BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 9 miesiąc temu #171902 przez raczek10
hej laseczki

no my panstwa nie okradamy a raczej to ono nas porada i to na kazdym kroku :ohmy: tak jak kiedys już pisałam ,ze dali 80 zł rodzinnego więcej na dzieci (na czworo) a zabrali mi po 256zl co miesiac (stypendium szkolne )no bo jak jak mi już o pare groszy przekraczalo i dupa dziewczyny nawet na ksiązki nie dostały :(

ALE PAŃSTWO O NAS DBA I NAM DAJE :angry: :ohmy:

zła byłam ,że hej a teraz nie mam zami9aru sie z nimi pieścić i będziemy kombinowac ile sie da i jak sie da no i tak ,żeby skladki emerytalne były spłacone ,żeby w razie w. nie zostac na lodzie ;)

a tak wracajac do maluszków to te nasze chłopaki to chyba pieluch nie lubią i by tylko z gołymi ptakami latali :laugh: u naszego Jasia to pielucha to jest kara a i sam czasem ściąga :ohmy: już rady na niego nie mam :dry: ale jest cudowny i słodki i kocham go nad zycie zreszta jak wszystkie moje raczki :lol:
u nas sezon ogórkowy juz prawie skonczony i wczoraj znęca łam sie nad papryką :woohoo: a dzisiej dzemik z jabluszek smarzyłam i tak w kółko :S

a u was jak tam sie sprawy maja :unsure: u mnie u moich rodziców seperacja w powietrzu tato sie z mamo uzera i na odwrót a mnie opieka społeczna za nich sciga i już mam ich dośc co na stare lata w głowe wlezie . WYkończa mnie B) a wstyd B) dzisiaj ma moj brat przyjechać i razem mamy jechać do nich i tam siostra ma jeszcze przyjechać to może jakoś do rozumu im przetłumaczymy a jak nie da sie to ja juz ojca i matki nie będe miala bo to co oni wyrabiaja to ludzkie pojecie przechodzi :angry: :(

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #172534 przez Martuska
Witam Kochane!
Dziś mój dziadek zrobił mi szafkę w łazience i półeczkę i trochę jest lepiej bo już tak nie mam gratów dookoła łazienki ;) Wzięłam się za sprzątanie od rana bo już dostawałam zjebki od swojego no i dom lśni czystością. Miki śpi a ja zaraz do pracy ale mi się nie chceeeeeeeeeeeeeee!!
A co tam u Was??
Bużka;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #172773 przez raczek10
witam .

halllooo gdzie wy sie podziewacie :(

Martuska ja ci współczuje chodzenia do pracy ;) a szczegolnie jak sie nie chce :(
TEŻ CHCE MIEC TAKIEGO DZIADKA :huh:

Marysia to już pewnie umowe o prace podpisała z bankiem i bedzie mnie scigac zaraz za ratke po terminie :blink: ale po niedzieli wsio poapłacam tylko czekam na kase z męza pracy od starego szefa :angry:

Batmaniku a ty jak tam sie miewasz :unsure:

U NAS W MIARE JEST SPOKOJNIE W NASZYCH 4 SCIANACH A RESZTA PROBLEM0W Z MOIMI RRRR. ZOSTAWIŁAM BAAARDZO DAAAALLLEEEKKKOOO ZA DZIWIAMI I Z DALA OD MOJEJ RODZINY ,BO JAK BYM POZWOLIŁA IM ZYC MOIM ŻYCIEM ,TO BY MI Z BUCIORAMI DO NIEGO WESZLI :ohmy:
DO PÓZNIEJ MOZE TU KTÓRAŚ LUKNIE DZISIAJ :side:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #173240 przez Batmanik
Witam!!!
ja tez sie musze jutro wzisc za sprzatanie w piatek wieczorem szybko smigalam z domu z malym bo ,,babcia" rozpalala w piecu i caly dom zaskopcila w lazience kafelki to czarne byly i az sie boje wracac co mnie w pokoju czeka :angry:
a ja zaszylam sie u rodzicow i zrobilam papryke w sloiki 27 slokow mam ale 3 musze dorobic zeby rozno bylo :side:
MArysia moze miec cos znow z kompem a takie wiesci o pracy miala nam przekazac jak jej poszlo na rozmowie :unsure:
Dziewczyny ciesze sie ze u Was sie uklada to tylko ja popadam w jakas depresje :( ach ta samotnosc :(
milej niedzieli!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #173486 przez Marysia27
Ach dziewczyny, mam znowu problem z tym cholernym wirusem :( króciutko, bo padam, jestem po baletach nad morzem, do domu wróciłam o 4.30 i cały dzień mam jakiś skopany... Pracę w banku dostałam, teraz czekam na terminy szkoleń dla pracowników,. i jak zdam egzaminy, to idę pracować :) jestem i zadowolona i przerażona, bo nie wiem jak dam radę zostawić Bartka na 5 dni szkolenia w Warszawie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #173901 przez Marysia27
dzień wcale nie taki dobry :( właśnie dowiedziałam się, że nasze auto, którym mój teść wjechał w sobotę w nocy do rowu, jest do kasacji... :(
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
musimy kupić inne auto, bo M. musi do roboty jeździć 20 km, i jest genialnie, bo tyle zasuwałam na rachmmistrzu, żeby spłacić długi, że teraz trzeba zaciągać nowe na inne auto :( do dupy z tym wszystkim :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #173941 przez Batmanik
WITAM!!!
Marysiu a z czyjej winy wjechal???
a jak jego to chyba zreflektuje sie tesciu??
u nas i pogoda do dupy i dzien jakis taki drazni mnie wszystko:(
Raczku zapodaj jakims prostym przepisem na torta jak mozesz a i doradz jak chcialabym zrobic torta na gotowych spodach a z wierzchu polac galaretka to jak to zrobic??...zrobic galaretke zostawic az z leksza stezeje i polac??? bo chcialabym zeby z wierzchu byla tak ladnie rozlana jak z cukierni :huh:
z gory dzieki!!
uciekam bo moja maruda wstala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #174069 przez raczek10
WITAM

Marysiu no to buuuu z tym autem ja tez zła jestem ,bo w czoraj dla mojej Klaudii tel. wypadł na schody no i cały ekran pszedł w
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
więc wydatek znowu jest :angry: ja teraz śmigam na jarzebinke i na nic nie mam czasu ;)

Batmaniku torcik na gotowca z plackow to proste kup jeszcze kremik błyskawiczny no i mozna ananasa pokroić w kostke i do masy dożucić albo brzoskwinie a syropem nasacz placki tylko dodaj sok z cytrynki ,zeby nie był za słodki . Az galaretką to tak jak piszesz tylko uzyj 2 opakowania i jak będziesz wylewac to placek w tortownicy musi być i ja zastygnie na wieszczu to go obsmaruj w kolo masa . a i jeszcze jedno na wieszchu pod galaretke ja tez smaruje kremem i sypie wiurkami potem jakieś owoce układam no i dopiero galaretka mysle ,ze będzie pyszny i owocowy :laugh: w sam raz dla ciebie :lol:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #174185 przez Batmanik
dzieki Raczku- mysle ze mi jakos wyjdzie bo mam zamiar na roczek szkrabowi sama torta zrobic - no z gotowych plackow :side:
w sumie nie raz taki robilam ale bez galaretki wiec chyba na probe zrobie hehe zeby lipy nie bylo :blink:
ja dzis dokupilam papryke i jutro koncze mam nadzieje ze mi wyjdzie te 13 sloikow do 40 :)
ach no i moj mi pisal ze jagody w sloiku splesnialy :( a zrobil jak mowilam naladowal jagod w sloik zasypal cukrem i spasteryzowal i puscily sok czyli teoretycznie powinno byc git a jednak nie wyszlo :( napisalam mu ze to pewnie wina jagod hehe jakies felerne byly :blink:
uciekam lulu poki moge bo moj lobuz nie ma zamiaru przesypiac nocy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #174534 przez Marysia27
Jak tak czym słodkie przepisy, to aż nachodzi mnie ochota :) a co do opla, to nie była wina teścia, tylko nieoznakowanej wysepki na rondzie i rozsypanego piachu z remontu na ulicy. Teść wezwał policję, a ta kazała nam pisać o odszkodowanie do wykonawcy drogi, i dzisiaj M. pojechał zawieść papiery. A póki co będziemy jeździć naszym wcześniejszym autem fiatem fiesta, teściowie odkupują go od dziadka, bo mu wcześniej sprzedaliśmy :dry: szkoda, opel był duży i 4 drzwiowy, fiesta ma tylko 2 drzwi, bo to sportowe auto po tuningu i średnio wygodne przy wkładaniu dziecka na fotelik :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #174539 przez Emme
Pani Ż. dlaczego nie podpisała się Pani w podpisie? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #174593 przez Marysia27
Emme napisał:

Pani Ż. dlaczego nie podpisała się Pani w podpisie? ;)

bo mi nie idzie coś jak powinno :( zepsułam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #174959 przez Martuska
Witam Laski Moje;)
Ja miałam przejściowe problemy w pracy bo nie podpisałam że pewien towar jest i bałam się że mnie zwolnią ale obyło się tylko kazaniem od szefa... Dostałam już dziś oficjalnie decyzję z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej iż od tego roku jestem studentką :woohoo: Ale jestem z siebie dumna na szooook!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #174962 przez Martuska
Miałam jeszcze napisać apropo Mikosia otóż wychodzą mu już górne dwójki a jedna już się przebiła także na trochę mam spokój z nerwówką ząbkową;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #174972 przez Marysia27
He he, jeszcze tylko kilkanaście innych ząbków, i mamy święty spokój z ząbkowaniem ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl