BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 9 miesiąc temu #170698 przez Marysia27
O matko, gratulujemy i takiej ilości ząbków i śmigania na własnych nóżkach... fakt, rosną te nasze pociechy, teraz kolej nad następnym brzdącem myśleć :blink: . i fajnie, że w nowej robocie twój nie narzeka, może już się na amen tam zakotwiczy i będzie git. Z dwójką dzieciaków to nie odpoczniesz, bo pewnie starsze dziewuszki doglądały maluchów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #170766 przez Marysia27
Hej, nie mogłam odpuścić, żeby nie donieść, że Bartek ma 3 ząbka na wierzchu :lol: Jezu, jak dobrze, kolejny za nami :side:
Zadzwonił do mnie szef Lukas Banku, chce mnie zatrudnić, w czwartek idę na rozmowę, żeby wszystko ostatecznie ustalić, więc mam powody do radości, oby nic się nie zmieniło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #170983 przez raczek10
he he ale Fajnie ci Marysiu no i gratki oby tak dalej :) coś u nas na wrześniu słoneczko wychodzi i jakoś sie zaczyna układać po ludzku no jeszcze u Batmanika musi wszystko być ok.
a ząbki to nam idą bardzo wolno i płaczliwie i podobnie jak u ciebie Marysiu cieszymy sie że mamy następnego za soba :side:

Ja to bym chciała ,żeby mój sie zakotwiczył i w końcu był szefem sam sobie i trzymam za niego kciuki a teraz to trzeba kasy tak z 15 tyś dołozyć ,żeby intrresik małymi kroczkami sie kręcić zaczoł ale to do wiosny mamy czas :blink:

ach Maryska ja w lukasie mam telewizor na raty wzięty ale jeszcze 3 ratki i będzie juz mój :lol:

spadam lulki bo padam :blush:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #170984 przez Martuska
Hej!
Melduję się i chciałam Wam coś oświadczyć a mianowicie dostałam się na studia i od października jestem studentka dziennych studiów na kierunku kosmetologia ale to dumnie brzmi;) Już sięęęee cieszę jak o tym pomyślę!!!! A tak poza tym to wszystko u nas oki Miki szaleje ma tyle energii że szok właśnie go uśpiłam więc czas na mały relaksik .
P.S Tylko z Krzyśkiem jest burzowa atmosfera ale co tam walić chłopów;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #170994 przez Marysia27
raczek10 napisał:


ach Maryska ja w lukasie mam telewizor na raty wzięty ale jeszcze 3 ratki i będzie juz mój :lol:

:blush:

ja też, tyle że spłacony :side:
Człowiek już tak bardzo by chciał normalności, że aż czasami boję się powiedzieć głośniej, że idzie ku lepszemu :S A co do tych 15 tyś, to nie może się małżonek postarać o dofinansowanie z unii albo urzędu pracy czy starostwa? na początek to nie mała kwota, ale jak się wam interes rozbuja, to zwróci się wielokrotnie :) Martuska, bardzo, ale to bardzo gratuluję :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #171004 przez raczek10
myslimy nad tym dofinansowaniem ale narazie nie mozemy bo jak coś nie wypali to mi rodzinne i wychowawcze zabioro więc na razie interesik na lewo musi być i kaske trzeba zbierać :blink:

Martuska gratulujemy :) dobry tekst :laugh: P.S Tylko z Krzyśkiem jest burzowa atmosfera ale co tam walić chłopów;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #171041 przez Marysia27
Dobrze kombinujesz Raczku :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #171110 przez Batmanik
Witam!!!
Oj dziewczyny gratuluje ze idzie ku lepszemu i trzymam kciuki zeby bylo lepiej!!!
a panstwo trzeba okradac ile sie da bo inaczej uczciwie sie nie zarobi B)
to tylko u mnie auto do oplaty z jakies 700zl no i jeszcze cos w nim stuka :angry: musze dzis podjechac bo kiedys to kolo mnie wyprzedzi :blink:
uciekam bo maly placze :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #171169 przez Marysia27
Batmanik napisał:

a panstwo trzeba okradac ile sie da bo inaczej uczciwie sie nie zarobi B)

niestety, jak widzę bardzo zamożnych ludzi, to myślę że albo się nakradli, albo non stop zasuwali na to, bo jak inaczej? w tym pięknym naszym kraju wysokie są jedynie podatki! co gorsza, frank szybuje w górę niemiłosiernie, dziś stoi po 3.70, ja nie wiem jak wielka będzie rata kredytu w tym miesiącu, ale już portfel mnie boli :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #171180 przez Batmanik
dokladnie Marysiu ja myle tak samo jak widze jak ktos ma wypasiona chate i autko super to uczciwie sie nie dorobil tego bo w naszym raju uczciwie to mozna garba sie narobic....
a my lecimy na tetrowych bo od papmersow marki pampers dostal uczulenia i jak teraz mam go przebierac to porazka on ucieka ceratka pod tetrowa jest jakos dziwnie wycieta :angry: wiec zakladam mu i ceratke i majteczki jednorazowe a nerwy mam dzis na wszysko :angry:
wsciekla chodze moglabym z nerwow kogos pogrysc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #171186 przez Marysia27
Batmanik, herbatka z melisą lub bazylią ukoi nerwy, łap oddech bo malutka nie potrzebuje się z Tobą denerwować :silly: A kto by pomyślał, że takie oryginalne pampy mogą uczulić? czyli masz więcej roboty przy przewijaniu Igora, co najmniej jakby innych rzeczy było za mało do zrobienia. A do mnie przyjeżdża dziś siostra i już się cieszę na szalone towarzystwo :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #171305 przez Batmanik
no dokladnie Marysiu kto by pomyslal a jednak moga uczulac a dodam ze ubieralam mu tylko na noc i tak nas zalatwily:( ale co zrobic juz teraz nic tylko leczyc to uczulenie...Igor jak byl maly to lekko sie odparzal na dupce mial lekkie zaczerwienienie po pampersach a po ,,Starej"dadzie nie....
ja po spacerze i padam grzeje przyszlam cala mokra i zamknelam drzwi zeby mi nikt nie wszedl, zaslonilam rolety i smigam w samej bieliznie;)
moja siostra jest jeszcze u rodzicow ale dziala mi juz na nerwy i jej fochy :angry: rodzicom powiedzialam ze przyjade jak ona pojedzie bo nie bede sie wkurzac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #171352 przez Marysia27
Widzisz, jedno dziecko będzie śmigało w oryginalnych pampersach, a drugie tylko w dada i też będzie git :) A mój ucina sobie drzemkę, mały skubaniec tak się obsrajtoszył, że rzadka kupa wypłynęła z pampersa na spodenki, koszulkę i jego plac zabaw, miałam więc kąpiel, pranie i sprzątanie w trybie natychmiastowym :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #171361 przez Batmanik
moj tez spi obiadek czeka na niego...
no to fajnie mialas Marysiu odpukac nam sie jeszcze tak nie zdarzylo...ale dzis narobil w tetrowa i ta ceratke musialam czyscic i zapierac recznie ach juz nie moge sie doczekac kiedy zejdzie to uczulenie i bedziemy smigac w pampersach szczegolnie ze te niewymiarowe ceratki doprowadzaja mnie do szalu :angry: mialam 12 lat siostra byla na tetrowych i potrafilam ja przebrac a wlasnego dziecka nie :ohmy: wczoraj po kapaniu tak sie wscieklam bo lekarka kazala jajka smarowac na noc fioletem ale roztworem wodnym a to zaczelo piec Igorka ten zaczal uciekac dupka co zlozylam ceratke z pielucha to skopal mi :angry: wkoncu zalozylam pampersa i zadz po mame zeby wpadla bo mnie trafi z ta ceraatka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #171366 przez Marysia27
Wcale się Tobie nie dziwię, że nie jesteś zachwycona tą koniecznością, ja znam dobrze, jak niełatwo jest ubrać Bartkowi pampersa, bo kręci się jak z owsikami, a nawet " nie marzę" o sprawdzaniu swych umiejętności z tetrami i ceratką :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl