BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 3 miesiąc temu #829922 przez nuśka09
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829939 przez nike84
Patrycja witaj :) No pewnie najważniejsze żeby był zdrowy dzidziuś. A znasz już płeć? Masz imiona wybrane?

Kurcze nie tak dawno to my jeszcze byłysmy z brzuchami i nie mogłysmy się doczekać naszych maleństw. A teraz moje maleństwo wazy już ponad 7kg i w końcu zasnęło w łóżeczku :silly:

No witaj z powrotem Nuśka :) no jak w końcu sniegi stopnieja trzeba będzie sie wybrać na jakis spacerek :) Cudnego masz tego Maksia! :cheer: I jaki śmieszek :kiss:

No to ja sie moim cudem tez pochwalę (Karolcia juz na fb widziała :silly: ale co tam )
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829994 przez KarolciaZumba
Nuska wielki cie nie było :P Twój Maksio to już kawał chłopa :)
Nike Twój Kacperek będzie rwał laski, ma piękne oczęta nic tylko się na niego patrzeć :) :kiss:
No to jak i wy się chwalicie to i ja się pochwalę :) a co !
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829996 przez KarolciaZumba
a tak pozatym to polecam wam tą książkę jeśli chcecie same przyrządzać posiłki swoim dzieciom :)

www.galaktyka.com.pl/product,,593,2.html#

dostałam ją od siostry w prezencie i jest rewelacyjna, extra przepisy od 6 miesiąca rozpisane na tydzień !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830034 przez patrycja563
Milena będzie;) już nie mogę się doczekać jak ją wkońcu przytule ;]
Choć boję się porodu... bo mam dość sporą wadę wzroku(-7,5), ale myślę że jakoś to będzie:]
Właśnie ja z takim pytaniem czy jest tu ktoś kto miał podobny problem jak ja? Jakie było wasze rozwiązanie? Bo ja jak na razie to nie wiem co mnie czeka i zaczynam się powoli denerwować..






Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830067 przez nike84
O jest i dziewczynka :)
Ja miałam cc w zwiazku z tym że mały do końca siedział pupą do wyjścia. Także ja ciąże i poród wspominam bardzo dobrze :)

Też będe musiała sobie taką książkę kupić, bo ja w ogóle nie mam pojęcia jak się zabrać do gotowania dla młodego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830084 przez nuśka09
Nike Kacperek cudny! jak aniołek wygląda :)
KarolciaMaja śliczna dziewczynka :)
Patrycja witaj :) gratuluję Milenki :) ja tak jak nike miałam cc , bo Maks również pupą się odwrócił, więc nie pomogę. Ale nie ma co się bać, na pewno wszystko będzie dobrze:) Z tego co wiem to z taką wadą wzroku kwalifikują do cięcia


Jej jakie duże te dzieciaki już :) Jak u Was z leżeniem na brzuszku? przewraca się któryś bobas już na plecki? Maks chętni leży na brzuszku, kilka razy udało mu się obrócić na plecy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830097 przez KarolciaZumba
Milena z tego co się orientuje to pewnie będziesz miał cesarkę.
Dziewczyny jak u was ze snem maluszków? Dużo spią w ciągu dnia? U nas w nocy ostatnio dramat !! w ciągu dnia jak nie wyjdziemy na spacer to 3 drzemki po max 40 minut.
Srenka a jak z Pawełkiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830221 przez nuśka09
Karolcia Maksio w nocy budzi się raz potem już nad ranem ok 5-6. Potem jeszcze zasypia śpi do 7-9. A później to już różnie, jednego dnia ma ok 4 drzemek po 20-40 minut, jednego ma jedną drzemkę 1-3 godz. i kilka 20 minutowych.
Dziś w nocy to rekord padł :) usnął ok 19.30 i obudził się dopiero o 4.45! :ohmy: :)
W szoku byłam, kilka razy sama się budziłam i kukałam czy wszystko w porządku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830248 przez srenka_918
Jak Wasze maleństwa zaczną ząbkować to się skończy to spanie ;)

Ja już nie pamiętam kiedy ostatni raz się wyspałam... Mały w dzień śpi 2x30 min i raz 2 godz, a w nocy to budzi się co chwilę, raz gorączka, raz poprzytulać muszę, raz chce gryźć wszystko co popadnie...

A mój klusek właśnie przekroczył 10kg ;)

Nike no to my dużo więcej od Was nie jemy, bo tylko dodać rybki i mięsko a z warzywek i owocków nie mam pomysłu na nic innego ;)

Pawełek jak dostawał obiadki na początku i zjadał do pół słoiczka to musiał zapić mlekiem żeby poczuł że to posiłek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830273 przez nike84
Ja o spaniu nie będę się może wypowiadać, bo mój mały daje mi ostatnio popalić :/ W dzień śpi w sumie max 3h, a w nocy ostatnio budzi się o 3-4 i chce się bawić :ohmy: Juz nie mam siły i nerwy mnie trochę ponoszą :angry: Dziś poszliśmy na spacer i teraz śpi wiec może to przez to ze całymi dniami siedzimy w domu :unsure: Mam nadzieję ze mu to przejdzie, bo długo tak nie pociągnę.

Ja ćwiczę z Kacprem przewracanie sie na brzuszek, ale leń z niego niesamowity :dry: Z brzucha na plecki bezproblemowo, ale odwrotnie to juz nie.

srenak u nas tez na razie po pół słoiczka i po godzinie mleko, bo inaczej się bardzo głośno domaga :blink:

Kurcze dziewczyny Kacper ostatnio zaczął mi często ulewać :( Nie duże ilości ale często, i nawt po 2-3h potrafi woda jeszcze ulać. Jak go położe na brzuszku to zawsze sobie lekko rzygnie. Nie wiem czy mam się tym martwić, bo ogólnie ma dobry humor i przybiera na wadze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830320 przez srenka_918
A jak długo już tak ulewa? Pawełek ulewał jak wypadały te śmieszne skoki rozwojowe.

No to ja się pochwalę jak wyglądają nasze noce. Jak nie ząbkował to kładałam do o 20 godz spać i spał do 4 bez przerwy, dostał cycka i nynał do 8 rano...
Teraz staram się go kłaść jak najpóźniej najlepiej razem ze mną, żebym i ja mogła choć trochę pospać, bo pierwszy sen ma w miarę mocny i śpi 3 godz, potem co pół godz pobudka, a to smoczek, a to ponosić, a to przykryć bo zimno, a to odkryć bo spocony a to zapodać coś na gorączkę bo rozpalony, a to podać wodę... Koło 4 chce mleczka i wtedy śpi do 5.30 potem budzi się z tatusiem bo ten do pracy się szykuje, zasypia ze mną w łóżku tylko dlatego że się do mnie przytula i na mnie nogi wywala i może mnie szczypać... I śpi do 7 max... często jest tak że od 1/2 ja siedzę przy łóżeczku i go głaszczę, bo mamrocze przez sen i po chwili majaczenia zaczyna wyć jak syrena a jak go głaszczę to się trochę uspokaja... no i często jest tak, że ja śpię 4 godz w nocy tylko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830333 przez nike84
Tak z drugi tydzień chyba tak ulewa :huh: Na początku myślałam, że to przez to ze wszystko wkłada do buzi i to baaardzo głęboko i coś sobie podrażnia i mu sie cofa. Ale potem zauważyłam, że ulewa nie tylko jak coś ma w buzi. Często tez mu się ulewa jak leży na plecach i dźwiga głowę do góry, bo próbuje się sam podnieść, żeby siedzieć :ohmy: I wtedy sie tak mocno napina, że aż czerwony sie robi i zawsze wtedy sobie rzygnie :dry:

srenka to też masz wesoło w nocy a ja sie złoszcze na Kacpra. To co to dopiero będzie przy ząbkowaniu :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830673 przez KarolciaZumba
My jesteśmy na etapie obracania się na boczki i z pleców na brzuszek , z brzuszka na plecy nie ogarnia :D

U nas w nocy też koszmar, nie wiem czy zęby nie idą bo budzi się co 1-1,5 h i to czasem nie chce cyca ale tylko się przytulić więc chodzę z rana jak zombi :dry:
W dzień też za długo nie pośpi chyba,że pójdziemy na spacer ale u nas ostatnio tak leje,że nie ma jak wyjść z domu :angry: Ja już się w porządny kubek termiczny zaopatrzyłam co by sobie popijać herbatkę na spacerkach :D

Ja już nie mogę się doczekać krzesełka do karmienia bo już mi się niewygodnie karmi Maję w ty bujaku ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830749 przez KarolciaZumba
Boże kolejna noc i dramat :dry: Powiedzcie mi bo Maja się ostatnio nauczyła ssać palucha. czytałam,że póki nie będzie miała zębów to mam się nie martwić ale ona dziś pół nocy cyckała tego palca aż się spać nie dało !! Próbowałam palca zastąpić smoczkiem ale ona go w ogóle nie chce. Po drugie nad ranem Maję zaczynają doskwierać bączki? Jak myślicie czym to może być spowodowane? Dalej trzymam dietę więc nie wiem co może być powodem... :unsure:

Nie wiem czym to taki okres czy tylko Majce sie poprzestawiało z tym spaniem, na dodatek jest już tak ciężka,że ciężko mi ją co godzinę wyciągać z łożeczka więc zabieram ją potem do nas do łóżka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl