BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 8 miesiąc temu #727423 przez nike84
Trzeba dziewczyny korzystać teraz ile sie da, bo później to różnie bywa. Naczytałam i nasłuchałam sie tyle różnych opowieści że głowa mała , a nie wiemy jakie będą nasze maluszki :) Co do wagi i ogólnych mych rozmiarów, to już przestałam się tym przejmować - po porodzie jak tylko odzyskam siły to się wezmę za siebie :) Jedyne co mi się teraz marzy to założyć buty i nie dostawać przy tym zadyszki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727502 przez KarolciaZumba
Mnie też już jest wszystko jedno w końcu pierwsza zasłużona ciąża :D
Ja czuję że mnie buty cisną i zastanawiam się czy to stopa mi się poszerzyła czy tak mi spuchły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727582 przez Balumi_com_pl
Witam serdecznie, mam na imię Ewa :) dopiero staram się o dziecko, ale postanowiłam wiernie śledzić wpisy Was - doświadczonych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #727594 przez nike84
Karolcia mi moje platfusy spuchły dlatego też mnie lekko buty cisną ;) ale czytałam kiedyś, że ogólnie po ciąży mogą pozostać troszkę większe stopy.

Witaj Ewa :) Zapraszamy. Jak długo staracie się o dzidziusia?

Ja właśnie zjadłam danio truskawkowe i mój mały wiercipięta tak szaleje, jakby chciał mi z brzucha wyskoczyć :silly:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727653 przez srenka_918
Nike, jak ślicznie wyglądasz ;) No i tapeta śliczna ;)

Ewa witaj ;) Nie śledź Nas ;) udzielaj się także ;)

Moje stopy jako jedyna część ciała nie spuchły, no chyba że kostki zalicza się do stóp ;) u mnie to już nogi ;) ha ha ;) no więc żadne buty mi nie cisły i teraz też są dobre, ale mojej mamie rzeczywiście stopy powiększyły się w ciąży i już tak zostały, to od ciężaru jaki przyrósł stopa się poszerza aby w naturalny sposób ułatwić utrzymanie równowagi (chyba) no i to poszerzenie już zostanie a opuchlizna zejdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727897 przez KarolciaZumba
Nike extra wyglądasz !! :)

Witamy Cię Ewo, fajnie, że do Nas dołączyłaś :)

Co do tych stóp to oby to była opuchlizna , nie chcę po ciaży zmieniać wszystkich par butów :D

Nike a pokoik dla Małego masz już gotowy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727929 przez nike84
Karolcia na mnie też czeka cała szafka moich ukochanych szpilek, i mam nadzieję że po porodzie wcisnę w nie stopy, bo też nie widzi mi sie wymiana wszystkich butów :huh: Dlatego ja liczę na to że to tylko opuchlizna :S

Co do pokoiku to już już prawie jest gotowy :) Tzn dziś mi dywan z czyszczenia przywożą, w piątek jak mąż przyjedzie skręcamy mebelki :cheer: A teraz piorę już baldachim. Tak więc w weekend mam nadzieję, że pokój będzie całkiem gotowy to wrzucę jakąś fotkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727983 przez KarolciaZumba
Nike no to zapowiada Ci się fajny weekend :)

Ja muszę jeszcze tydzień czekać na meble :/ a już też chciałabym sobie wszystko zrobić bo sił coraz mniej :(

Nogi strasznie mi wysiadają ostatnio ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727994 przez KarolciaZumba
Srenka a teraz pytanie do Ciebie za 100 punktów :laugh:

zaczęłam układać sobie dietę dla mamusi karmiącej piersią.
Wiem,że każde dziecko reaguje inaczej ale opisz mi jak to było u Ciebie co jadłaś i piłaś? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #728027 przez srenka_918
Przez pierwszy miesiąc z obiadków to mogłam jeść gotowane mięso kurczaka (na inne reagował kolkami) do tego gotowane ziemniaki, buraki lub marchew, zupy z tych warzyw lub makarony i ryż, śniadania i kolacje to kanapki z serem białym, dżemem truskawkowym lub malinowym oraz wędlinka drobiowa nie wędzona. Z deserków to budyń z kompotem truskawkowym, kosteczki z galaretki (byle nie o smaku cytrusów) i drożdżówkę domowej roboty. Po 2 tyg życia wprowadziłam surowe jabłko i surową marchew, banan i od czasu do czasu ryba lub kurczak duszony.
Po pierwszym miesiącu mogę nawet na schabowego się skusić bo mały ma już "twardszy" żołądeczek, ale wcześniej to był koszmar, co się na coś skusiłam to cała noc płaczu...
Teraz to żyję prawie samymi słodyczmi na które już przestał reagować płaczem bo jeszcze kilka dni temu 3 czekolady z orzechami mu zaszkodziły ;) uwielbiamy lody śmietankowe ;) ogólnie moja dieta już nie przypomina diety karmiącej ;) tylko że unikam warzyw wzdymających i owoców cytrusowych, mocno smażonych potraw lub grilowanych

A dietę sobie możesz układać ;) i tak nie będziesz miała czasu na gotowanie i zjesz byle szybko ;) przynajmniej mój jak był mniejszy nie dawał mi czasu na gotowanie ;) gotowałam po nocach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728189 przez KarolciaZumba
ehh a ja tu takie plany żywieniowe układałam :dry:

Ja to chyba się już zaczynam stresować tym wszystkim....

Dziś trochę pobiegałam po sklepach i tak mnie teraz "piczka" boli,że chodzę jak 100-letnia babulka :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728236 przez srenka_918
główka napiera... Pamiętam ten ból ;) dasz radę, dużo Ci już nie zostało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728296 przez nike84
A ja właśnie czuję ucisk cały czas na zebrach i żołądku, a w "piczce"(jak to Karolcia napisała :silly: ) czuję bardziej takie łaskotanie i jakby mnie ktoś dźgał po pęcherzu :huh: Dobrze, że w piątek mam wizytę to zobaczymy co tam wyprawia ten mój mały agent...lub agentka, bo ostatnio pan doktor siusiaka nie mógł znaleźć :unsure:
Karolcia ja już nie mogę się doczekać weekendu B) Ty musisz czekac na mebelki a ja musze z kolei czekać na wózek :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728456 przez nuśka09
Hej dziewczyny:)

Planowałam dziś wyprać wózek ale pada więc nic z tego...
Ostatnio mam powera do sprzątania :) ponoć to taki syndrom "wicia gniazdka" w piątek mój D. ma wolne więc pomoże mi przy trudniejszych porządkach :D

Kurcze ja stopy mam strasznie opuchnięte, zwłaszcza jak jest gorąco... Mam nadzieję że po ciąży to minie i nie powiększy mi się stopa bo za dużo butów do wymiany :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728489 przez KarolciaZumba
Jezuuuuuu cosz to była za noc !!!!!!!!!!!!!!
Myślałam,że oszaleje z ta moją "piczką", już myślałam,że zaraz mi coś stamtąd wyleci, ból niesamowity!!!

I do tego doszedł ból z kręgosłupa, który promieniował na całe nogi!!

Moje bóle ostatnio są straszne a gdzie tam przeżyć poród :(

Na szczęście jutro po 3 miesiącach zobaczę Naszą Maję na USG ( mam nadzieję,że to dziewczynka), więc tylko ta myśl trzyma mnie przy jakimkolwiek optymizmie :dry:

Nike a na jaki wózek się w końcu zdecydowałaś?
Nuśka jak Ci zazdroszcze, że masz już prawie wszystko gotowe, coraz bardziej zaczynam żałować,że nie robiłam tych wszystkich rzeczy wcześniej :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl