tylko ja mam takie podejście bo już się martwiłam że coś ze mną jest nie tak :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719460 przez nuśka09
Dzień dobry ;)
witam nową Mamusię ;)

nike pościel cudna :)

a co do spania maluszka- ja niestety nie mam dużego komfortu bo mamy jednopokojowe mieszkanie i choćbym chciała żeby Mały nie spał z nami w jednym pomieszczeniu no to niestety się nie da;/ ale będzie miał swoje łóżeczko i nie mam zamiaru udostępniać mu naszego łóżka :p

Znam przypadki gdzie dziecko miało swój osobny pokoik i spanie kończyło się tak że dziecko z mamą spało w łóżku a biedny tata u dziecka w pokoju. i to nie tylko na początku bo w jednym przypadku dziewczynka do 7 roku życia spała z mamą. jak dla mnie do nie dopuszczalne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719493 przez KarolciaZumba
Ja daleko nie muszę szukać takich przykładów.
Moja siostra od samego początku śpi z Zuzią, swoją już 5 letnią córką.
Koszmar jakiś, ja nie wiem jak ona może się wysypiać no i gdzie jakakolwiek prywatność !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719504 przez nike84
Ja nie wyobrażam sobie spać z dzieckiem -ani takim malutkim ani potem już większym. Wiem jaka to męczarnia dla rodziców jak dziecko jest uwieszone na mamie non stop.
Poza tym, bardzo kocham mojego synka i wiem że będzie dla mnie bardzo ważny, ale nie chcę spychać męża na dalszy plan. Dlatego będę robić wszystko co się da żeby uczyć dziecko samodzielności a nie uwiązywać go przy sobie - bo potem widzę jak dziecko tylko "mama mama" a kobita palcem do tyłka nie może sobie trafić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719567 przez nuśka09
kochane mi się wydaję że okres ciąży całkowicie nam wystarczy na oddanie się w całości dziecku :) Kocham bardzo moje maleństwo ale tak jak pisze nike nie można przecież męża spychać na dalszy plan :) no przecież gdyby nie oni to nie byłoby tego maleństwa :))

jedna z tych znajomych które opisałam wcześniej jest w trakcie rozwodu- no bo w ogóle z mężem nie sypiali razem, przestali mieć do siebie "pociąg" i prysło- facet ją zdradził. ;/ i szczerze Wam powiem że nie dziwię mu się wcale, bo ile można...ehh

Dlatego lepiej dzieciątko niech sobie śpi u siebie a rodzice u siebie :P
Mam nadzieję że gdzieś za rok wyprowadzimy się na 2 pokoje bo cały życie na jednym nie mam zamiaru z dzieciątkiem być :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719680 przez trufla
Witam :)
Na początku córka spała z nami w sypialni około 4 miesiące ( oczywiście w swoim łóżeczku ) a potym czasie córka przeszła do swojego pokoju.
I teraz śpi cały czas w swoim pokoju :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl