BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #827848 przez nike84
Karolcia jeszcze pytanie z innej beczki: pisałaś cos ze skaczesz na skakance. Jak często i jak długo powinnam skakać? Bo zamierzam dołożyć jeszcze skakankę do ćwiczeń, bo na razie efekty nie są zadowalające :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828142 przez KarolciaZumba
Witaj Rajo007 :) No i gratulacje :)

Nike ja robie takie ćwiczenia na skakance plus oczywiście cos dodaje do tego jakieś abs i coś na pupe





Ty chyba jeździsz na rowerku, prawda? zamiast 60 min. pedałowania przerzuciłabym się na interwały skoro Twoje efekty są marne. Staraj się jeść co 3 h, używaj dużo cynamonu( naturalny spalacz tłuszczu) , zielonej herbaty pij dużo, nic smażonego na oleju , mogę ci podesłać parę świetnych fit przepisów :) No i mierz się , najszybciej będziesz widziała efekty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828257 przez nike84
Piję tylko zieloną i czerwoną :) Jem co 3h. Oleju juz nie używam. Cynamonu nie zdzierżę :silly: U mnie chyba problemem jest moja dieta. Bo niby sie pilnuję ale ciągle mi coś ja zakłóca. Dziś babcia dała mi drożdżówkę z serem :dry: Jak nie chciałam wsiąść mówiąc że się odchudzam, prawie się na mnie obraziła, więc chcąc nie chcąc musiałam zjeść pół tej drożdżówki, a drugie pół udało mi się dać psu tak ze babcia nie zauważyła. Ale takie sytuacje są ciągle. Poza tym ja uwielbiam chleb i makarony :angry: I ciężko mi z nich zrezygnować... Jak masz jakiś fajne fit przepisy to dawaj :cheer: Bardzo chętnie :)
Co do interwałów juz własnie o tym myslałam, ale nie wiem jak sie za to zabrać :unsure: Pamietam ze jak chodziłam na spinning przed ciążą to uwielbiałam interwały :cheer: Muszę coś pokombinować bo zaraz popadne w depresje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828637 przez KarolciaZumba
Nike jak będziesz wiedzieć coś więcej o tej ekspozycji na gluten to daj mi znać.
Srenka a Ty jak to wprowadzałaś? I w ogóle jak z Twoim okresem po porodzie bo ja wciąż nie mam ... :dry: aczkolwiek coraz częściej mam bóle w krzyżu jak przy porodzie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828749 przez srenka_918
Ja gluten wprowadzałam tak, że rano dawałam mu 50 ml kaszki mannej z nestle a do obiadku dodawałam pół łyżeczki gotowanej kaszy gryczanej, jęczmiennej, jaką akurat miałam i po miesiącu takiego karmienia kupki się uregulowały i nawet po obiedzie który składa się tylko z kaszy i troszku brokuła z rybką nic się nie dzieje, na gluten mój synuś reagował rzadszymi kupkami ale nie była to biegunka...

Okres mam od 3 miesięcy, a chciałabym zaznaczyć że ile mleczka mam tyle małemu dam do tej pory... Mam mniej więcej co 29dni a przed ciążą miałam co 25... Ale to mi się wydaje jest okres-pic na wodę, bo kochaliśmy się bez opamiętania nawet w okresie płodnym i nic się nie działo, okres przyszedł.... A może Ty już w ciąży jesteś? ;) ha ha żart oczywiście ;) Pawełek miał pełne 4 miesiące jak pierwszy okres dostałam więc Ciebie też niedługo złapie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828780 przez digitoxin
cześć :)
Jestem Dominika i własnie weszliśmy w 30 tydzień :) aktualnie przybrało mi się 10 kilo, maluch dobrze rośnie i mocno kopie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828903 przez KarolciaZumba
Witaj digitoxin :) No to naprawdę mało przybrałaś :) a już wiadomo czy chłopiec czy dziewczynka?

Srenka a tą kaszkę to podawałaś jak Pawełek miał ile miesięcy?
Już właśnie sprawdzałam czy nie jestem w ciąży ale nie jestem więc ciągle czekam na ten okres !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828945 przez srenka_918
Ja zaczynałam z glutenem jak mały jeszcze nie miał 4 miesięcy, ale to z braku pokarmu kombinowałam ;)

Digitoxin witaj ;) to właściwie przybrało Ci się tylko to co waży dzidzia, wody i łożysko ;) fajnie masz ;) nie będziesz musiała się odchudzać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829053 przez nike84
digitoxin witaj :) No to teraz już z górki masz :) Piekna waga. Jak to srenka juz zauważyła, nie będziesz musiała sie odchudzać po ciąży :silly:

Karolcia jak cos sie dowiem o tym glutenie to dam ci znać, bo ja nadal nie mam zielonego pojecia jak to robić zeby było dobrze :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829541 przez digitoxin
Dziękuję :) Ważne, że mały dobrze się rozwija - Filip będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #829577 przez srenka_918
Kolejny chłopczyk w szeregach ;)
Ostatnio dużo rodziców daje chłopczykom na imię Filip ;) Chyba było na 1 miejscu w rankingach najczęściej wybieranych imion chłopięcych, a w dziewczęcych o ile się nie mylę była Lena i Maja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829814 przez KarolciaZumba
Maja najfajniejsze imię na świecie :D
Filip bardzo ładne imię.

Dziewczyny powiedzcie mi w szczególności Nike, czy Ty jak dajesz Kacperkowi np. marchewkę to traktujesz to jako posiłek? Gotujesz mu już jakieś zupki czy tylko słoiczki?

a jeśli Mai bardzo coś smakuje mogę jej dać więcej w sensie np. pół słoiczka? Po na razie jemy dziennie po 3-4 łyżeczki i nie wiem czy mogę zwiększyć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829828 przez nike84
Kacper też ponoć oklepane imię, a mnie się podoba najbardziej na świecie :cheer: Choć nie powiem bo Filipek tez mi się podoba :blink:

Karolcia ja na razie słoiczki daję i czekam z gotowaniem do wiosny, bo tak jak mówiłam nie zaleca się takim maluchom dawanie warzywek i owoców z pierwszego lepszego warzywniaka, bo mają w sobie tyle chemii (przez pryskanie ich), że organizm dziecka może sobie z tym nie poradzić. Myślę że spokojnie możesz dać jej już pół słoiczka. Po 3-4 łyżeczki daje sie tylko na początku, zeby zobaczyc jak dziecko zareaguje na nowe jedzonko.
No i mnie lekarka powiedziała, że słoiczek moze zastąpić mleczny posiłek dopiero jak będzie juz z mięskiem - czyli jak będzie zjadał całą porcję około 190g z miesem lub rybą, to odjac jedno karmienie mleczne. Dlatego ja mu nadal daje 5 x mleko, a pomiedzy tym koło południa warzywka, a popołudniu trochę owoców :)
My juz zaliczylismy marchewkę, groszek, brokuła, kalafior, dynię i szpinak, oraz jabłko, banan i dzis brzoskwinię. I jak na razie wszystko zjada ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #829875 przez patrycja563
Witam :)
Jestem Patrycja i zaczynam 29tydz ;) dzidzia spać po nocach nie daje - tak szaleje:) ale najważniejsze że zdrowa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829919 przez nuśka09
hej dziewczyny!
Dawno mnie tu nie było!
U nas właśnie skończył się kolejny skok rozwojowy, był masakryczny, cieszę się że już po nim :P po za tym nadal Maksa karmię piersią, od przyszłego miesiąca mam zamiar wprowadzić gluten,będę zagęszczać swoje mleko kaszą manną,a potem zacznę marchewkę i resztę :)
Przez okres zimowy będę podawać słoiczki( podobnie jak Nike już kompletuję :P) bo jakoś nie ma zaufania do warzyw i owoców z placu w tym okresie,a niestety żadnego rolnika w rodzinie nie ma :P
Widzę że zaczynacie powrót do formy :) ja w wolnych chwilach na siłownię chodzę, dietę i tak trzymam ze względu na karmienie :)
Karolcia jeśli o @ chodzi ja pierwszą dostałam 2 tygodnie temu, a Maksio ma 17 tygodni teraz ;) I powiem Ci że jeżeli to będzie tak wyglądało to będę bardzo szczęśliwa bo w ogóle nic mnie nie bolało :)
Nike my się w końcu musimy zgadać na ten spacerek :P tylko teraz przez te śniegi jazda z wózkiem to dla mnie masakra :P
a o to mój mały śmieszek :

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl