BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 3 miesiąc temu #826244 przez srenka_918
Nike ja robiłam tak jak Ty czyli 3 dni max jeden smak i nie robiłam przerw, ale niby przez 3-4dni robi się przerwy z samego mleczka, bo czasem alergia później wychodzi a czasem po to żeby mieć pewność że to wyszło po nowym smaku a nie tym co już dziecko jadło, ale jak Wam już pisałam ja się nie obawiałam żadnej alergii pokarmowej ;)

Wczoraj miałam spotkanie z kuzynką co jej dziecko ma teraz 4 lata i prawie nic nie je, jej dzienna "dieta" to śniadanie bułka maślana z Danonkiem, IIśniadanie jabłko słodkie koniecznie, obiad 7-8makaroników świderków, podwieczorek banan i kolacja bułka maślana na sucho, nie chce pić nic oprócz wody, nic innego nie zje niż w tym jadłospisie... To jest chude i blade że kości przez skórę można oglądać anemię już nawet ma, jej mama jeździ z nią po dietetykach żeby nauczyć się jej wprowadzać nowe smaki i nie chce nic zjeść... To jak się z nią zagadałam to się okazało że jak mała uczyła się jeść ta jej kupowała słoiczki ale tylko przez pierwsze 2 miesiące dawała wszystko a potem kupowała tylko 3 smaki, które mała najbardziej lubiła i tak ją do roku karmiła, potem sama zaczęła gotować, ale też gotowała tylko to co mała chciała jeść czyli makaron... I ma za swoje.... Dziewczynki szkoda bo ją anorektyczką nazywają....
To tak na przestrogę, bo ja po tej rozmowie bardzo wzięłam sobie do serca to żeby nie przyzwyczajać do tylko kilku smaków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826417 przez nike84
I właśnie dlatego ja daję Kacprowi wszystko. Nawet jak mu coś nie bardzo smakuje to za kilka dni znowu próbuję. Bo nie chcę później mieć niejadka. Mój Kacper na szczęście jak na razie je wszystko i mam nadzieję, ze tak zostanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826446 przez srenka_918
Pawełek też wszystko zajada ;) No może oprócz tuńczyka ;) Dostał słoiczek z tuńczykiem to w żaden sposób nie dało mu się tego przemycić ;) Ale mam nadzieję że jeszcze kiedyś się przekona ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826647 przez KarolciaZumba
a powiedzcie mi dziewczyny Maja dziś cały dzień ma biegunke tzn ma taką bardzo rzadką kupkę , nie pręży się ale co chwilę taka woda jej idzie , mam się martwić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826706 przez nike84
A jak często ma te kupki? Duże ilości? Sama woda, że wszystko sie wchłania w pampersa? czy zostaje coś na pieluszce?
U Kacpra kupy się bardzo poprawiły po jedzonku, wiec nie wiem po czym u Mai tak moze się dziać :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826770 przez KarolciaZumba
Ta woda jest pomarańczowa i zostaje na pieluszkach. Wczoraj było ich z 7 !! :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826808 przez nike84
Pomarańczowa to pewnie przez marchewkę. Ale czemu tak dużo :unsure: I taka wodnista? A dzisiaj jak już lepiej? Może jej żołądeczek tak zareagował na nowe jedzenie i musi się przyzwyczaić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826875 przez KarolciaZumba
też mi się tak wydaje, ale mogę dalej jej tą marchewkę podawać czy się wstrzymać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827111 przez nike84
Ja bym dała, ale mniej i obserwowała co sie będzie działo. Jak jej nie przejdzie to na kilka dni bym się wstrzymała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827181 przez srenka_918
Dużo dzieci zaczyna ząbkowanie od biegunki, ale Pawełek akurat nie miał biegunki, robił twarde kuleczki, jak zwykle tylko że mniejsze ilości, ale za to np co 3 godz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827320 przez KarolciaZumba
a może to są ząbki.... Dziś dużo Maja spała nie wiem czy to nie jakiś kolejny skok rozwojowy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827642 przez KarolciaZumba
Ratujcie mnie znów bo jestem ciemna!! Powinnam podawać Mai gluten 2-3 g dziennie. tzn ile to jest? Po różnie wszędzie pisze :/ Rozumiem,że to ma być kaszka więc teraz pytanie od jakiej zacząć i jak wy ją podawałyście.
Boże jakie to wszystko skomplikowane !!! :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827671 przez Rajo007
Witam wszystkie mamusie ! Dziś zrobiłam test - są dwie kreseczki! :)

Rajo007

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827692 przez srenka_918
Rajo007 wielkie gratulacje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827812 przez nike84
Rajo gratulacje :) i witaj

Karolcia ja jeszcze nie wprowadzałam glutenu. Wiem że robi się to miedzy 4 a 6 miesiacem. W lutym idę z małym na szczepienie więc sie powinie dowiem jak to jest bo tez jestem w tym temacie zielona :huh: Ja w ogóle nie wiec co podawac, w jakich ilościach, i do czego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl