BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

14 lata 2 miesiąc temu #5362 przez sloneczko
natmur11 napisał:

witam ja tez mam termin na maj dokładnie 18. Płci maleństwa nie znam stety albo niestety:) wyprawkę udało mi się kupić uniwersalna choć to nie takie proste jak większość rzeczy jest różowa albo niebieska:) pozdrawiam wszystkie mamusie majowe:)



Rowniez witamy ;)

No z ta wyprawka to wiesz... mam ten sam problem, ale czy to tez taki problem, jak cos to bedziemy mialy niespodzianke na cale zycie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5377 przez ilona
tak wczoraj wybrałam się do fryzjera poprawić trochę humorek i w drodze powrotnej wstąpiłam do 5-10-15 mają spore wyprzedaże zimowej kolekcji i mój synek znów został szcześliwym posiadaczem kilku pajacyków i innych drobiazgów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5385 przez sloneczko
ale z niego szczesciarz ;) ja sobie tez poprawilam humorek ale przed dwoma tygodniami(wizyta u fryzjera),
od czasu do czasu trzeba troszke zaszalec ;)

Ilona wybraliscie juz imie, skoro juz tak dlugo wiesz ze to synek bedzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5393 przez ilona
Wiktor :) a na drugie Jakub po tatusiu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5394 przez sloneczko
aa ;) ladne imiona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5692 przez ilona
co tam dziewczyny u Was słychać? Nic się nie odzywacie, jak przygotowania do przyjścia maluszka. Ja zaczynam się bać porodu. i to coraz bardziej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5694 przez gold_butterfly
U mnie przygotowania idą pomalutku :-) Zastanawiam się kiedy powinnam przeprać wszystkie ubranka - najchętniej zrobiłabym to już teraz :-D Porodu się nie boję - zlotu najlepszej ekipy doradczej bardzo :-/ Większość tragicznych rad (bo nie mowa tu o tych "logicznych") potrafię zbyć złośliwym uśmiechem,aczkolwiek pół dnia potem chodzę wściekła i zastanawiam się jakim cudem owe kobiety wychowały dzieci (1.W ciąży trzeba dużo dźwigać,aby dziecko było silniejsze 2. Od urodzenia dziecku trzeba podawać urozmaicone jedzenie,a nie tylko mleko 3. Dziecko należy karmić 3 razy dziennie, w nocy w ogóle itp.). Najbardziej obawiam się teściowej - ona ma najgorsze pomysły. No ale tak to już jest - każdy chce doradzić, pomóc jak najlepiej,a na ogół doprowadzają mnie o palpitacje serca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5708 przez ilona
no ja też bym się chętnie za pranko i prasowanko wzięła, ale chyba jeszcze wcześnie. rady tez dostaje zabójcze, a co do teściowej.... moja już oznajmiła że wzięła dwa tygodnie urlopu :) aż strach się bać co to będzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5716 przez natmur11
ja porodem sie jeszcze tak bardzo nie przejmuje chociaz coraz czesciej sni mi sie owa scena;) zakupy jeszcze trzeba zrobic bo zostaly do kupienia najpotrzebniejsze drobiazgi, co do tesciowej to u mnie narazie ucichlo z nagla potrzeba pomocy przy dziecku a co za tym idzie chcecia przyjazdu... oby dalo sie tego uniknac;]pozdrawiam mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5720 przez Mirella
Moja panienka też majowa, tyle że zeszłoroczna :) Ale fajnie się czyta o Waszym oczekiwaniu, przypominam sobie, jak ja to wszystko w zeszłym roku przeżywałam, jak czekałam, jak sobie wyobrażałam...
A tak naprawdę wszystko wyszło zuuuuupełnie inaczej :) O wiele mniej skomplikowanie, tak po cichutku Wam powiem......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5730 przez sloneczko
Witajcie mamuski,

ja jak na ta chwile jeszcze zbieram ubranka, i sprawdzam na liscie co mi jest jeszccze potrzebne ;) co do prania, prasowania trzeba troszke poczekac.

A co do tesciowe to mieszka pietro nizej od nas wiec moja czesto nas bedzie odwiedziac, ale jak do tej chwili nigdy mi nie przeszkadzalo, ale przy poradach jest to co innego, ale z czego sie strasznie ciesze na czas terminu porodu moja mama przyjedzie, miejmy nadzieje ze wtedy urodze bo szybko znowu urolopu niedostanie ;(

Mirella my za rok tez bedziemy wspominac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5733 przez gold_butterfly
Moja teściowa tez mieszka piętro niżej - ale ze względu na chorobę nie weszła do naszego mieszkania od... jakiegoś roku (kręgosłup na to nie pozwala). Więc raczej nie przejmuję się zbyt częstymi odwiedzinami :-) Gorzej jak się rozochoci i będzie chciała, abym z moim maleństwem schodziła na dół - panicznie boję się,że przez chorobę źle złapie bobaska lub upuści. W podeszłym wieku nic nigdy nie wiadomo. Jeżeli chodzi o wyprawkę,to zostały jeszcze kosmetyki i karuzela :-) Reszta zakupiona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5735 przez sloneczko
no ja sie nie dziwie Twojej objawy zwiazanez z upuszczeniem dziecka.

No u mnie jescze kilka ubranek, kosmetyki praktycznie mam, karuzele tez mam, ale co potrzebuje to wozek, kolyske a pozniej lozeczko,pieluszki potrzebuje tez materacyk na stolik do przewijania, no kilka jescze rzeczy. Kupimy jak skonczymy remont i jak meble przyjda wtedy bedzie wiecej miejsca na ustawianie i przygotowywanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5736 przez natmur11
widze ze tesciowe to w pewnym stopniu zmora wszystkich mlodych mamusiek;p a mam pytanko body jak kupwalysci to na ile cm? bo ja czesc ubranek kupilam na 56 ale moja mama mowi ze nie warto bo dzieci czesto rodza sie wieksze nawet i poleca mi 62 a wy jak sadzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5739 przez sloneczko
dokladnie tak jest, ja kupilam 2 na 50, 3 na 56, i reszte kupuje teraz tylko na 62, a kupuje to zewzgledu na to ze moj maz ma 2metry wzrostu jak sie urodzil wazyl 5kg i mierzyl 60cm, wiec z jak dziecko sie tez takie duze urodzi to polowa ubranek bedzie nie uzywana.

Nawet jak cos w rozmiarze 68 spotkam i mi sie podoba i jest neutralne( bo nie znam pleci dzidz jeszcze) to kupuje bez wachania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl