BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823732 przez KarolciaZumba
HURA UDAŁO SIĘ !!!!!!!!!!!! MAJCIA PIJE Z BUTELKI !! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Dzięki Nike za polecenie LOVI , siostra przywiozła mi ta butelke ze smoczkiem u łyżeczką, po pierwszym razie Maja załapała :D

Jestem taka szczęśliwa,że mam ochote zatanczyc taniec szczęścia :D

A tak pozatym to Majka skończyła dziś 4 miesiąc, jejciu jak ten czas leci !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823895 przez srenka_918
Karolcia gratuluję ;) Teraz już pójdzie Wam z górki ;)

Piękny avatar ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824057 przez nike84
Czesć Aga :) Jak znosisz ciążę?

Karolcia piękny awatarek :cheer:
My dajemy słoiczki bo ja nie mam dostępu do sprawdzonych warzywek. A ze u nas wszystko pryskane to boję sie takiemu maluszkowi dać. Zwłaszcza że my mieliśmy juz przejścia z jego brzuszkiem. Słoiczki na razie bardzo lubi, więc dopiero na wiosnę zastanowię się co dalej :)

No i cieszę się ze mogłam pomóc z butelką :blush:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824215 przez Agnieszka_H
Już jestem w 2 trymestrze i myślałam ze będzie kolorowo ale do dnia dzisiejszego męczą mnie strasznie wymioty:( więc czuje sie nie najlepiej.Z drugiej strony moze mnie mordowac do samego rozwiązania byle tylko maleństwo było zdrowe :) więc narzekać nie mogę :blink:



Mama Aniołka~Józio 5.04.13
Mama Aniołka~12.08.13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824216 przez Agnieszka_H
Nike84 słodkie masz to maleństwo:)



Mama Aniołka~Józio 5.04.13
Mama Aniołka~12.08.13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824270 przez nike84
Aga bardzo dziękuje :kiss: No jest kochany szkrab, chociaż czasem da mi popalić. Ale wystarczy, że się do mnie uśmiechnie i zapominam o wszystkim ;)
Mnie wymioty też długo męczyły :( A jak się skończyły to zaczęła się zgaga, która mordowała mnie już do dnia porodu :dry: Ale mimo wszystko dobrze wspominam okres ciąży :)
Znasz juz płeć? Masz wybrane imiona?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824859 przez Agnieszka_H
Jeszcze nie wiemy ale już sie nie mogę doczekać.Dla nas nie ma to znaczenia tylko chciałabym wiedzieć jak sie mam zwracać :) Mam nadzieje ze przy kolejnej wizycie (29.01) będzie wiadomo.
Jak chłopczyk to Antoś a jak dziewczynka to Antosia:)

P.S jak ja bym chciała zeby moje maleństwo już mogło sie do mnie uśmiechnąć, ale Ci zazdroszczę:)



Mama Aniołka~Józio 5.04.13
Mama Aniołka~12.08.13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825009 przez nike84
Doczekasz się Aga :) Chociaż nie ukrywam, że ja też się nie mogłam doczekać pierwszego uśmiechu. A teraz codziennie rano jak wchodzę do niego do pokoju, podchodzę do łóżeczka i mówie "Dzień dobry", a on się tak niesamowicie cieszy i czeka kiedy go wyciągnę :silly:
Ja też uważam, że nie ważne czy chłopiec czy dziewczynka, byle by zdrowe było :cheer:

Karolcia jak tam karmienie butelką? No i kupiłaś ten nawilżacz?

Srenka a u was jak z ząbkami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825221 przez srenka_918
Nike, mamy jednego i do tego krzywego, na ukos mu idzie... Trochę szkoda... Proste zęby ładna sprawa... Ja mam "idealne" ale ząbki mu się po tatusiu zrobiły... Śpi trochę lepiej w nocy... A w dzień to już w ogóle ;) muszę go pilnować bo mu się noc z dniem pomyliły ;)

No i mamy etap wprowadzania mięcha ;) Każdy dzień już mu daję gotowane mięsko, od rybki przez drób po wołowinkę ;) Wszystko mu ładnie smakuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #825244 przez KarolciaZumba
Agnieszka nim się obejrzysz a dzidziuś będzie już z Wami :) Zazdroszczę Ci tej chwili samego porodu, ja naprawę wspominam to bardzo miło, może dlatego,że urodziłam w 1,5 h :D

My dziś startujemy z marchewką :D Mam pietra...
Wczoraj zaliczyliśmy szczepienie ,Majka już 6,5 kg więc jest dobrze aczkolwiek daleko jej do Kacperka Nike :D

Butelka rewelacje, Majcia ciągnie ciągnie. Na nawilżacz czekam już zamówiłam, myślę,że w następnym tygodniu do mnie dotrze. Ciągle nie zdecydowałam się jeszcze na krzesełko do karmienia. Widziałam, nie wiem czy mam sens wydawać kupe kachy czy taki zwykły mi wystarczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825413 przez nike84
Karolcia trzymam kciuki za dzisiejszą marchewkę. Będzie dobrze bo marchewka jest słodka wiec nie powinno być problemu :) Ciężko na początku jest z łyżeczką, ale u nas po dwóch tyg Kacperek tak wsuwa z łyżeczki ze aż mu się uszy trzęsą :silly: Dziś mu zapodałam dynie z ziemniaczkami, jak zwykle pół słoiczka, i domagał się więcej :P

Ja uważam że krzesełko rewelacyjna sprawa, bo jak próbowałam go w foteliku karmić to cały fotelik był w marchewce. A krzesełko jest stabilne. Moje ma regulowaną wysokość siedziska i odchylanie oparcia, tak zeby całkiem jeszcze nie siedział. No i moje się składa takze opieram go o ścianę i mi nie przeszkadza.

Srenka nie przejmuj się na szczęście to mleczaki. Najważniejsze żeby stałe miał proste :) No i fajnie że mu mięsko smakuje. A rybkę to ponoć powinno się dwa razy w tyg podawać bo jest zdrowa. Ja pewnie juz za miesiąć zacznę mu podawać dania z mięsem :) Kurcze wygodne te słoiczki i coraz mniej mi się chce później mu gotować :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825436 przez srenka_918
A dla mnie to przyjemność gotować małemu, szczególnie jak potem zajada bo mu smakuje, to dla mnie taki doping ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826126 przez KarolciaZumba
No to marchewka zasmakowała Mai :) :) :) :) . Teraz zastanawiam się nad ziemniaczkiem, myslicie,że to dobry pomysł?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826148 przez KarolciaZumba
No to Majce tak zasmakowała marchewka ,że dziś 4 miałyśmy pobudkę bo poszła kupa marchewkowa:/

Powiedzcie mi bo mam zamiar teraz przez tydzień karmić ją tą marchewką i patrzeć czy coś się dzieję, jak wszystko będzie ok to tak jak już pisałam zastanawiam się nad ziemniaczkiem. Myślicie,że tygodniowe odstępy między nowymi smakami wystarczą czy za krótko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826196 przez nike84
Karolcia a o której dałaś jej ta marchewkę? Bo ja daję koło 12 w południe, także marchewkową lub dyniową kupę robi mi na wieczór przed spaniem :)
Ja jeden smak podawałam 3 dni max, bo to dla dziecka monotonne i moze później nie chciec jeść. I po 3 dniach kolejny smak i kolejny. A teaz już daje dwuskładnikowe :) No i wczoraj pierwsze jabłuszko. Ale się głupol krzywił. A jak spróbowałam to pyszne słodziutkie było :cheer:
U mnie Kacper jak widzi łyżeczkę to od razu buzie otwiera :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl