BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

14 lata 1 miesiąc temu #6103 przez aandzia_23
hej słoneczko :)
no faktycznie jesteśmy prawie sąsiadkami hehehe Powiedz mi jak sobie radzisz z rostępami na brzuszku bo ja jak narazie nie potrafię powstrzymac pojawiających się z dnia na dzień nowych hehe :)

gold_butterfy jeśli chodzi o odpowiedni stanik to najlepiej przed zakupem przymierzac jak najwiecej i wtedy ocenic ktory jest najlepiej odpowiedni poniewaz piersi cay czas zmieniaja swoj ksztalt wiec nie sugeruj sie zbytnio obecnym rozmiarem :) teraz w wiekszosci sklepach jest mozliwosc przymiarki wiec ja Ci polecam to rozwiazanie :)

ANDZIA:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6105 przez sloneczko
Wiesz co ja rozstepow na brzuchu jak na ta chwile nie mam, ale na piersiach mi sie pojawily i sa naprawde duze, ale caly czas kremuje choc kremuje od poczatku ciazy i pomimo tego sie pojawily. Ale jedyna rada nawilzaj caly czas, one z czasem zblednieja wiec nie bedzie tak bardzo widziac, ale jednak zostana ;(


Poznalas juz plec swojej dzidzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6126 przez aandzia_23
tak :) poznałam płec w 20tyg zaraz przed wyjazdem do Polski na święta :) jak już wspominałam będzie to chłopiec :) A czy Ty również znasz już płec? Dzidzia się dużo wierci czy raczej jest spokojnym dzieckiem? I powiedz mi czy już wszystko przygotowane na przyjście dzidzi na świat?

ANDZIA:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6130 przez sloneczko
Nie ja niestety jeszcze nie znam pleci dzidiecka, od poczatku niechche nam pokazac, czasem zastanawiam sie czy chce wiedziec.... Teraz 4.03 mam usg wiec moze pokaze kim jest ;). No musze przyznac ze przygotowania na powitanie malusza trwaja, pokoik juz mamy lozeczko przewijak wozek trzeba napewno kupic, a oprocz tego jest jeszcze troche rzeczy na liscie.


Wybraliscie juz imie? i jak u Was z przygotowaniami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6132 przez sloneczko
Wracajac do ruchow, to moja dzidziusia daje rowno o sobie znaki ;) odczuwam to juz po zebrach, bo sie obrucila, ma glowke na dole ( wiem bo jak mialo czkawke to tylko tam i z tego wywnioskowalam), ale musze powiedziec ze w nocy budze sie gdy sie rusza to prawda, ale nie jest jakos strasznie, choc czasem zasnac nie moge...

a jak u Was dziewcznyny Wasze dzidzie buszuja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6140 przez aandzia_23
z moją dzidzią jest różnie ale też już czuje ból w okolicy pod żebrami :) (również sie ułożyło główką w dół) w nocy czasem się budzę ale to do łazienki hehe :)
Co do przygotowań to myślę że już wszystko mam teraz tylko pomalowac pokoik i ułożyc wszystko tak jak powinno byc a następnie tylko czekac.
Imię dla chłopca było mi ciężko wybrac ale ja narazie trzymam się wersji Marcel a mojemu mężowi podoba się jeszcze Fabian i Błażej więc jesteśmy na etapie takim że imiona są ale jeszcze nie 100% wybrane myślę że jak juz zobaczymy dziecko to będziemy wiedzieli jakie imię najlepiej do niego pasuje napewno na drugie damy mu po tatusiu :)

ANDZIA:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6144 przez sloneczko
no Marcel i Fabian mi sie podobaja ;)

my tez nie jestesmy zdecydowani co do imienia ale jezeli bedzie chlopczyk to Lukas (Lukasz)albo Oliver a dziewczynka to Juliane albo Emelie (Emilia) Chcemy raczej imie ktore latwo mozna wymowic i ktore mozna w Niemczech jak i w Polsce uzywac.

To prawda juz nawet ktos mi na forum pisal, ze najlepiej dwa imienia wybrac i jak sie dziecko urdzi to wtedy najszybciej sie wybierze to ktore do niego paszuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6145 przez sloneczko
Mamusie powiedzcie mi kazdej z nas zostalo juz niedlugo do porodu, oprocz porad w internecie zapisalyscie sie albo juz chodzicie do szkoly rodzenia?

Moja pierwsza lekcja rozpocznie sie 5.03 jestem ciekawa jak to wyglada, czy tak samo jak na niektorych filmach w internecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6148 przez sloneczko
Mama pytanie do Was dziewczyny, od piatku czasem, czuje uciesk na pochwe i na odbyt ale tylko podczas oddawania moczu i to tez nie zawsze, wczoraj na spacerze tez bylo bardzo krotko. Domyslam sie ze macica przygotowywuje sie do porodu ale czy Wy tez tak macie?

pytam dla uspokojenia.

Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6149 przez natmur11
ja odczuwalam taki ucisk a teraz dosyc czesto pojawia sie bol w pachwinach i pochwie ale moja polozna twierdzi ze to normalne ze to wplyw hormonow i przygotowan do porodu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6150 przez sloneczko
ok ;)

ja mam wizyte 4.03 wiec zapytam, ale mysle ze to calkiem normalne wiec bardzo sie tym nie martwie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6152 przez ilona
ja nie zapisywałam się do szkoły rodzenia. mam doświadczoną położna ( polecona przez znajome), która spotyka się ze mną 4 razy przed porodem wszystko objaśnia :) jest przy porodzie i odwiedza nas 3 razy po porodzie. Taka usługa kosztuje 500 zł.\Myśle, że wystarczy w zupełności

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6161 przez aandzia_23
hej laski ja nie odczuwam zadnych z tych boli o ktorych piszecie no moze tyle ze czasem rwie mnie w okolicy pachwin.
a co do szkoly rodzenia to nie chodze i zapewne chodzic nie bede ale jestem dobrej mysli co do porodu :)

ANDZIA:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6162 przez sloneczko
co do porodu niewiem jakos do czasu tych boli bylam spokojna i dlatego teraz sie zapisalam, bo czasem bol jest dosc silny i podejrzewam ze jest podobny do boli porodowych, choc nie mam pojecia jakie sa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6165 przez _aga86_
Da sie przezyc te bole:) Zreszta jakie by nie byly prowadza do najwiekszego szczescia jakie moze spotkac kobiete- warto to przezyc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl