BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

14 lata 2 miesiąc temu #5741 przez gold_butterfly
Ja na razie kupiłam kilka ubranek w rozmiarze 56,resztę wszystko zaczęłam kupować od rozmiaru 62. Jeszcze ok. 2 tygodni przed porodem ginekolog powie mi,ile moje maleństwo waży i jaki ma wzrost (spodziewa się,że słoneczko będzie duże i będzie zmuszony do cesarskiego cięcia).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5742 przez ilona
ja mam 4 body 4 śpioszki i pajacyki też 4 w rozmiarze 56 reszta wszystko 62 kupowałam.
a jak się z 62 rozpędziłam to nie wiem czy Wiktor wszystko zdarzy założyć. Bo jego mamusia dostaje gorączki jak wchodzi do sklepu z ubrankami :)mi został jeszcze wózek, łóżeczko i kosmetyki dla maluszka i dla siebie. swoja torbę do szpitala tez mam prawie kompletną, poza koszulkami nocnymi i stanikami do karmienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5744 przez gold_butterfly
:-D Ja zrobiłam listę rzeczy potrzebnych dla siebie i dziecka. Kupiłam już poduszkę poporodową (jakby mnie nie czekała cesarska, a poród naturalny). W sumie to już teraz się przydaje - w nocy jak niunia kopie,to dobrze jest delikatnie podłożyć ją pod bok :-) A jeżeli jeszcze chodzi o ubranka,to niektóre są strasznie niewymiarowe :-( Mam zrobioną wyprawkę od 0-6 miesięcy,żeby później po sklepach już nie latać :-D Coś jednak przeczuwam,że mała astronautka nie okaże się okruszkiem,a porządną babą :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5745 przez sloneczko
widze ze wszystkie mamy obawy ze nasze dzidzie beda wieksze jak myslimy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5961 przez ilona
no ja dziś byłam podejrzeć swojego synka :) lekarz zalecił badanko bo trochę mnie brzuch pobolewał, ale na szczęście wszystko dobrze. Mały przystojniak rośnie waży 1,5 kg i ogólnie ma się dobrze. Leży już główką do dołu i miejmy nadzieję że tak już zostanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5966 przez sloneczko
no to super, gratulacje. podobno moze sie jeszcze obrucic, ale do porodu masz jeszcze 10 tygodni wiec nie martw sie napewno bedzie dobrze ;) no 1,5kg czytalam ze powinien tak w 31 tygodniu wazyc ;) To dbaj o Was ;)

Ja mam wizyte na 4.03

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5980 przez gold_butterfly
Witam przyszłe mamusie :-* Ładna waga - pewnie maleństwo urodzi się duże :-D Ale to lepiej - mniej strachu przy brzdącu,który jest troszkę większy (jak to moja koleżanka mówi - jest co wziąć w ręce). Jutro mam wizytę kontrolną u ginekologa, troszkę boję się,że powie na USG - a jednak to chłopiec. Oj - ale bym wtedy była do tyłu z wyprawką :-D Mam same sukieneczki i jakieś różowe i żółte cudeńka. Dwa razy potwierdzono dziewczynkę,ale i tak do końca nie ufam... Poza tym mam problem z wagą - to 28 tydzień,a ja przytyłam już 10kg :-( W sumie teraz mam 64 przy wzroście 166cm. Nie objadam się,ale ze względu na problemy z sercem prowadzę dosyć ospały tryb życia. Jak tam dalej pójdzie,to pod konie ciąży będę się toczyć. A jak tam u Was z wagą? Pozdrawiam i życzę wszystkim podwójnego zdrówka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5985 przez Aneczka
Jeśli chodzi o wagę to nie jestem pewna czy jest prawidłowa.Mam 1,70 cm i ważę 68kg,brzuszek mam też jakis taki mały jak na 7 miesiąc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5988 przez _aga86_
Ja w ciazy przytylam 14kg:) Brzuszek mialam niewielki, a dzidzia urodzila sie majac 57cm i 3470g. Wiec brzuch nie swiadczy o wielkosci dziecka:) gold_butterfly nie martw sie waga, bo pod koniec ciazy w moim przypadku waga podnosila sie minimalnie- jestes wlasnie w takim okresie, ze najwiecej sie przybiera.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5989 przez sloneczko
to prawda teraz najbardziej sie tyje. Ja od poczatku przytylam 12kg a jestem w 30 tc, ale ja sobie duzo pomoglam slodyczami, tak sobie pomagalam ze az lekarz mnie nastraszyl ze podejrzewa cukrzyce ciazowa. Bylam na kilku badaniach i przed badaniami 3 dni nie jadlam nic slodkiego, herbate spodzilam tylko pol lyzeczki ( smakowalo strasznie na poczatku) ale teraz sie przyzwyczailam, staram sie jesc do 3 cukierkow na dzien tylko dla smaku. Zobaczymy jaka bedzie waga 4.03 mam wizyte.

No z tym ze z dziewczynek chloczyki sie robia to slyszalam, ale skoro juz dwa razy potwierdzili ze dziewczynka to chyba nie musisz sie tak bardzo martwic!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6065 przez aandzia_23
Hej dziewczyny!!!

Ja mam termin na 6 maja i również się cieszę że tak fajnie wypadło.
Długie spacery, fajne pogody :-)
Mój synuś wiedział jaki czas będzie najlepszy na wdychanie świeżego powietrza w długie wyprawy z rodzicami hehe :)



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=2747

ANDZIA:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6073 przez sloneczko
witaj, widze ze juz odnalazlas miejsce dla siebie ;)

ja mam termin na 8go maja, ale chce bardzo bardzo 5go urodzic.


A Ty jak przechodzisz ciaze?

No Maj to miesiac zakochany, wiec nasze dzieci napewno nie bede nigdy mowic ze nikt ich nie kocha ;) heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6079 przez aandzia_23
hmmm...pytasz jak przechodzę ciąże tak..
więc napewno ból kręgosłupa to coś o czym czasem mam ochote zapomniec :huh: Pozatym jakoś daje radę choc już zauważyłam że bardzooo szybko sie męcze :) małe rzeczy potrafią mnie wykończyc :p Przytyłam 12kg i odczuwam to dośc mocno heh :) ale dla dziecka wszystko :)
A Ty jak sobie radzisz?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=2747

ANDZIA:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6097 przez sloneczko
Ja radze sobie teraz dobrze z moimi tez 12kg nadwagi ;) czuje sie teraz super, choc musze tez przyznac ze kregoslup daje swoje oznaki.

Dokladnie teraz tylko w glowie dzidzi ;)

Znasz juz plec?

Mieszkasz w Holandii, jestem prawie Twoja sasiadka bo ja mieszkam w Niemczech. a w Holandii mam przyjaciolke mieszka w Tilburg ;)

Milej soboty wszystkim zycze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6100 przez gold_butterfly
Cześć dziewczyny! Mam pytanie dotyczące stanika ciążowego. Przed ciążą nosiłam rozmiar 60G/65F. W tej chwili pod biustem mam 74,a w biuście 96. Wiem,że pod biustem rozmiar się zmniejszy,a piersi jeszcze troszkę urosną. Nie potrafię jednak określić jaki powinnam wybrać stanik - nie chcę za luźnego obwodu,żeby potem piersi nie "oklapły". Może mi ktoś jakoś doradzić? Jestem kompletnie zdezorientowana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl