BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 9 miesiąc temu #718001 przez srenka_918
Ja tam się też chciałam brać ostro za siebie... Tyle z tego wyszło że co schudłam to moje :) Zostały mi 4 kg i tak już od 2 tyg waga ani drgnie... Może dlatego że nie stosuję żadnej specjalnej diety jem to co nie szkodzi synkowi... Ale mój brzuch... Jeszcze się nie wciągnął i chyba nie ma zamiaru...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718011 przez nike84
Ale srenka minął dopiero miesiąc więc masz jeszcze czas ale i tak jestem pod wrażeniem, że tylko 4 kg ci zostało. A ile przytyłaś w ciąży? 18kg? Dobrze kojarzę? Moim zdaniem i tam jest baaardzo dobrze. Ja bym chciała żeby mi tylko tyle zostało, bo wiem że jak już później zacznę ćwiczyć (a uwielbiam ćwiczyć - fitness, spinning :cheer: ) to zgubię te pare kilo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718122 przez KarolciaZumba
Nike w pasie mam dalej 102 cm. ale czuję się jak kluska serio i sama się dziwię bo przytyłam tylko jakieś 11 kg.

Mam wrażenie,że wszystkie babki w ciąży tak fajnie szczupło wyglądają a ja wyglądam jak beka, ehhh chyba znów mi hormony buzują :S

Też mam zamiar jak najszybciej wrócić do ćwiczeń , najlepiej już po 3 tyg ale się okaże co z tego wyjdzie.

Wczoraj koleżanka, która jest w 30 tc dowiedziała się ,że jednak będzie miała chłopczyka a nie dziewczynkę, no to ja się przeraziłam bo ja mam USG dopiero w 36 tc i jak się okaże,że to chłopczyk :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

A ja cała szafa różowych ciuszków :laugh:

I mam dylemat czy kupować resztę rzeczy czy się wstrzymać :unsure:

Myślicie,że jak miałam robione USG prenatalne w 21 tc i lekarz powiedział,że dziewczynka to że tak zostanie?

Kurczę, przyzwyczaiłam się już do Mai....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718136 przez nike84
karolcia myślę ze to bardziej hormony szaleją, bo ja też jestem na plusie 11kg i mam 103cm w pasie, a nie czuję się aż tak strasznie. Widzę po ubraniach, że rosnę,ale i tak myślę że nie jest najgorzej. A najwyżej po porodzie weźmiemy się ostro za siebie i będzie dobrze. Widzisz po srence - nie ćwiczy, nie ma konkretnej diety a już tylko 4kg jej zostały :)
A co do płci to wydaje mi się, że do samego końca nie można być pewnym. Bo znam osobiście kilka przypadków "niespodzianek" przy porodzie. Dlatego pokoik i łóżeczko mamy neutralne, a ciuszki dostaliśmy sporo dla chłopca a nowe kupowaliśmy bardziej neutralne na wszelki wypadek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718242 przez nuśka09
srenkaa ćwiczysz i używasz pas poporodowy?
moja mama po 3 cesarce ( starym sposobem czyli od pępka w dół) zaczęła po 4tyg. ćwiczyć a pas stosowała zaraz po porodzie i po 2 miesiącach wyglądała lepiej niż przed ciążą i nawet śladu odstającego brzuszka nie było. Mam więc zamiar pójść jej śladem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718282 przez KarolciaZumba
No właśnie zaczęłam się rozglądać za tymi pasami i zgłupiałam, moja mama to znów się bandażami związywała i po 3 ciążach wygląda naprawdę świetnie , wszyscy jej zazdroszczą figury chodź już pani prze 60-tką , obym poszła w jej ślady :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718571 przez nuśka09
Karolciatego Ci życzę :)
moja jest po 5 cc ma ponad 40 lat i też nie wygląda :) mam nadzieję że mam jej geny :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718745 przez KarolciaZumba
Macie już wybraną pościel jeśli tak to zapodajcie jakimiś linkami bo ja już zwariowalam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718989 przez nuśka09
Karolcia ja pościel dostałam :P
dziś zrobiłam zakupy :D kupiłam wszystko dla siebie do porodu, Małemu kosmetyki, ceratki do łóżeczka. Zostało mi tylko kilka drobiazgów i trzeba to zacząć układać a co do szpitala spakować i niech sobie stoi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719130 przez KarolciaZumba
To ja dalej nice non stop odkladam na potem, jak sobie pomysl to ogarnia mnie Strach ze to juz za niedlugo :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719182 przez kaSia195
hej jestem kasia, jestem w 14 tyg ciąży cieszę się że można gdzieś podzielić się ze swoimi odczuciami, ja czuje się dobrze :) ale w 11 tyg lekarz powiedział ze widzi zgrubienie na szyji maleństwa strasznie się tym przejęłam ale nie pojechałam na badania genetyczne te prenentalne bo i tak bym urodziła, już kochamy to dziecko... i teraz byłam u lekarza i dziecko dobrze się rozwija i nie ma zadnej narośli ale lekarz powiedział ze być może jak dzidziuś będzie większe to znowu coś będzie widać... ale jestem pełna nadzieji ze będzie dobrze.... trochę się rozpisałam na ten pierwszy raz może ktoś może coś mi doradzić pozdrawiam gorąco wszystkie przyszłe mamusie ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719223 przez KarolciaZumba
Witamy Cię Kasiu :)

Super ,że do nas dołączyłaś :) Gratulacje ciąży i obyś dobrze czuła sie już do końca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719317 przez nike84
Witaj Kasiu :) Oby reszta ciąży minęła Ci bezproblemowo i szczęśliwie :)

Karolcia ja mam taką pościel allegro.pl/arus-16-el-lozeczko-szuflada-...iel-i3361186691.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719319 przez kaSia195
Hej bardzo się cieszę że mogłam dołączyć do waszego grona..... mam nadzieje ze dzidziuś będzie zdrowy to najważniejsze... pozdrowionka dla wszystkich kochanych ciężarówek ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719322 przez kaSia195
a pościel śliczna ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl