BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 9 miesiąc temu #714407 przez KarolciaZumba
ajć dzisiaj obudziłam się z uśmiechem na twarzy, śniło mi się ,że Maja już była z Nami, sen był tak realistyczny ,że cały czas chodzę i śmieję się sama do siebie :D

Takie noce to ja lubię :laugh:

a srenka jakich pampersów i chusteczek używasz?
Bo mam z tym życiowy dylemat :/
Czy lepiej wszystko kupować z jednej firmy ,czy można mieszać> :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #714483 przez srenka_918
Ja na pierwsze dni miałam pampersy firmy pampers i chusteczki również jakieś tam delikatne, bo bałam się o skórkę... Teraz używam tego co popadnie a właściwie tego co dostałam od rodziny ;) Ale tylko dlatego że mojego maluszka nic nie uczula ani nie podrażnia, na początku warto mieć to samo chyba, mniejsze ryzyko uczuleń, tak słyszałam, ale nie wiem czy to prawda... chusteczki są dobre na pierwsze dni takie bardziej nawilżane niż te bardziej suche to nie trzeba tak mocno i długo pocierać, bo smółkę ciężej wyczyścić.

Chciałam dodać uśmiech Pawełka ale nagrywałam filmik jakie minki strzelał i nie umiem z niego zdjęć zrobić ;)

A teraz uśmiechy :) Zamiast odbeknąć to się śmiał ;) a na koniec groźna minka, "tak wyglądam jak mi ktoś chce cycuszki zabrać :) "
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714518 przez KarolciaZumba
Ooo jaki on już duży :))))

W sumie za niedługo będzie miał już miesiąc, nic tylko go podziwiać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715548 przez srenka_918
Na swoją miesięcznicę Pawełek ma chrzest, cała najbliższa rodzina jest zaproszona ;) Ja nie wiem jak to ogarnę ;) dobrze że mama się uparła że pomoże, to chyba nie będzie tak źle, tylko z kaską jest mały problem... Zasiłek macierzyński mi wstrzymali bo coś się nie zgadza a liczyłam że z tego wyprawię imprezkę... No ale od czego są debetówki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715762 przez KarolciaZumba
No wiadomo, że muszą robić problemy! Ja ciągle czekam na wypłatę trzech L4 z ZUS-u i ciągle cisza, i weź się tu nie denerwuj w ciąży!! :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716087 przez srenka_918
A po ciąży przez nich pokarmu może zabraknąć bo dalej trzeba się z nimi użerać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716101 przez nuśka09
srenka świetne minki strzela Twój Synuś ;)
Karolciaja pierdziele jak oni mogą Ci 3 miesiące nie płacić!! masakra jakaś i za co przepraszam masz żyć?! :ohmy: :ohmy: a dzwoniłaś lub pisałaś do nich?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716207 przez nike84
No właśnie karolcia jak to tak może być, żeby ci tyle zalegali? Może tam zadzwoń i sie dowiedz co się dzieje, bo oni nie są tacy szybcy do wypłacania kasy, ale jakbyś ty im coś zalegała zaraz by cię ścigali :angry: Ja na razie nie mam z nimi żadnych problemów i lepiej niech tak pozostanie.

Jak w ogóle dziewczyny znosicie te upały? Srenka a jak mały reaguje na tą pogodę? W ogóle po jakim czasie zaczęłaś z nim wychodzić na spacery?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716230 przez nuśka09
ja upały znoszę fatalnie ;/ osłabiona chodzę, piję i piję i pod prysznic co jakiś czas żeby się ochłodzić. Dziś na szczęście trochę chłodniej. No ale jutro znowu gorąc ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716247 przez srenka_918
Ja rodziłam w straszliwych upałach, to w tych pierwszych dobach Pawełkowi podobał się ten gorąc bo nie płakał a nawet chwilami jak dłużej pospał miał zimne nogi. Jak wróciliśmy do domu to pogoda się popsuła i przez tydzień padało... Dopiero potem jak się rozpogodziło wyszliśmy na spacer czyli jakoś w 2 tyg życia ale gdyby pogoda była ładna cały czas to poszlibyśmy od razu na drugi dzień.

Teraz mój maluszek dość dobrze znosi upały, dostał najzimniejszy pokój w domu, na spacerkach leży prawie nago w wózku, źle znosi jazdę samochodem, tak to ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716508 przez KarolciaZumba
Taa wiecie jak to z Zusem, ich nie obchodzi,że nie masz na składkę musi być i tyle. Na dodatek przebywam w Irlandii więc wszystko załatwia moja księgowa bo ja nie mam zamiaru latać w tak zaawansowanej ciąży :/

Co do upałów to aż Wam współczuje dziewczynki, bo ja tutaj mam ciepło a rano budzę się cała zlana potem a woda z cytryną idzie u mnie masowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716721 przez srenka_918
u mnie dziś tak pięknie pada ;) jest ciepło ale powietrze takie lekkie :) nawet skusiliśmy się na deszczowy spacer :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717702 przez KarolciaZumba
właśnie wkroczyłam w etap że najlepiej czuję się w koszulkach mojego faceta :laugh:
Mam wrażenie że mój brzuch jest już tak ogromny,że aż się nie chce z domu wychodzić!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717723 przez nike84
haha karolcia nie może być aż tak źle ;) ile masz teraz w pasie? Na mnie teraz też wszystko robi sie przyciasne, ostatnio ubrałam sukienkę odcinaną pod biustem i stwierdziłam że wyglądam w niej jak wielka beza :silly: no ale cóż, już tak niewiele zostało że trzeba dać radę :) A powiem wam że jak czytam wypowiedzi niektórych dziewczyn, które niedawno urodziły to zaczynam się bać :huh: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717933 przez nuśka09
No niestety prawda jest taka że nam się ciało zmienia zewnątrz i wewnątrz ;) ale nie się co załamywać tylko czekać na szczęśliwe rozwiązanie a potem brać się ostro za siebie :) przynajmniej ja mam taki plan :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl